Strona 9 z 237 PierwszyPierwszy ... 78910111959109 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 2370

Wątek: Filmy

  1. #81
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    Żadko mi się zdarza żeby wachać się nad wyiściem z kina nie z powodu znudzenia ,a obawy że umre ze śmiechu"Little miss sunshine",może już nie najnowszy ale od tamtej pory na niczym się tak nie ubawiłem,Szczególnie że film choć amerykański,to rodzina jakby typowo polska

    Ja dziele filmy na takie które zapadają w pamięć,które poprostu da się obeiżeć lub których obeiżeć się nie da.
    Jeżeli chodzi o tą pierwszą kategorie to moge dodać:
    "brige to terabitia"
    "Babel"
    "Match Point"
    "Grindhouse vol. 1. Death Proof"

    Naprawde niezłymi filmami były"ILuzionista" i"Prestige"
    Tyle pamiętam

  2. #82
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Dostępny jest już w sieci początek pierwszego odcinka trzeciej serii "Prison Braek"!! Zapowiada się znowu megaciekawie...

  3. #83
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    ale gdzie??na torrentach org jeszcze nie ma, poza tym on zawsze wychodzil w nocy z poniedzialku na wtorek??

  4. #84
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    215

  5. #85
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    no i obejrzałem całe 8 odcinków travelera, serial naprawdę spoko. Niemniej, posprawdzałem co nieco i okazało się, że jeszcze podczas kręcenia serialu, ABC nakazało twórcom skrócić serię z planowanych 13 odcinków do 8-miu. Twórcy nie za bardzo wiedzieli co z tym zrobić, zwłaszcza, że kończyli już 9 odcinek i postanowili, że po prostu puszczą pierwsze 8 odcinków i będą mieli nadzieję, że ABC jednak zmieni zdanie. Nic takiego jednak nie nastąpiło i na dzień dzisiejszy, serial jest zakończony. Fani gdzieś tam ślą protesty, ale twórca serialu raczej nie widzi szans na wznowienie, bo miał zamiar po wyświetleniu 8-mego odcinka ujawnić, co wydarzyło się potem. Na razie jednak - na prośbę fanów, wciąż mających nadzieję na wznowienie - postanowił się z tym wstrzymać jeszcze jakiś czas - do ostatecznych decyzji. Podał więc na razie spojler odcinka 9-tego i... na razie tyle wiadomo. Szkoda, bo fajny serial, trzyma w napięciu.

    pozdr
    warsaw

  6. #86
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Wydaje mi sie, ze to pierwsze 17 min, ktore jest juz na necie od jakiegos czasu. Nie ogladalem i nie chce ogladac 17 wrzesnia start 3 serii, poczekam do 18... rankiem powinno juz byc

  7. #87
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    G. Slask
    Posty
    70
    Jako ze rowniez jestem milosnikiem seriali i filmow pozwole sobie co jakis czas zarzucic co ciekawszy tytul, ktory trafi w moje rece.

    Ostatnio zdarzylo mi sie obejrzec film "Zodiac" - http://imdb.com/title/tt0443706/

    Ciekaw jestem jakie odczucia bedziecie miec po seansie...

  8. #88
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    poczytaj ten watek od pocztaku to bedziesz wiedzial

  9. #89
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    G. Slask
    Posty
    70
    Cytat Zamieszczone przez jradzioo Zobacz posta
    poczytaj ten watek od pocztaku to bedziesz wiedzial
    Tak to jest jak sie czyta reszte tematu po dluzszej przerwie.
    Sorki moja pomylka.

  10. #90
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    178
    "Pi" - rozpierdoliło mi umysł