Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 89 z 89
  1. #81
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    potwierdzam za jakąś godzinkę będzie u mnie kurier z gadżetami od sportingbetu )) ładnie się prosze uczesać bo będę Wam robił fotki w koszulkach od nich )) hehehe... no i będą nowe karty do grania

  2. #82
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez InSiDe
    . Czy Ona Ci przypadkiem nie mówiła o tym turnieju który miałby zorganizować Milo? (też użytkownik tego forum :]]]).
    hmmm... nic mi o nim nie wspominała...

  3. #83
    . Znaczy się, turniej na grunwaldzkim? Zmieniliście jakoś tabelę blindów czy znów gra się skończy o pierwszej w nocy (trzeciej, jeśli grać będzie ten kolo w przeciwsłonecznych okularach który potrafi minutę myśleć zanim da all-ina niewiele mając).

  4. #84
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    217
    Tak, turniej jest juz duzo bardziej dopracowany

  5. #85
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    turniej rzeczywiście został dopracowany )
    ostatnio jak odpadłem chyba 4-5 od końca a byłem ciekaw kto wygra bez zbytniego czekania, to wywarłem skutecznie presję na pozostałych graczach by podnieśli blindy x10 ) hehehe... 10min później było po turnieju

    a kola w przeciwsłonecznych okularach szybko sprawdzamy )) to nie pogra za długo hihiihi...

  6. #86
    No ja znowu chcialem potwierdzic ze bede tym razem napewno z je
    \szcze jedna osoba wiec prosil bym o zarezerwowaniue 2 miejsc dla PingoPingwina... prosil bym takze o potwierdzenie tego ze miejsca beda... bo jak juz jechac to pograc

  7. #87
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    miejsca starczy dla wszystkich chętnych co beda punktualnie o 21....

  8. #88
    A jak tam dzisiaj sie wszystkim widzi PLAZA ?? Ktos bedzie szedl ??

  9. #89
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    zainteresowanych wrocławską ligą pokera "sportingbet" zapraszam na wątek "SPORTINGBET zawitał do Wrocławia na turniej!!!!!"