Strona 92 z 93 PierwszyPierwszy ... 428290919293 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 911 do 920 z 928
  1. #911
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    BTW

    a pozniej juz po ugraniu bonusa znowu trzeba otwierac nowe konto CZY TO JEST NORMALNE ??

  2. Kuerten po pierwsze nikt Cię nie uzna za oszusta, po drugie w razie jakichkolwiek problemów proszę napisz pod mój e-mail (roberto@celebpoker.com).

    Nie będzie żadnych problemów z bonusem, który Ci obiecano. Masz na to moje słowo.

    Pozdrawiam Robert

  3. 5$ za darmo w lipcu

    Również w lipcu 20 pierwszych osób, które wyrażą takie życzenie otrzyma zupełnie darmowe 5$ na grę w Celebpoker Polska.

    Promocja przysługuje osobom, które nie złożyły jeszcze żadnego depozytu.

    Zainteresowane osoby proszę o wysłanie e-maila pod roberto@celebpoker.com w tytule wpisując "5$ za darmo". W e-mailu proszę zawrzeć swój PIN oraz nickname. Bonus zostanie dopisany, kiedy zgłosi się 10 osób.

    Robert

  4. #914
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    113
    czy mi sie wydaje czy cos sie z celebem sypie? ktos jeszcze tez nie moze sie zalogowac? :>

  5. #915
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Właśnie grałem dwa SnG i nagle freeze, ehhh :roll:

  6. #916
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Kuerten.

    Jestem pewien, że jest sporo ludzi dla których ten bonus jest interesujący.

    Masz jednak comiesięcznego rakebacka, z którego "odzyskujesz" więcej niż z tego bonusa.

    Nie lepiej po prostu poczekać do 1 dnia kolejnego miesiąca i dostać rakeback na wyższym poziomie niż opisywany wyżej bonus???

    Bonus ten może być interesujący dla osób, które mają mały bankroll i mało grają na mikrostawkach np czyli mają małe rake contribution. W przypadku takich osób wyrobienie tego bonusa może zając nawet ponad rok i może te 20-50$ miesięcznie "odzyskiwane" w trakcie gry jest dla nich ciekawą formą promocji skoro nowe konto będą musieli założyć np za rok.

    Mnie ten bonus nie interesuje, ale ofertę rozumiem i zachęcam do korzystania z innych bonusów skoro ten Ci nie odpowiada.

    Pozdrawiam

  7. #917
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    no właśnie grałem sobie turniej 30+3 45 osób zostalo,ja miałem 5 stack i trach,co dzieje się w takich sytuacjach,turniej jest rozgrywany od tego momętu,czy jest zwrot kasy dla wszystkich łącznie z tymi co już odpadli,czy może kasa jest rozdzielana wedłóg ilości posiadanych żetonów?????

  8. #918
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez alchemik
    Kuerten.

    Jestem pewien, że jest sporo ludzi dla których ten bonus jest interesujący.

    Masz jednak comiesięcznego rakebacka, z którego "odzyskujesz" więcej niż z tego bonusa.

    Nie lepiej po prostu poczekać do 1 dnia kolejnego miesiąca i dostać rakeback na wyższym poziomie niż opisywany wyżej bonus???

    Bonus ten może być interesujący dla osób, które mają mały bankroll i mało grają na mikrostawkach np czyli mają małe rake contribution. W przypadku takich osób wyrobienie tego bonusa może zając nawet ponad rok i może te 20-50$ miesięcznie "odzyskiwane" w trakcie gry jest dla nich ciekawą formą promocji skoro nowe konto będą musieli założyć np za rok.

    Mnie ten bonus nie interesuje, ale ofertę rozumiem i zachęcam do korzystania z innych bonusów skoro ten Ci nie odpowiada.

    Pozdrawiam
    masz racje zamotalem sie z tamtym bonusem a rakeback jest lepsze (501-1500$ 26% + 50$ bonus lojalnościowy za 1000$ RC) 26% jak widze +50$ TO JEST TO przepraszam za zamieszanie!

  9. #919
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Dokładnie!

    Pozdrowionka i miłego wyrabiania bonusa

    PS - mi w czerwcu uratował miesięczny bilans bo dłuuuugiej "czarnej serii"

  10. Jeszcze jedna informacja w związku z dużą liczbą pytań w e-mailach.

    Bonus rakeback jest zawsze dopisywany pierwszego dnia kolejnego miesiąca.

    Bonus lojalnościowy jest dopisywany w pierwszym tygodniu kolejnego miesiąca, dodatkowo gracze zostają powiadamiani e-mailowo o przyznaniu bonusa lojalnościowego.

    Gratuluję bonusów i dziękuję wszystkim za okazane zaufanie i grę w Celebpoker Polska.

    Pozdrawiam Robert