Strona 97 z 573 PierwszyPierwszy ... 47879596979899107147197 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 961 do 970 z 5728

Wątek: gorzkie żale

  1. #961
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    Hahahahahaha teraz to mnie zabiles JACO Najbardziej to mnie rozwala gra z Doylami Brunsonami Przykladowe rozdanie :
    Gosc raise preflop 4BB
    Ja call z AQ
    Na stol A 8 10
    Gosc raise 5BB
    Ja mysle kurde pewnie ma cos konkretnego, ale mowie mam dobrego kickera to wejde. Turn jakies tam blotko a gosc ALL-IN 11BB, zdziwiony wszedlem tylko ze wzgledu na silnego kickera a pozatym ze gosc byl na short stacku. UWAGA nadchodzi RIVER ??? To dwojka
    Karty na stol a gosc 10 2 :/ Masakra to jest wlasnie 0 logiki i wiara w te jebane 10 2. Ale niestety codziennie mam przyjemnosc grac z Brunsonami Z wiekszosci rozdan wychodzi sie zwycieska reka, ale sa i takie rozdania jak tu napisalem. POZDRO dla logicznie myslacych :P

  2. #962
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Gram se turniej. Wchodze z 56o (byłem na SB) i mam strita na flopie.
    2 do koloru, więc narazie nie biję mocno. raisuje 1/9 stacka. 1 muł wchodzi.
    Na turnie dochodzi 6, więc wkurzony, że ciota już wie, że mam strita, spanikuje i mało chipsów zgarne. Poleciałem all-in, koleś wchodzi z top parą. Myśle se "hehe, ale ciota. Wygrałem!" a tu na riverze 5 i remis bo strit na stole. Takiego fuksa mieć to już trzeba chyba modlić się codziennie do bogów pokera.

  3. #963
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    Lepszy walek. NL20 Jakis tam gosc podbil o niewiele preflop ja call z K 9
    FLOP : Qd 10s Jd
    Ja check, gosc raise, ja call
    TURN : Qd 10s Jd Ac
    To mowie moze zbiera do koloru, ja raise 10 $ gosc mysli, mysli, call (mial 20 $), czyli wszedl za polowe swojego stacku.
    RIVER : Qd 10s Jd Ac Ks
    Kart na stol a gosc pokazuje Q 10
    Blok jakich malo. No coz pula na pol :/ Kto by z Was wszedl tak jak ten zawodowiec ?

  4. #964
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez Joker86
    Blok jakich malo. No coz pula na pol :/ Kto by z Was wszedl tak jak ten zawodowiec ?
    mówisz o tym co sprawdził raisa z K9 ? :wink:

  5. #965
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cytat Zamieszczone przez Soprano
    Cytat Zamieszczone przez Joker86
    Blok jakich malo. No coz pula na pol :/ Kto by z Was wszedl tak jak ten zawodowiec ?
    mówisz o tym co sprawdził raisa z K9 ? :wink:
    LOL, Soprano Ty dalej czytasz ten watek? ja sie zatrzymalem na 2 stronie

  6. #966
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Ełk
    Posty
    177
    To jak sie tu znalazłeś :P

  7. #967
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    zagladam od czasu do czasu ale ostatnie 2 tygodnie spowoduja ze chyba nie bede czytac.
    To co tu sie dzieje to jakas masakra, a moze tylko dlatego tak uwazam ze ten "etap nauki" mam juz za soba

  8. #968
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cytat Zamieszczone przez hbr777
    To jak sie tu znalazłeś :P
    W manu glownym pokazuje sie ostatni post z danego dzialu, tytul topica i kto napisal posta... zobaczylem gorzkie zale i Soprano i postanowilem sprawdzic co napisal

    Zreszta nikogo nie musze przekonywac ze tego nie czytam

    Goral

  9. #969
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    Cytat Zamieszczone przez Soprano
    Cytat Zamieszczone przez Joker86
    Blok jakich malo. No coz pula na pol :/ Kto by z Was wszedl tak jak ten zawodowiec ?
    mówisz o tym co sprawdził raisa z K9 ? :wink:
    Ten z K 9 to ja :P No sprawdzilem bo mialem najsilniejszy uklad na flopie i na turnie (straight)

  10. #970
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez Joker86
    Cytat Zamieszczone przez Soprano
    Cytat Zamieszczone przez Joker86
    Blok jakich malo. No coz pula na pol :/ Kto by z Was wszedl tak jak ten zawodowiec ?
    mówisz o tym co sprawdził raisa z K9 ? :wink:
    Ten z K 9 to ja :P No sprawdzilem bo mialem najsilniejszy uklad na flopie i na turnie (straight)
    a przed flopem po raise tez wiedziales ze z K9 bedziesz mial najsilniejszy uklad na flopie ??

    Wlasnie dlatego jest tyle bad beatow bo gracze wchodza z marginalnym kartami do gry a pozniej sie zala ze nie wygrywaja :?
    to nie do Ciebie Joker, ale ogolnie takie spostrzezenie