Zobacz wyniki ankiety: Jakie powinno być wpisowe do turniejów w sezonie zima 2007?

Głosujących
27. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Po staremu (F 45+5, R 25+5)

    8 29.63%
  • Zwiększyć "ligówkę": F 50+10, R 25+10

    2 7.41%
  • Zwiększyć "ligówkę": F 50+10, R 25+5 od każdego R

    6 22.22%
  • Zwiększyć bardziej wpisowe (np. F 90+10, R 50+10 ?)

    1 3.70%
  • Zrezygnować z rebuyów (F 45+5)

    1 3.70%
  • Zrezygnować z rebuyów (F 50+10)

    7 25.93%
  • Inaczej (proszę opisać w poście jak)

    1 3.70%
  • nie mam zdania

    1 3.70%
Strona 9 z 82 PierwszyPierwszy ... 78910111959 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 816
  1. #81
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    Ja proponuje ankite o podniesie wpisowego na 50+10 freezout, a rebuy`e jak dla mnie moga zostac w starej formie.Zarzad niech potem zdecyduje, majac na uwadze wyniki ankiety.

    pzdrw.

  2. #82
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    130
    A moze dodatkowo od nowego sezonu Krakowska liga online ?

    W jakims milym poker roomie

  3. #83
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    wdg mnie 10zl na pule ligowa przy takim wpisowym jest bezsensownym pomyslem. na pule ligowa powinno isc 10% buy'in a nie 20%. wiec jak zwiekszac kase na pule ligowa to trzeba tez zwiekszyc buy'in, albo zostawic jak bylo w tym sezonie.

  4. #84
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    online, ale tylko na poker stars :P

  5. #85
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    e tam 10%. Tak naprawde to zalezy od tego ile MY chcemy zeby bylo. Ja uwazam, ze trzeba faworyzowac pule w mastersie, aby bylo o co grac i tym samym wiecej ludzi chcialoby sie do niego dostac.
    Z zrzutka na karty to dobry pomysl, bo jak widze te znaczone niebieskie, to sie zastanawiam kto jest znaczyl i czy siedzi przy stoliku ;/.
    Ostatnio edytowane przez robu5t ; 16-12-2006 o 13:48

  6. #86
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    ja tez mysle ze dorzucenie 5zl do puli finalowej byloby dobrym "motywatorem" do tego by dostac sie do finalu bo szybko liczac w fianlowej puli byloby ok 3000zl wiec juz by bylo o co walczyc i nie trzebaby jakos drastycznie podosic wpisowego do poszczegolnych etapow

  7. #87
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    jest jeszcze druga strona medalu bo podniesienie o 5zl puli na turniej masters bedzie mniejszym 'motywatorem' dla tych co nie graja we wszystkich turniejah i nie maja szansy na zakwalifikowanie sie do masters, a licza na sukces w pojedynczych turniejach, bo mniejszy % wpisowego idzie na wygrana w pojedynczym turnieju. A jesli chcecie wiekszej puli w turnieju masters to mozna sie umowic ze uczestnicy tego turnieju dorzucaja dodatkowo po np 50zl do puli i mozna wtedy zwiekszyc liczbe platnych miejsc do 3ech lub 4ech. innym sposobem jest tez zalatwienie sponsora. A motywatorem wiekszym od kasy powinno byc samo wygranie ligi.

    P.S. co wy na to zeby czesc kasy (nie wiem ile to moze kosztowac, 50zl ?) z puli ligowej, lub zrobic jakas dodatkowa skladke i przeznaczyc na puchar dla zwyciezcy, oczywiscie z jakas tabliczka "Mistrz Krakowskiej Ligi Pokera w sezonie jesien 2006" ? ja jestem jak najbardziej za. 50zl roztrwoni sie szybko a puchar zostanie na dlugo i jak to zauwazyl Mlody bedzie mozna sie pochwalic wnukom

  8. #88
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    Moim zdaniem, sonda bylaby najlepsza.
    Dorzuce od siebie, ze przeciez w pojedynczym turnieju nie gra sie dla kasy, bo nie wiem jak inni, ale przynajmniej ja, jakbym mial grac dla pieniedzy, to wolalbym przesiedziec sobie te 5-6h na stoliku cash'owym, niz odpasc na miejscu przed kasa po 5h grania. W turniejach ligowych imho gra sie po to, zeby dostac sie do turnieju masters (czyli byc jednym z najlepszych) i w tym turnieju imo powinna byc najwieksza pula. Tak jak wszedzie, final powinien miec najwieksze wygrane oprocz samej satysfakcji.

    Co do tych co nie graja we wszystkich turniejach to dyskusja wlasnie toczy sie na forum i tez uwazam, zeby z 13 brac wyniki najlepszych np. 10.
    Pomysl z pucharem jest fajny.
    Ostatnio edytowane przez robu5t ; 16-12-2006 o 15:29

  9. #89
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    no ale wlasnie przy zmniejszeniu liczby turniejow kwalifikujacych do np 9 bedzie satysfakconujace dla jedych i drugich co zalezy im na pojedynczym turnieju i dla tych co zalezy na byciu w finale bo i jedni i drudzy z 13 turnieji zaliczaja ok 8-9. no ale wlasnie chyba najlepszym rozwiazaniem bedzie zrobienie ankiety

    co do pucharu mimio ze mnie nie dotyczy to pomysl na pewno dobry bo taka pamiatka zostanie na zawsze a 50zl sie przegra w pokera

  10. #90
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    Marian zapewne wpadnie nie dlugo na forum i zalozy ankiete.Nie bede kierownikowi odbieral tego przywilejuAnkieta musi byc, bedziemy wiedziec na czym stoimy. Coolfon mnie by tam to roznicy nie robilo,gdybym mial doplacic 5zl wiecej do turnieju masters. Wole to niz podniesienie wpisowego(ktore i tak by nie przeszlo). A poza tym ,ja osobiscie nie znam takiego gracza(ktory uczesticczy w turniejach),ktoremu zalezy tylko na pojedynczych turniejach.!!