Strona 9 z 91 PierwszyPierwszy ... 78910111959 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 909

Wątek: Neteller FAQ

  1. #81
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    16
    mam pytanie czy jak nie mam karty kredytowej to moze wplacic mi moj znajomy

  2. #82
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    523
    Cytat Zamieszczone przez antek11
    mam pytanie czy jak nie mam karty kredytowej to moze wplacic mi moj znajomy
    Jezeli najpierw wplaci na swoje konto netellera, a pozniej przeleje do Ciebie to nie ma problemu

  3. #83
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    65
    W końcu dotarł do mnie micro przelew mam w związku z tym następujące pytanie jak już dostanę tę kartę to co jest korzytniejsze wypłata na kartę Neteller i pobranie kasy w bankomacie czy przelew z Netellera na zwykłe konto (ROR) Chce wypłacić kase z SB i nie chce mi się czekać całego miecha... pomyślałem że wypłacę na Netellera...

  4. #84
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Wypłata na kartę jest bezpieczniejsza, ale przy mniejszych sumach nie ma to zbytniej różnicy.

  5. #85
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    a mam pytanie bo jak na koniec miesiaca masz dodatni bilans na karcie to pobiera jakas prowizje

    To w jaki sposob zczyscic karte??

    Pewnie jest to nie realne zeby przy tylu przeliczaniach na rozne waluty miec rowno zero czyli co bede teraz mial stala mieiseczna opłate jak juz raz uzylem karty??

  6. #86
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    523
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18
    a mam pytanie bo jak na koniec miesiaca masz dodatni bilans na karcie to pobiera jakas prowizje

    To w jaki sposob zczyscic karte??

    Pewnie jest to nie realne zeby przy tylu przeliczaniach na rozne waluty miec rowno zero czyli co bede teraz mial stala mieiseczna opłate jak juz raz uzylem karty??
    Oplata jest pobierana jest w przypadku kiedy w ciagu ostatnich 30 dni nie dokanamy transkacji karta i saldo na karcie jest dodatnie, z tego co pamietam okolo 3 dolarow, ale nalezaloby to dokladniej sprawdzic. Niestety nie ma mozliwosci, zeby wyczyscic karte do zera, wiec jedyne mozliwe wyjscia to wyplaty czestsze niz 30 dni lub poprostu jak najdokladniejsze wyliczenie wyplaty . W drugim przypadku przy odrobinie wprawy nie zostaje wiecej jak dolar kanadyjski na karcie.

  7. #87
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    o do ja nie doczytałem tego ze jak sie dokona transakcji raz na miesiac to bedzie ok


    dzieki za wyczerpującą odpowiedz

  8. #88
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    161
    A jak sprawa ma się gdy:

    Netellera założyłem ze 3 miesiące temu, ale do tej pory go nie używałem. Dzisiaj zleciłem pierwszą wypłatę na neteller. Z tego co wyczytałem w FAQ to prowizję pobierają gdy mamy dodatnie saldo na koncie pierwszego dnia miesiąca (czyli mój przelew już będzie na netellerze i załaduje nim karte) to czy zostanie mi pobrane te 3$???

    W sumie nie ma to dla mnie żadnego znaczenia, pytam z czystej teoretycznej ciekawości.

    Druga sprawa: AndrzejR - pewnie nie widziałeś mojego pytania na wcześniejszej stronie, a myślę że znasz na nie odpowieć, dlatego spytam się jeszcze raz: Czy jest możliwe zwiększenie dziennego limitu wypłat kartą?

  9. #89
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    523
    Cytat Zamieszczone przez Preze$
    A jak sprawa ma się gdy:

    Netellera założyłem ze 3 miesiące temu, ale do tej pory go nie używałem. Dzisiaj zleciłem pierwszą wypłatę na neteller. Z tego co wyczytałem w FAQ to prowizję pobierają gdy mamy dodatnie saldo na koncie pierwszego dnia miesiąca (czyli mój przelew już będzie na netellerze i załaduje nim karte) to czy zostanie mi pobrane te 3$???

    W sumie nie ma to dla mnie żadnego znaczenia, pytam z czystej teoretycznej ciekawości. ?
    Moim zdaniem. Oplata zostanie pobrana jak w ciagu 30 dni nie wykonasz transakcji karta, a saldo karty bedzie dodatnie.

    Cytat Zamieszczone przez Preze$
    Druga sprawa: AndrzejR - pewnie nie widziałeś mojego pytania na wcześniejszej stronie, a myślę że znasz na nie odpowieć, dlatego spytam się jeszcze raz: Czy jest możliwe zwiększenie dziennego limitu wypłat kartą?
    Niestety, ale nie ma takiej mozliwosci.

  10. #90
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    523
    Na marginesie to w najblizszym czasie zostanie wprowadzona opcja zasilania konta glownego karta netellera.