Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30
  1. #1
    Witam wszystkich,

    Mam na imię Leszek.
    Współpracując z Everest Poker i przy życzliwości Doliego, będę informował Was o najnowszych zamierzeniach i promocjach Everest Poker.

    Jednocześnie informuję, że Łukasz piszący tutaj pod nickiem 'EverestPoker' złożył rezygnację i nie pracuje już w EP.

    Wszelkie sugestie, pomysły, uwagi itd. proszę zamieszczać w tym wątku (stary zamknąłem).
    Jednak wszelkie problemy, pytania proszę kierować bezpośrednio do supportu Everest Poker - Everest Poker - support.

    Ja nie posiadam ŻADNEGO dostępu do bazy graczy oraz nie posiadam żadnych informacji, stąd też w żaden sposób nie będę mógł Wam pomóc.

    Moim zadaniem jest przygotowywanie ciekawych i atrakcyjnych promocji, turniej itd. Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni.


    Serdecznie Pozdrawiam,
    Leszek
    Ostatnio edytowane przez EverestPoker.com.pl ; 16-03-2009 o 23:19

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Czemu kolega zrezygnowal ?

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Ł3
    Posty
    58
    "Kasa misiu, kasa"

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Ja mam trzy pytania:
    1. Jaki bedzie czas oczekiwania na odpowiedz (przy poprzednim przestawicielu czekalo sie ok. 1 miesiaca, czesto tez sie wogle nie dostawalo odpowiedzi)

    Cytat Zamieszczone przez EverestPoker.com.pl Zobacz posta
    będę informował Was o najnowszych zamierzeniach i promocjach Everest Poker.
    Skoro tak to mam jeszcze 2 pytania:
    1. Czy jest planowane przejscie na ? Jesli tak to kiedy? I kiedy bedzie ankieta w tej sprawie? (poprzednik wspominal ze ma byc taka ankieta)
    2. Kiedy zostanie uruchomiony sklep?

    To zaczynamy liczyc czas odopowiedzi. Ciekawe czy uda sie pobic poprzednika

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    Ja mam trzy pytania:
    1. Jaki bedzie czas oczekiwania na odpowiedz (przy poprzednim przestawicielu czekalo sie ok. 1 miesiaca, czesto tez sie wogle nie dostawalo odpowiedzi)


    Skoro tak to mam jeszcze 2 pytania:
    1. Czy jest planowane przejscie na ? Jesli tak to kiedy? I kiedy bedzie ankieta w tej sprawie? (poprzednik wspominal ze ma byc taka ankieta)
    2. Kiedy zostanie uruchomiony sklep?

    To zaczynamy liczyc czas odopowiedzi. Ciekawe czy uda sie pobic poprzednika
    Kurak, pewnie Cię rozczarują moje odpowiedzi. Jak już wspomniałem nie pracuje w Everest Poker a z Everestem, więc nie mam wielu informacji o które pytasz. Precyzyjniejsze odpowiedzi udzieli Ci support.
    Ja natomiast chętnie służę pomocą w sprawie promocji o których będę pisał .
    Pytanie numer jeden mamy więc za sobą.

    2. Nie mam żadnych informacji o przejściu na Euro, więc póki co taka decyzja nie została podjęta. Everest Poker działa z terenu USA (choć nie obsługuje graczy amerykańskich) i zapewne jest to jeden z argumentów pozostania przy $.

    3. Nie wiem, o to trzeba najlepiej pytać support

    Łukasz po kilkuletnim pobycie w Bostonie postanowił wrócić do Europy, stąd jego rezygnacja.

    Pozdrawiam,
    Leszek
    Ostatnio edytowane przez EverestPoker.com.pl ; 16-03-2009 o 23:19

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    ehehe to w niczym nam kolega nie pomoze

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez TrojkaT Zobacz posta
    ehehe to w niczym nam kolega nie pomoze
    No, chyba to juz lipa.
    To juz wole tamtego. Przynajmniej wesolo bylo jak sie czekalo na odpowiedz i zgadywanki: po jakim czasie odpowie?, a moze wogle nie odpowie

    Cytat Zamieszczone przez EverestPoker.com.pl Zobacz posta
    3. Nie wiem, o to trzeba najlepiej pytać support
    No wlasnie myslalem ze po to jestes na forum zeby gracze tutaj mogli zadawac pytania, a ty w ich imieniu sie bedziesz tego dowiadywal. Tak dzialaja przedstawiciele innych pokerroomow.
    To w sumie info o promocjach dostaje w mejlach, wiec nie wiem po co tutaj przedstawiciel, ktory na pytania bedzie odpowiadal "napisz do supportu".

    Cytat Zamieszczone przez EverestPoker.com.pl Zobacz posta
    Jak już wspomniałem nie pracuje w Everest Poker a z Everestem
    A jaka jest roznica jesli ktos pracuje "W Everest Poker" a "Z Everestem"?
    Ostatnio edytowane przez kurak ; 18-11-2008 o 18:51

  8. #8
    O tych promocjach nie dowiesz się w majlach, bedą ligi, prezenty i takie tam różne tylko dla graczy z forum Mam kilka pomysłów.

    Everest Poker ma trochę inną strukturę i od problemów jest support. Do mnie możecie pisać w jakiś awaryjnych sytuacjach, będę wtedy w miarę możliwości interweniował.

    Pozdro,
    Ostatnio edytowane przez EverestPoker.com.pl ; 16-03-2009 o 23:20

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez EverestPoker.com.pl Zobacz posta
    Everest Poker ma trochę inną strukturę i od problemów jest support.
    Tzn jaka ma strukture?
    W innych roomach tez od problemow jest support ale chyba po to jest przedstawiciel zeby na jakies pojedyncze pytania dowiadywac sie miare szybko na forum i nie zawracac glowy supportowi.
    Wyobrazasz sobie sytuacje, ze bedzie na przyklad jakas promocja i kilkadziesiat osob bedzie miec to samo pytanie?
    To jak zada to pytanie jedna osoba na forum to sie wszyscy dowiedza i support nie dostanie 50 mejli z zapytniem o to samo.

  10. #10
    Kurak, oczywiście pomogę w miarę swoich możliwości. Chcę tylko zaznaczyć, że nie pracuje w supporcie więc z większością problemów proszę zwracać się bezpośrednio do supportu.

    Dzięki za wyrozumiałość.
    Ostatnio edytowane przez EverestPoker.com.pl ; 16-03-2009 o 23:20