Strona 91 z 202 PierwszyPierwszy ... 41818990919293101141191 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 901 do 910 z 2011

Wątek: Seriale

  1. #901
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Średnia 5.0 na SGH więc nie ucz mnie ekonomii głąbie. Może od razu dajmy każdego w Afryce po mercedesie bo przecież są jeszcze biedniejsi niż my? Polacy potrafią tylko narzekać, zresztą nawet mnie to nie dziwi skoro znajomy reżyser który zarabia 20k+ miesięcznie też ściąga z netu, w dodatku o zgrozo w kiepskiej jakości. Taką już mamy mentalność 20h dobrego serialu za 130zł to za droga rozrywka, ale wypad do klubu, najebanie się i naćpanie nigdy nie jest drogie. ja z czystej przyzwoitości kupuję kilka płyt, książek, filmów miesięczniem oczywiście też ściągam dużo z netu ale nie dlatego że filmy są za drogie tylko dlatego że mnie nie stać na tyle ile bym chciał obejrzeć.

  2. #902
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    Cytat Zamieszczone przez sinobrody00 Zobacz posta
    pics or it didnt happen
    no, ale co z tego, ze dam pics skoro nie wiesz jak ja wygladam

  3. #903
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Hahahaha Ale fotkę możesz dać, ciekawe jak wyglądała

  4. #904
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    no i co Ci po sredniej jak ty niekumaty buc jestes,
    Amazon.com: Lost: The Complete Seasons 1-5: Movies & TV
    przeliczyc Ci to na zlotowki czy nauczyli Cie tego?w razie czego przelicze: 124*2.9=360 zl, u Nas 600-700
    policzyc Ci ile u nich srednia krajowa musi na to pracowac, a ile u Nas? wierze, ze taka wiedze nabyles
    Wyciagnij wnioski studencie SGH

    zebys mi tu nie pisal o mercedesach z Afryki napisze do czego daze: jesli chca, zeby przecietny Polak nie sciagal Lostow z sieci, niech obniza zajebiscie wysokie ceny-chociaz do cen kolegow zza oceanu, kumacz studencie SGH?
    Ostatnio edytowane przez krakers ; 07-09-2009 o 22:45

  5. #905
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489



    W rogu po lewej sobie siedzi :P

  6. #906
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Akurat jest przecena z 240$, u nas też może być za jakiś czas. Poza tym dolicz koszty transportu i dystrybucji w Polsce, do tego koszty tłumaczenia i lektora. Chyba nie myślałeś że Amerykanie pokryją wszystkie koszty?

  7. #907
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Ale wy macie jednak durne te argumenty... My ściągamy u nas w kraju dlatego, bo nikt nie chce czekać miesiącami, aż łaskawie któraś nasza telewizja kupi (albo i nie kupi!!) jakiś ciekawy serial. Na Polsacie właśnie odpalają kolejny sezon Prison Break! Na TVN poleciał dopiero pierwszy sezon Dextera! A o Lostach już nawet nie mówię, bo chyba dopiero trzeci sezon był w TVP. Więc o czym mowa? Mamy oglądać Brzydulę, Klan czy Plebanię? Jedyne polskie seriale, które przez ostatnie kilka lat dało się oglądać to Pitbull i Oficer, reszta to syf. Więc gdzieś trzeba szukać czegoś ciekawego do obejrzenia i tyle, na nasze stacje telewizyjne nie ma co liczyć... A kwestia tego ile to kosztuje to już jest indywidualna sprawa każdego. Jednego stać na kupno płyt, innego nie stać. Ja kupuję dużo DVD, mnóstwo książek i nie narzekam - chcę mieć to muszę zapłacić i już...

  8. #908
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Jack trafił w sedno.

  9. #909
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Cytat Zamieszczone przez BBB Zobacz posta
    Akurat jest przecena z 240$, u nas też może być za jakiś czas. Poza tym dolicz koszty transportu i dystrybucji w Polsce, do tego koszty tłumaczenia i lektora. Chyba nie myślałeś że Amerykanie pokryją wszystkie koszty?

    Lost - The Complete Seasons 1-4 [DVD] [2004]: Amazon.co.uk: Evangeline Lilly, Matthew Fox, Dominic Monaghan: DVD

    W UK kosztuje 120 funtow 1-4 sezon i jakos nikt nie narzeka....

    Koszty transportu? Jak Ty sobie wyobrazasz? W USA tlocza plyty a pozniej dogrywaja PL lektora juz w Polsce do wytluczonych juz plyt?

    Ucio -> nie wiem jakie centy ciuchow w holandii, ale np we francji jak bylem ostatnio (paryz, nowy rok) to np ubrania byly tez drogie w porownaniu z tym co jest w uk... Sadze ze w USA jeszcze tansza niz w UK... Podobnie zreszta jest z elektronika....

    I tez sie zgodze tutaj z JD w jego wypowiedzi.


    A zeby nawiazac do tematu:
    Ktos oglada Damages -> "Damages" (2007)

    Ogladalem 1szy sezon i tak calkiem przyjemnie sie ogladalo, moze bez rewelacji, ale napewno relaksujace i przyjemnie mi sie olgadalo... Teraz czekam az blockbuster przysle mi 2 sezon

  10. #910
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    Jack obejrzyj fale zbrodni, jak dla mnie rownorzedny z oficerem i pitbulem