Strona 96 z 139 PierwszyPierwszy ... 46869495969798106 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 951 do 960 z 1387
  1. #951
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Jeszcze jedna sprawa co do aktualizacji. W miejscu zaznaczonym na zdjęciu jak się jest na buttonie to nie widać dobrze pierwszej karty.ongame.JPG

  2. #952
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Zakładając ponad rok temu ten topic, miałem nadzieję, że po kilku wpisach zginie on śmiercią naturalną. Przyszło mi jednak pracować w czasach ciągłych zmian oraz dla firmy z jednej z najdynamiczniej rozwijających się branży. Dyskusja o P5 w zasadzie ucichła, z czego jestem niezwykle rad.

    Zaczynamy zatem kolejny rozdział czyli "ESSENCE. Z przerwą na weekend postaram się odpowiedzieć na wszystkie wasze pytania.

    WAŻNE: ZMIANY DOTYCZĄ JEDYNIE STOLIKÓW CASHOWYCH!!!

    Od momentu ogłoszenia, że nowym partnerem zostanie Betfair mamy do czynienia również z bardziej intensywną dyskusją na temat nowego systemu naliczania rake. Nie bez powodu gdyż:

    "Ongame Network’s approach to player valuation is refreshing and is one of the many reasons Betfair chose to join this poker network,” said Daniel Svard, Head of Betfair Poker"

    Wiele informacji na temat nowego systemu pojawiło się na różnych zagranicznych serwisach. Myślę, że można cytować tu najważniejsze punkty, tak aby osoby z mniej zaawansowanym angielskim mogły włączyć się do dyskusji. Mam nadzieję, że będzie ona merytoryczna.

    Nowy model to jak pisałem wcześniej kontynuacja planu jaki OnGame nakreśliła sobie jakieś 2-3 lata temu. Kto się czuje na siłach, może się zmierzyć z tym artykułem:

    http://www.ongamenetwork.com/wp-cont...yerValue_L.pdf

    Od tego momentu sukcesywnie wprowadzają zmiany by zakończyć je tym krokiem. Strategia jest prosta i zakłada przypływ większej ilości "rybek" do ekosystemu, jak również nazwijmy to roboczo większy obrót gotówką.

    W wielkim skrócie można powiedzieć, że gracz przegrywający będzie szybciej wyrabiał bonus niż wygrywający (szybciej zbierał punkty) i dzięki temu będzie miał więcej środków na dalszą grę.

    Sam pomysł nie jest więc zły. OnGame wychodzi tu jednak kolejny raz przed szereg i wprowadza zmiany, o których konkurenci nawet nie myślą. Na efekty trzeba będzie jak zwykle poczekać parę tygodni/miesięcy. Takie oto wprowadzenie do nadchodzącej dyskusji proponuję.

    /Marcin

    Edit: podany wyżej przez Gargamela link nie działa. Publikacje OnGame na tematy wszelkie znajdują się tutaj: http://www.ongamenetwork.com/news
    Ostatnio edytowane przez Heypoker ; 15-07-2010 o 06:35

  3. #953
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Marcin w sumie to nic ciekawego nie napisales Glownie nasuwa sie pytanie jak wielkie to zmiany sa, jak w przyblizeniu gracze beda klasyfikowani do jakich grup itp... krotko mowiac jak bardzo "po dupie" dostana regularsi?

  4. #954
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez Heypoker Polska Zobacz posta
    W wielkim skrócie można powiedzieć, że gracz przegrywający będzie szybciej wyrabiał bonus niż wygrywający (szybciej zbierał punkty) i dzięki temu będzie miał więcej środków na dalszą grę.

    Sam pomysł nie jest więc zły. OnGame wychodzi tu jednak kolejny raz przed szereg i wprowadza zmiany, o których konkurenci nawet nie myślą.
    Za 2+2:
    "imo this is an attempt to stop winning players winning as much and instead the money goes to the poker sites

    It's far better for the sites that the fish keeps playing for as long as possible so that more of the money is extracted from pots rather than going to a big winning player who'll withdraw it.

    So by giving less back to the winning players and more back to the losing players, this should help achieve it." john kane

    ale dalej ktos pisze:

    "Its not the players that get more/less rakeback, its the skins that get awarded more/less

    Skins that has losing fishy players will get more rake from that player
    Skins with winning players will get less rake from that player

    The player will still get as many "player points".

    This means that a skin with a lot of fish will be awarded for that effort. It also means that skins with "winning rakebackplayers" will get double punished - first will they get less rake from their players, then the player still gets his rakeback for his points..." American Express

    i jesli tak by bylo to bardzo to rozumiem. nie rozumialbym z kolei jesli wygrywajac dostawalbym mniej pkt niz przegrywajac. Ongame powinien wprowadzic system weighted contributed, ktory nagradza tak samo fishow i regsow - niezaleznie czy wygrywaja czy przegrywaja i jest najsprawiedliwszy.
    Ostatnio edytowane przez Kejsper ; 15-07-2010 o 10:02

  5. #955
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wrocław(Gubin)
    Posty
    172
    Dodam dwa grosze:
    Dla tych co znają mniej angielski ( nie znam aż tak dobrze, ale co tam ):
    To co jest w tej tabelce 'Looking after the Ecosystem':

    1. Część raku będzie wracała bezpośrednio z puli do gracza ( zwiększanie obiegu gotówki w "ekosystemie")
    2. Wysokość raku będzie zależna od "jakości" gracza, gracz przegrywający będzie płacił większy rake od gracza wygrywającego ( będzie wyrabiał szybciej bonus i tym samym wrzucał więcej pieniędzy do obiegu )
    3. Zwiększone zostanie znaczenie nabywania i utrzymania graczy . Nagradzanie opierać się będzie na ilości pieniędzy wnoszonej do sieci. ( z artykułu wynika, iż gracz przegrywający wnosi więcej pieniędzy, gdyż wygrywający wypłaca pieniądze z obiegu)
    4. Nowy model wzbogaci to co jest naturą pokera - rywalizację. Program lolajnościowy będzie nagradzał graczy, którzy testują swoje umiejętności z lepszymi ( przegrywają ). Przegrywający gracz będzie widział, iż nie traci, aż tak dużo , ponieważ część raku będzie zwracana, przez co dłużej będzie grał.

    Narazie zostawie bez komentarza. Tłumaczenie jest w stylu wolnym

  6. #956
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Wiele z postów na 2+2 to przypuszczenia na podstawie informacji zebranych z różnych źródeł (managerowie, informacje prasowe etc.) I do momentu pojawienia się liczb, przypuszczeniami one pozostaną. Gość o nicku john kane zdaje się być najbliżej prawdy.

    Z moich informacji wynika, że wpłacony rake się nie zmienia. Natomiast zmieni się to ile rake otrzyma dany skin. System będzie nagradzał roomy z większą liczbą graczy nazwijmy to rekreacyjnych, nie zastanawiających się nad wysokością zwrotu wpłaconej prowizji. Pomysł nie polega na zatrzymaniu graczy wygrywających przed wygrywaniem lecz na utrzymaniu przy życiu gracza przegrywającego.
    Ostatnio edytowane przez Heypoker ; 15-07-2010 o 12:17

  7. #957
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Ten system ogranicza zyski wygrywajacych, przedluza agonie przegrywajacych a przede wszystkim ZWIEKSZA ZYSKI ONGAME.

    Dla nikogo on nie jest dobry imo.

  8. #958
    Zamiast tworzyć jakieś dziwne systemy dystrybucji rake'u powinni się skupić na poprawieniu tego pieprzonego softu, który się wiesza, lagguje i mi zrzuca sety. Upgrade'y nic nie zmieniły i jak były problemy tak są. Trochę zmienili wygląd i tyle, jakby to było ważniejsze niż naprawienie bugów w sofcie.
    Nie ma co liczyć Panowie na jakieś pozytywne zmiany. W gruncie rzeczy zostajemy ograbieni z rakeback'u a to była jedyna rzecz, która większość z nas trzymała na tym gównianym sofcie. Fishy po zbanowaniu Francuzów jak na lekarstwo, grindujących regów multum (i nie mówię o jakichś wysokich stawkach a nl30/nl50 sh). Te zmiany uderzają w nas ale i w skiny takie jak heypoker bo teraz gdy już właściwie nie będziemy dostawać rakeback'u bardziej opłaca się zwinąć na bwin/betsson które mają soczyste "exclusive tables"

  9. #959
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wrocław(Gubin)
    Posty
    172
    Marcin, napewno nie ulega wątpliwości, ze rake wyplacany skinowi, trzeba będzie dzielony z przewagą dla graczy przegrywających.
    Dopóki nie pojawią się liczby to ciężko jest cokolwiek powiedzieć. Taki system jednak może wyjść na korzyść graczy wygrywających oraz pokeroomu. Generalnie jedno jest pewne od fishy te pieniądze trzeba będzie jakoś odebrać zamiast dostać część tego zwrotu.Pozostaje pytanie o ile zmniejszy się rakeback, a o ile zwiększy winrate w związku z napływem narybku ( w długim okresie). Mam nadzieje, że będzie to na tyle rozsądne, że każdy na tym skorzysta

  10. #960
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    @Gargamel - chyba nie chcesz powiedzieć, że nie naprawiają softu? Zerknij na aktywność graczy na samym początku założenia tego wątku i porównaj z tą teraz. To samo na 2+2. Nie jest idealnie, ale nie ma co tego porównywać ze stanem poprzednim. Prace ciągle trwają a moja wiara w ich powodzenie jest niezmienna. Francuzi zostali zbanowani wstępnie wszędzie, a nie tylko na ongame więc nie twórzmy wrażenia, że z powodu ich braku na ongame jest gorzej niż gdzie indziej. Informowałem o krokach mających na celu zdobycie licencji i mam nadzieję, że kiedyś powrócą do tzw. koszyka global network. Właśnie dlatego, że grindujących regów jest multum, zmiany te są wprowadzane. Dzisiaj robi to OnGame, ale nie ma pewności czy nie będzie naśladowców. Ja i tak muszę odczekać jakiś czas, żeby porównać liczby.