Strona 9 z 17 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 167
  1. #81
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Bo duńczykom do głowy nie przyszło że jest taki zdolniak z Polski co się będzie im wcinał w ich rozgrywki, ale jak się spostrzegli to zrobili co należy.
    A ty biedny nieszczęśliwy nie masz się teraz do kogo zwrócić nawet o pomoc.
    Potraktuj to po prostu jako nauczke na przyszłość, że kombinowanie nie popłaca i jest na krótką mete.

  2. #82
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    187
    Hmmm, czyzby kolejny kultowy watek? Na wszelki wypadek pierwszy film na ten temat w Bombaju juz zostal wyprodukowany.
    http://www.grapheine.com/bombaytv/in...f8d51c4815367c

  3. #83
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    241
    Więc nie sądzisz że to ich wina i powinni mi wypłacić wygraną a w kolejnych turniejach (których jest 9) powinni się zabezpieczeyć, przed takimi jak ja, intruzami z Polski?

  4. #84
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Karelli zajebisty ten filmik, popłakałem się, dwa wygrane freerole dla eskimosów wywaliły mnie z fotela. No i Oscar za druplanową postać dla Dakoty murowany.

    SirMario ależ duńczycy specjalnie ujebali cię dla przykładu, co by inni wiedzieli że z nimi nie ma żartów, ale chłopie walcz o swoje.

  5. #85
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    241
    O proszę, nakręcili drugą część

    http://www.grapheine.com/bombaytv/in...dc3779073aa8c6

  6. #86
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    151
    jak juz filmiki zaczynaja powstawac to juz jest dobrze

  7. #87
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    Jesli ktos gra w turnieju dunskiego forum nie znajac nawet dunskiego to na 100% nie jest to turniej dla niego
    Rozumiem, że to jakaś starożytna, niepisana zasada? Chciałbym dopytać... czy trzeba znać język:
    a/ posługiwać się nim od urodzenia
    b/ bardzo dobrze
    c/ znać przynajmniej 1000 słów
    d/ słaba, bierna znajomość wystarczy
    e/ podstawowych kilka zwrotów

    Pytanie drugie - kto weryfikuje w/w znajomość języka.

    Nowy - istotnie masz dużo wolnego czasu - aż rzuca się to w oczy.

    SirMario - nie popieram tego co robisz, ale w tym przypadku masz rację... spełniłeś wymagane warunki, wpłaciłeś, wygrałeś - kasa jest Twoja.

    Pepone

  8. #88
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    I przez takich jak ty pepone zawsze będziemy postrzegani jako społeczeństwo kombinatorów złodzieji i cwaniaków. Bo dajesz poparcie takim zachowaniom.
    Tępić tępić i jeszcze raz tępić.
    Po co to udawać głupiego że się nie wiedziało że coś jest nie tak jak wszyscy grający to duńczycy, turniej zastrzeżony hasłem, i nasz HERO, który znalazł się tam zapewne niechcący.

  9. #89
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    241
    Ja jebię, nowy123 kup pls słownik, poprzednio napisałeś "regół" a teraz "złodzieji".

    Jak tylko Duńczycy oddadzą mi kasę to mogę się zobowiązać wobec całego forum pokerzysta że Ci kupię ortograficzny.

    Ale co naród cwaniaków? Teraz to Duńczycy są dla mnie postrzegani jako naród złodziei. I już 50 razy Ci powtarzałem ale Ty i tak nie rozumiesz że nikt tu nie udaje głupiego, doskonale widziałem że to byli Duńczycy (1 typ był chyba z Malty z tego co sobie przypominam a 1 to Szwed ale szybko odpadli) ale spełniłem wymagania, koniec kropka.
    Ostatnio edytowane przez SirMario ; 16-03-2008 o 20:14

  10. #90
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cytat Zamieszczone przez nowy123 Zobacz posta
    Po co to udawać głupiego że się nie wiedziało że coś jest nie tak jak wszyscy grający to duńczycy, turniej zastrzeżony hasłem, i nasz HERO, który znalazł się tam zapewne niechcący.
    Przykro mi, ale niech myśli ten kto ustalał zasady, nie jest to szczególnie trudne, aby zastrzec narodowość, jeśli ma się taką chęć.

    Pepone