Strona 90 z 202 PierwszyPierwszy ... 40808889909192100140190 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 891 do 900 z 2011

Wątek: Seriale

  1. #891
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Ktos wie dlaczego nie pojawiły sie dzisiaj nowe odcinki Entourage, Hung i True Blood?
    Bo emisja będzie dopiero za tydzień

  2. #892
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    krakers,sila nabywcza to sprawa indiwidualna obojetnie czy w polsce ,angli lub niemczech.

    elpe,w polsce jest tak drogo ,ze goscie nawet z holandi przyjedzali,zeby kupowac nowe samochody,elektronike,ciuchy itp. (kilka tygodni temu)

    jack daniels,nie wiem czy cos ma cos z tym wspolnego,ale w usa dzisiaj swieto jest

  3. #893
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    ale Brzydula na tvn od dzisiaj znowu idzie

  4. #894
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Więc argumenty, że ściąganie z sieci to złodziejstwo naprawdę nie muszą dotyczyć wszystkich...
    ciekawe...

    aby uniknąć off topu, od jakiegoś miesiąca za przerywnik w nocnym grindzie służy mi serial gossip girl,
    to taka moda na sukces tylko w bogatszym klimacie i realiach nastolatków, i choć nie ma tam nic z komedii a aktorzy grają raczej bardzo słabo ze wstydem musze sie przyznać że mnie to jakoś wciągneło
    Ostatnio edytowane przez sinobrody00 ; 07-09-2009 o 19:52

  5. #895
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    Cytat Zamieszczone przez colathg Zobacz posta
    ale Brzydula na tvn od dzisiaj znowu idzie
    a chwalilem sie juz, ze bylem z nia w tej samej klasie w podstawowce :P

  6. #896
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Cytat Zamieszczone przez polko Zobacz posta
    a chwalilem sie juz, ze bylem z nia w tej samej klasie w podstawowce :P
    pics or it didnt happen

  7. #897
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    Ucio, ale jak Polak musi pracowac na nowa plyte U2 caly dzien, a Amerykanin 2 godziny to chyba nie jest to zdrowa sytuacja?niech wyrownaja te proporcje i wtedy mozgojeby robia analizy gdzie piractwo jest najwieksze

  8. #898
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    krakers,pensje sa rozne i zalezne od umiejetnosci,znajomosci itd..dzisiaj wlasnie slyszalem ,ze w warszawie sa lekarze,ktorzy zarabiaja 2000,ale takze inni,ktorzy zarabiaja miliony.w usa jezeli chcesz zyc na porzadnym standarcie,to takze nie kosztuje to tanio.ale seriale mozna live ogladac
    house,true blood every week wow :P

  9. #899
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Przecież nikt Krakersowi nie pozwala pracować za granicą... Ja sam ściągam bo lubie, jestem od tego uzależniony i tyle, ale jak słyszę że płyta/książka drogo kosztuje to mi się niedobrze robi.

  10. #900
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    BBB wpisz w google sila nabywcza to moze nasuna sie jakies wnioski w tej mozgownicy...