Strona 96 z 116 PierwszyPierwszy ... 46869495969798106 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 951 do 960 z 1158

Wątek: Ongame

  1. #951
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    w koncu zniknie najgorszy soft w sieci...

  2. #952
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    126
    " Daniel Stewart & Co zaleca kupowanie akcji bwin, Sportingbet, Unibet oraz Playtech. W przypadku bwin i Playtech spodziewano się dobrych wyników w związku z trwającą ekspansją ich sieci pokerowych, czyli odpowiednio Ongame i iPoker "

    CPP

  3. #953
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Czy na Ongame stoliki czekają z wyskoczeniem, aż wykonam ruch na aktualnym stole, tak jak to jest np. na PokerStars czy Full Tilt?
    Jaki jest średni rakeback na Ongame?

  4. #954
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    lolllll

    a grałeś kiedyś cokolwiek na Ongame?

    módl się żeby Ci siano nie znikało na 2 dni albo nie wywalało z softu w trakcie rozdań a nie myślisz o takich bajerach

    standard teraz wszędzie to bonusy x8 czyli zależnie od stylu gry i stawek między 35-50% rb

    http://forum.pokerzysta.pl/heypoker/...-dyskusja.html - tu masz dyskusję na temat nowego softu

  5. #955
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Konin
    Posty
    186
    Witam, czy ktoś gra może sit and go na ongame, mam pytanie odnoście "sit and go wizard" lub "sit and go power tools", czy któryś z tych programów potrafi wczytać historie rozdań z ongame'a ?

    Pozdrawiam

  6. #956
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    SNG Wizard potrafi, natomiast SNG Power Tools nie. Co do Wizarda to sprawdziłem sam, natomiast w przypadku Power Tools opieram się na tym co przeczytałem na ich stronie. Jakby coś to SNG Wizard ma miesięczny trial, więc można przetestować samemu.

    Sting

  7. #957
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Konin
    Posty
    186
    Tak zgadza się już mam triala i wszystko działa. Bardzo fajny program.

    Pozdrawiam

  8. #958
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    134
    Witam, chce dowiedzieć się w jaki sposob sa punkty naliczane na Redkingsie ponieważ mam ich do wyrobienia 500(dostane klucze do pakiety fajnego oprogramowania). Interesuje mnie tez jak je najszybciej wyrobić => Cash FR?

  9. #959
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    najszybciej chyba sity

  10. #960
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814


    W turniejach za każdego wpłaconego $ opłaty dostajesz 5 punktów. Jeśli grasz więc np. sitandgo 20$+2$ to za każdy taki turniej dostaniesz 10 PP.


    Pozdrawiam

    Marcin

    Ps. Informacja dla użytkowników początkujących. System naliczania punktów opisany wyżej obowiązuje dla całej sieci ongame, a nie tylko dla roomu, o który padło zapytanie.