Strona 90 z 93 PierwszyPierwszy ... 40808889909192 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 891 do 900 z 928
  1. #891
    Dołączył
    Jun 2005
    Posty
    120
    Ja jestem zadowolony, w porównaniu do np. i4poker gdzie znikające karty zabrały mi niejednokrotnie ładną sumke BM to jest wzór stabilności :mrgreen:

  2. #892
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    znikajace karty dobre! Nigdy czegos takiego nie mialem, moze macie jakies wiry na kompie albo windowsa nie takiego jak trzeba i system sie sypie a nie soft

  3. #893
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez Celebpoker_Polska
    Bonus powitalny 500% do 1000$ (bez rakeback)

    W związku z prośbami od osób, które zamiast klasycznego rakeback otrzymywanego na koniec miesiąca preferują bonus uwalniany na bieżąco, wprowadzamy opcjonalną ofertę bonusa powitalnego 500% do wysokości 1000$.

    Przykładowe wysokości bonusa
    50$ depozytu - 250$ bonusa
    100$ depozytu - 500$ bonusa
    200$ depozytu - 1000$ bonusa

    Jak to działa ?
    Jest to tak naprawdę nic innego jak "natychmiastowy" 20% rakeback. Za każde 25$ zapłaconej prowizji gracz otrzymuje 5$ bonusa i tak do wyrobienia całego bonusa. Bonus jest widoczny w prawym górnym rogu poker roomu w polu "pending bonus".

    Plusy i Minusy tego rozwiązania

    Plusy
    *Nie trzeba czekać do 1 dnia kolejnego miesiąca, aby otrzymać bonus.
    *Już za każde 25$ otrzymuje się 5$, co powinno być ważne dla graczy dysponujących niskim budżetem
    *Po wyrobieniu bonusa powitalnego, będzie można ponownie otworzyć konto w Celebpoker Polska i skorzystać oferty rakeback i bonusa lojalnościowego.

    Minusy
    *NIE otrzymuje się rakeback, czy bonusa lojalnościowego.

    Zainteresowane osoby 500% bonusem do 1000$ proszę o kontakt z pomoc@celebpoker.com, w temacie proszę wpisać 500% up to 1000$.

    Pozdrawiam Robert
    dziwna ta promocja, w jakiej sprawie sie tu pisze maila ? bo czekam na odp od rana i nic cisza, nie ma zadnego innego info tylko tu na forum ?

  4. #894
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Cytat Zamieszczone przez Da
    Ciekaw jestem ile jeszcze jest niezadowolonych osób ????

    Dużo!!!

    Ale ja tylko na tą "stabilność" się wkurzam na BM. Pozostałe rzeczy są ok lub zmieniąją się na lepsze powoli.

  5. #895
    znikajace karty dobre! Nigdy czegos takiego nie mialem, moze macie jakies wiry na kompie albo windowsa nie takiego jak trzeba i system sie sypie a nie soft
    Z tego co wiem to temat już był przez wielu graczy poruszany to znikają karty na i4poker i po wielu sugestiach nadal nic się nie zmieniło.

    Soft BM jest oka jak komus sie nie podoba to po co marudzić wystarczy przenieść się na inny soft.

  6. #896
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Guerillas Street
    Posty
    242
    Cytat Zamieszczone przez serwis pokerowy
    znikają karty na i4poker i po wielu sugestiach nadal nic się nie zmieniło.
    Ja mam w drugą stronę - czasami widzę karty u przeciwników którzy wcześniej spasowali... Zaś ze znikającymi kartami się nie spotkałem. Gram w b2b już z 3 miesiące, z czego pierwszy dzień w i4poker.com

  7. #897
    Dołączył
    Jun 2005
    Posty
    120
    Cytat Zamieszczone przez kuerten
    znikajace karty dobre! Nigdy czegos takiego nie mialem
    Może we freerollach nie znikają??

  8. #898
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez teleranek1
    Cytat Zamieszczone przez kuerten
    znikajace karty dobre! Nigdy czegos takiego nie mialem
    Może we freerollach nie znikają??
    moze za duzo wypiles i nie widzisz ?

    mam stary komputer z celeron333, pamiec 98mb, karta graficzna 8mb i zarowno na win98 jak winxp (lacze tez slabiutkie128) zadne karty nie znikaja! A na tym sofcie gram juz sporo czasu wczesniej Unibet

  9. #899
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Pleszew
    Posty
    117
    Potwierdzam problemy z softem w i4poker, rozgrywałem tam ten bonus 10e i faktycznie w którymś rozdaniu gdzie poszły ostre raisy pre flop zobaczyłem tylko jak żetony wędrują na stół a flop się nie pojawił co ciekawe przyszła kolej na mnie mogłem wykona wszystkie możliwe opcje lecz nie widziałem kart słyszałem tylko jak przeciwnicy betuja (odgłos beta), rozdanie przebiegało normalnie tylko po prostu nie były widoczne karty na stole niestety nie wiem czy przeciwnicy również ich nie wiedzieli. Rozegrałem tam może z 200-300 rak bo szybko się spłukałem a tu taka niespodzianka.

    Dziś za to mila niespodziana na Boss Media gdzieś już to było chyba poruszane,
    Pre flop, ja lekki rais(0.25$ na 0.75$) koleś za mną allin (1,75$) następny za nim call reszta fold akcja wraca od mnie i mam dostępny tylko guzik call? Why? Już tak chyba 4 raz, chyba to jakiś błąd w sofcie bo wydaje mi się ze spokojnie powinny być dostępne wszystkie opcje rais i fold .

  10. Proszę Państwa o wszelkie uwagi na temat tłumaczenia na język polski wszystkich opcji związanych z płatnościami.

    Jeżeli ktoś z Państwa znajdzie błąd w tłumaczeniu proszę o przesyłanie informacji do polskojęzycznego supportu.

    Dążymy do tego, aby w 2007 roku Boss Media stworzyła polskojęzyczną wersję swojego oprogramowania. Byłby to bodajże pierwszy software dostęp w języku polskim.

    Robert