Strona 99 z 139 PierwszyPierwszy ... 4989979899100101109 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 981 do 990 z 1387
  1. #981
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wrocław(Gubin)
    Posty
    172
    Te zmiany obowiązują wkońcu od kiedy ? Od 15-07 ? To jak to obliczyłeś ?

    EDIT:
    Już znalazłem : From 15 July 2010, jak wróce do domu to zobaczę
    Ostatnio edytowane przez fisherspoon ; 16-07-2010 o 16:28

  2. #982
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    27
    zapytałem Marcina jaki wygenerowałem rake wczoraj..

  3. #983
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    lol, regsi mieli 50-60% rb, spada teraz im do 25-30% to na bank beda sie bawic w gre na ongame

    chyba, ze jakis skin zacznie proponowac pod stolem 80% to wtedy bedzie sie to w miare oplacalo.

    W sumie w ten sposob to zadziala - fishek nie bedzie wiecej tylko regsow mniej a cala kasa pojdzie jako zysk dla sieci. genialne posuniecie!

  4. #984
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    27
    a czasem regi nie nabijają większości rake dla sieci ?

    ja się zastanawiam czy to czasami nie jest strzał w kolano ?

  5. #985
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez szandek Zobacz posta
    a czasem regi nie nabijają większości rake dla sieci ?
    nabijaja, ale ten system wymyslil jakis geniusz zaraz po studiach artysta biznesu...

    tak btw - system dziala od wczoraj i tak naprawde nikt nie wie:

    - w jaki sposob gracze zaliczani sa do poszczegolnych grup
    - jak jest dzielony rake miedzy graczami dobrymi vs zlymi, itd

    w ten sposob ongame moze dac Wam 0 rake i powiedziec, ze jest ok. Niekoniecznie tez musi dac fishom wiecej rb bo oni i tak nie wiedza co to jest...

    Tymbardziej jak tacy Panowie zobacza napis 2000$ 1st deposit bonus, zaloza konto i beda grindowac na nl20 przez 15dni w ktorych zrobia 1% bonusa...

    W ten sposob bedzie podwojny zysk, ktory...pojdzie do kieszeni ongame.

    Jeszcze jedno pytanie juz do Marcina - dzieli sie graczy ze wzgledu na historie z ostatnich 90dni.
    Zakladam konto na heypoker (nigdy nie mialem tam konta) pierwsza reka jaka dostaje to AA, stackuje sie z shortem preflop i wygrywam - czy w tym momencie przeskakuje w rankingu ongame do graczy wygrywajacych? Jesli tak to imo dla graczy break even z duzym rb warto bedzie z 2-3bi uwalic a pozniej grac swoja gre - dzieki temu beda dostawac WIECEJ RB NIZ WCZESNIEJ. Zaskakujace jak latwo mozna pokonac system
    Ostatnio edytowane przez Kejsper ; 16-07-2010 o 16:55

  6. #986
    Gdzieś czytałem że tylko przez pierwsze 500hands jesteś default a potem ciebie już przyporządkowują do określonej grupy (może Marcin może nam podać lepsze info). To już się zupełnie nie opłaca. Na takim FTP mam 27% rakebacku+ironmana co daje gdzieś 35%rakebacku i rakeback jest liczony metodą dealt co jest porównywalne z ok45% rakebacku według starego systemu Ongame (weigted contributed czy jakoś tak). Wcześniej niedogodności softu rekompensowały fishe, ale teraz to się już przestaje opłacać. Gdyby chcociaż soft pozwalał grać chociaż 6 stołów na przeciętnym komputerze,ale to się niestety nie zdarzy. Jedno jest pewne większość regularsów odejdzie...

  7. #987
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    ja jebie paranoja jakas:d zawsze tak jest jak z urlopu wracam Kejsper dobrze piszesz...oczywiscie ze fishe nie otrzymaja wiecej zwrotu niz my...imo nie dostana go wcale nie podnoszac lamentu bo nie wiedza co to i maja to w dupiegenialny plan jakiegos zlodzieja z malym mozgiemnaszczescie chytry 2 razy traci...mam nadzieje ze sie myle i wszystko bedzie ok...ale szanse imo marne

  8. #988
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    jeden obrazek, zero slow:

    Załączone obrazki Załączone obrazki

  9. #989
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    podobny wskaźnik jest w większości sieci na skutek bana dla afrykańskiej koloni w Europie. Niemniej jednak myślę że sporo regsów, graczy stanowiących większość, odejdzie z Ongame po tej zmianie. Szkoda tylko że nie zostali wcześniej poinformowani o tym że warunki współpracy zmieniają się na ich niekorzyść. Na szczęście nie są związani żadną umową i mogą odejść w każdym momencie.

  10. #990
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Niby moga odejsc, ale napewno duza czesc bedzie grindowac do konca miesiaca "nieswiadomie" bo przeciez ongame nie wysle im maila "uwaga jestes w wysokiej grupie, otrzymujesz 50% mniej raku niz twoi przeciwnicy" innymi slowy ongame ma graczyw dupie - dobrze ze chociaz newsa dali... tydzien temu zaczalem ponownie sie meczyc z softem i zostalem szybko uleczony