Strona 9 z 21 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 208
  1. #81
    Doli” - 4 miejsce w turnieju za $55 + R - $35.000 gwarantowane
    obywatel_g” - 8 miejsce w turnieju za $55 - $40.000 gwarantowane
    Modrzew” - 2 miejsce w turnieju za $5,5 - $5.000 gwarantowane

    Suma wygranych przez Polaków nagród w dotychczasowych (lipcowych) turniejach przekroczyła już $175.000!
    Ostatnio edytowane przez PokerStars Piotr ; 17-08-2009 o 11:57

  2. #82
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Metropolia Trójmiasto
    Posty
    457
    Derwisz to przecież Ty płaczesz że ps ci rzuca magiczne rivery i czemu zachowujesz się jak prostak ... chcesz być fajny przez internet xD ?

    ...


    Obywatel_g był jeszcze 10 w 1091R1A/turbo/

  3. #83
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    good job guys

  4. #84
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cytat Zamieszczone przez PokerStars Piotr Zobacz posta
    Niestety na forum nie można podawać wysokości wygranych innych graczy bez ich zgody (12 punkt regulaminu).
    No to po co te wpisy? Doskonale wiemy, że po takim info zlokalizowanie kwoty zajmuje tak z 1 do 3 minut, tylko po co ma iluś tam ciekawskich robić tą samą czynność? Jak na tym ma polegać trzymanie się regulaminu to proponuje pisać, "wygrana około" i zaokrąglaj do 100, będzie tak samo zgodnie jak dotychczas.

    BTW Gratuluje Panowie sukcesów.

  5. #85
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez pepone Zobacz posta
    No to po co te wpisy? Doskonale wiemy, że po takim info zlokalizowanie kwoty zajmuje tak z 1 do 3 minut, tylko po co ma iluś tam ciekawskich robić tą samą czynność? Jak na tym ma polegać trzymanie się regulaminu to proponuje pisać, "wygrana około" i zaokrąglaj do 100, będzie tak samo zgodnie jak dotychczas.
    No więc właśnie...

    Rozumiem że zabraniamy podawania personaliów, nazwisk, adresów itp., ale wysokość wygranej jest publicznie dostępna, tylko każdy zainteresowany musiałby wykonać kilka kliknięć (czyli obciążyć PS i wpłynąć negatywnie na wydajność softu, a co za tym idzie odczucia grających ).

  6. #86
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Dokładnie,proponuje zamknac ten idiotyczny temat i zajac sie przygotowaniem promocji dla cashowcow....

  7. #87
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Ja rowniez niesmialo chcialbym powiedziec, ze jestem za

    Ten temat jest niepotrzebny, gdyz kto chce sie pochwalic, to sie pochwali, a kto chce pozostac anonimowy, takim niech pozostanie. Oczywiscie bez urazy.

    PZDR

  8. #88
    Tom wawa” - 1 miejsce w turnieju za $22 - $3.000 gwarantowane
    Ostatnio edytowane przez PokerStars Piotr ; 17-08-2009 o 11:57

  9. #89
    a ja 3000e gwarantowane 3$ bi?;]

  10. #90
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez pepone Zobacz posta
    No to po co te wpisy? Doskonale wiemy, że po takim info zlokalizowanie kwoty zajmuje tak z 1 do 3 minut, tylko po co ma iluś tam ciekawskich robić tą samą czynność? Jak na tym ma polegać trzymanie się regulaminu to proponuje pisać, "wygrana około" i zaokrąglaj do 100, będzie tak samo zgodnie jak dotychczas.

    BTW Gratuluje Panowie sukcesów.
    Cytat Zamieszczone przez _Dakota_ Zobacz posta
    Dokładnie,proponuje zamknac ten idiotyczny temat i zajac sie przygotowaniem promocji dla cashowcow....
    Cytat Zamieszczone przez INTELOWIEC Zobacz posta
    Ja rowniez niesmialo chcialbym powiedziec, ze jestem za

    Ten temat jest niepotrzebny, gdyz kto chce sie pochwalic, to sie pochwali, a kto chce pozostac anonimowy, takim niech pozostanie. Oczywiscie bez urazy.

    PZDR
    +1
    +2
    +3