Strona 98 z 139 PierwszyPierwszy ... 488896979899100108 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 971 do 980 z 1387
  1. #971
    Cytat Zamieszczone przez Aston1906 Zobacz posta
    wałkowane to było już setki razy

    wyłącz animacje, pop up tables on action i nigdy nie będzie żadnych lagów
    wiem że było i co z tego? mam wyłączone a i tak mi laguje przy 6 stolikach , ale to pewnie wina procka mam zwykłego 3,33 ;XP i 4ramu- przymierzam się do jego zmiany bo mam możliwość na płycie wstawić coś szybszego więc stąd moje pytanie
    Ostatnio edytowane przez majslaw35 ; 15-07-2010 o 20:26

  2. #972
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Powstaje pytanie - jesli room jest w stanie sprawdzic kto jest graczem wygrywajacym a kto przegrywajacym czy aby ich system losowania kart jest w pelni bezpieczny?

    Czy aby te "glupie" teksty rzucane na wszystkich forach 'poker is rigged' nie nabieraja teraz znaczenia? Bo jesli room jest w stanie okreslic kto jest graczem wygrywajacym a kto przegrywajacym to jest tez w stanie polosowac kart na swoja korzysc, prawda?

    Jak dla mnie sam pomysl jest totalnie idiotyczny i jesli wiecej sieci zacznie takie cos wprowadzac to bedzie oznaczalo, ze poker nie tylko wysycha dla graczy ale tez dla operatorow i probuje zgarnac na tym samym wiecej kasy (przeciez chyba nikt nie wierzy, ze 100% zwiekszonego zysku z tej operacji zostanie przeznaczonych na pozyskiwanie nowych graczy...)

  3. #973
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Każdy soft zalicza jakieś "zwiechy". Ostatnio padł na cały dzień Ipoker. Wcześniej czytałem o problemach na boss media. Różnica jest taka, że P5 wystartowało bardzo słabo i długo (wydaje mi się, że do zmiany serwerów) dało się zapanować nad sytuacją.

    Wracając do dyskusji muszę podać kolejny link z 2+2, który powinien pomóc wielu osobom zastanawiającym się nad zasadnością wprowadzenia zmian.

    http://forumserver.twoplustwo.com/17...player-778378/

    Przeczytajcie go proszę uważnie i postarajmy się dyskutować w oparciu o to, gdyż jest to moim zdaniem bardzo dobry topic. Na marginesie dodam, że do momentu wprowadzenia ESSENCE obowiązywała metoda weighted contributed.

    @Kejsper to nie nabiera wg mnie żadnego znaczenia. Manipulacje na tym polu będą oznaczały koniec operatora i nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Gdyby tak łatwo było stworzyć algorytm na wygrywającego gracza, nikt nie wprowadzałby takich zmian, o których teraz piszemy.
    Nie zapominajmy również o http://www.ecogra.org/Home.aspx, czyli niezależnej organizacji czuwającej nad poprawnością działania min. pokera online.

    Essence będzie kwalifikować graczy w odstępach 90 dniowych na podstawie szeregu zgromadzonych informacji. Nie jest niestety możliwe podanie jednego wzoru, który przypisuje gracza do danej grupy, gdyż punktów odniesienia będzie 30 --> cytat poniżej. Może się zetem zdarzyć, acz nie musi, że w dłuższym rozrachunku liczby pozostaną na tym samym poziomie.

    Jak również:

    “'Style of play gives a truer reflection of an online poker player’s worth,' Martin Lerby, Head of Ongame Network, said.
    According to the firm Essence is based on 30 factors 'including game and level choice, frequency and timing of play, opponent and table selection, pot contribution and playing speed'.
    The move to value players based on their playing style and win-rate is part of an industry-wide trend to create a more recreationally-focused player environment. “

    Wyzwaniem pozostaje więc stały dopływ narybku, który to sprawi, że gra na tej sieci będzie wciąż bardzo opłacalna.
    Ostatnio edytowane przez Heypoker ; 16-07-2010 o 10:01

  4. #974
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    System ten podobno juz wszedl a nadal oprocz takich ogolnikow nikt nic nie wie albo nikt nie chce podac szczegolow.

    Mysle, ze regsi po prostu beda grali na kilka skinach tak zeby spedzac na skinie 2-3tyg i przenosic sie gdzie indziej na 90dni co by zresetowac swoj status.

    Co wiec takie zmiany maja dac? Nie mam pojecia.

    Prawda jest taka, ze jak zobaczylem newsa o tym, ze betfair dolacza do ongame to sie strasznie zapalilem - ale jak sie okazuje nie moze byc wszystko idealnie bo od razu na drugiego newsa trafilem. Pech taki, ze przymierzalem sie do konta na betfair z rb 30% i nie zdazylem przed wprowadzeniem zmian a mialbym flat 30-40% i mialbym wszystko w nosie

    Czekam teraz na jakies wyliczenia tutaj albo na 2+2 i wtedy podejme decyzje bo nie ukrywam, ze ja P5 bardzo lubie (jakby jeszcze dodali top upa to by byl dla mnie idealny).

  5. #975
    @Marcin popatrz na to z perspektywy nas -graczy. Zabiera się nam dość dużą część zysków które pójdą na fishy. Regi będę zarabiać mniej, fishe pozostaną dłużej. Efekt będzie taki że kosztem wygrywających graczy podnosicie zyskowność skinów/swojej sieci bo dużo większa część pieniędzy fishy zostanie przeistoczona w rake. Tu wcale nie chodzi o "ekologie pokera", tak naprawdę to wystarczyło zmusić skiny do szerszego reklamowania w celu przyciągania fishy.
    Skoro sieć jest taka dumna z tych zmian to dlaczego wprowdza je "cichaczem" w środku miesiąca, nikogo nie informując... boicie się odpływu regów??
    Co do artykułu to twoj link nie działa, ale wnioskuje że chodzi ci o artykuł Xantosa z *************, co już na starcie go dyskwalifikuje bo to właśnie oni strategią short stack najbardziej przyczynili się do stanu, który obecnie zaistniał i zarżnięcia stolików full ring...

  6. #976
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Witam,
    mój affiliate podliczając mi valueback za wczorajszy dzień dał mi mniejszy rake mniej więcej o 50% w stosunku do tego jaki w dniu wczorajszym wyrobiłem (na podstawie HM). Stąd zwrot z rakeback spada o 50%. Jestem ciekaw ja to się dalej rozwinie.
    pozdro

  7. #977
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Ostrowiec Św.
    Posty
    119
    No i ja sprawdziłem - spadek o 30% mimo minusowej sesji więc powinienem mieć raczej więcej niż mniej. Trzeba chyba zacząć się rozglądać za zmianą sieci.

  8. #978
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Czyli sprawa wyglada jednak na 'gruba'. Dziwne ze ongame nie poda konkretow co do nowego systemu dystrybucji rake a mydli oczy ze to z korzyscia dla graczy - siuuuuuuuuuuuuuuuuuur.

  9. #979
    - 60% w porównaniu do rake według HM mój winrate 9,8bb/100 30k hands nl 30/50sh, wracam na Bossa (
    EDIT mój affiliate nie dopisał mi jednej sesji ale i tak spadek 40% rake w stosunku do tego co w Hm-ie
    Ostatnio edytowane przez gargamel_ ; 16-07-2010 o 15:46

  10. #980
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    27
    u mnie tez spadek o 30% mimo sesji -2bi, -3bi, +1bi .. dogra się do końca miecha i zobaczy co to wyjdzie..