Strona 9 z 11 PierwszyPierwszy ... 7891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 105
  1. #81
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    147
    Na pewno samo uczestnictwo w grze jest nielegalne:

    Art. 107 k.k.s. stanowi:
    § 1. Kto wbrew przepisom ustawy lub warunkom zezwolenia urządza lub prowadzi grę losową, grę na automacie, grę na automacie o niskich wygranych lub zakład wzajemny, podlega karze grzywny do 720 stawek dziennych albo karze pozbawienia wolności do lat 3, albo obu tym karom łącznie.

    § 2. Tej samej karze podlega, kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej uczestniczy w zagranicznej grze losowej lub zagranicznym zakładzie wzajemnym.

    Pozdrawiam Marona

  2. #82
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    Jedno pytanie:
    Czy grajac na serwerze - no powiedzmy w UK - uczestniczysz w grze na terytorium RP czy UK ?
    z tego paragrafu wynikałoby ze liczy sie to gdzie trzymasz dupsko ale pewny nie jestem;

    ale to jakis inny watek chyba powinien byc ...
    Ostatnio edytowane przez jarsza ; 08-06-2009 o 10:00

  3. #83
    Oddał w końcu skurwiel kasę czy nie? Jakie ma nazwisko na NK? Proszę (wręcz żądam, napastliwie nalegam)) o upublicznienie danych ze zdjęciem. Do mnie co jakiś czas na priv piszą jakieś barany, cytuję:Witam,
    Mógłbyś mi sprzedać 20-30$ na PS. Oddaję jutro na moneybookers lub PS jak wolisz i dorzucam na piwo.
    Pozdrawiam
    Odpisz
    Buahahaha jak ktoś się daje nabierać na takie coś to chyba nie ma się potem czemu dziwić
    Ostatnio edytowane przez dhaetr_tech ; 08-06-2009 o 12:39

  4. #84
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    147
    Przecież jego dane są dostępne w tym wątku:
    Adrian Michalak
    Jest nawet link do nk.

    Pozdrawiam Marona.

  5. #85
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    Cytat Zamieszczone przez dhaetr_tech Zobacz posta
    Oddał w końcu skurwiel kasę czy nie? Jakie ma nazwisko na NK? Proszę (wręcz żądam, napastliwie nalegam)) o upublicznienie danych ze zdjęciem. Do mnie co jakiś czas na priv piszą jakieś barany, cytuję:Witam,
    Mógłbyś mi sprzedać 20-30$ na PS. Oddaję jutro na moneybookers lub PS jak wolisz i dorzucam na piwo.
    Pozdrawiam
    Odpisz
    Buahahaha jak ktoś się daje nabierać na takie coś to chyba nie ma się potem czemu dziwić
    przeciez on sie nie nabral na takie cos, chyba nie sledziles watku

  6. #86
    Cytat Zamieszczone przez marona Zobacz posta
    Przecież jego dane są dostępne w tym wątku:
    Adrian Michalak
    Jest nawet link do nk.

    Pozdrawiam Marona.
    A dzięki rzeczywiście nie przejrzałem wątku w całości bo się zagotowałem. Porywczy po prostu jestem. Jakiś czas temu pożyczałem różnym ludziom jakieś drobne sumy żeby się przekonać, kto jest chujem a kto nie. No ale to było twarzą w twarz, a pożyczanie przez internet uczy bezkarności. Chociaż dobrze, że każdy może sobie obejrzeć jak wygląda oszust. Proponuję przekopiować jego gębę gdzie się da z podpisem oszust, złodziej (zresztą sam się przyznaje, że wałki robi).A najbardziej się usmiałem, jak pisał jak ziemie sprzedaje i czeka na gigantyczne przelewy i inne wypociny. Kurwa biznesmen jebany tylko 200$ potrzebował na chwilę bo miał przejściowe kłopoty z płynnością. A milionowe przelewy już czekają w kolejce także luz. Prawda jest jednak bolesna, kolega jest operatorem wózka widłowego w biedronie na pół zmiany.

  7. #87
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784


    xD

  8. #88
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    hahahaha

  9. #89
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    264
    Good shit! :P

  10. #90
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Górno
    Posty
    224
    hahahah wp