Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 90
  1. #81
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    moglby mnei ktos poratowac bo mam big problem a ten dretwy support nie potrafi mi pomoc ;/ gdy zlecam wyplat e na nettelra wyskakuje mi blad "BŁĘDNE DANE DO WYPŁATY
    Ta opcja płatności nie umożliwia obsługi wypłat " kasy mam wystarczajaco haslo rowniez na 100% dobe wpisuje a caly czas to samo i nic nie idzie;/ pkt tez mam wyrobione. czy jest mozliwosc taka ze przed wyplata musze ta sama droga wplacic do nich kase? bo ja nie wplacalem tam nic tylko mialem te 10$ ze zdrapki.

  2. #82
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Zamość
    Posty
    272
    moze masz inne dane w netellerze i pokeroomie ( mail, adres albo cus tam)

  3. #83
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    wszystkie dane mam identyczne

  4. #84
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    103
    Mam do was prosbe... jak ktos ma jeszcze jakies zdrapki "dla znajomych" to ladnie prosze o jakis kod... jestem poczatkujacy i nie za bardzo mam jak przelac pieniadze na pokera... a chcialbym zrobic jakies pieniadze na tej zabawie.. byl bym wdzieczny za kody na priv...
    z gory dzieki

  5. #85
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    sprawa sie wyjasnila, po kilkunastu mailach z supportem jakims magocznym sposobem zostalo to naprawione i moglem przelac pieniadze na nettelera ale zapewne zostanie to tajemnica jak to sie stalo zemi sie udalo
    nie czuje jak rymuje

  6. #86
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    324
    hej wszystkim!ja tez mam konto na europoker wiec chetnie przygarne jakas zdrapke a jesli dostane od nich swoj zestaw to chetnie odwdziecze sie tej osobie moim kodem z kompletu jak by co to na priv pozdro

  7. #87
    Ja mam konto od miesiaca i nic nie dostalem jeszcze ;f
    hm...

    ps. jak ktos ma wolna zdrapke to prosze priv ;D

  8. #88
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    324
    dziekuje koledze Adamcel24 za zdrapke szacun

  9. #89
    Wyslalem do nich mail'a, jak to jest z ta zdrapka i napisali, ze to byla tymczasowa promocja i jedyne co moge teraz zrobic, to popytac ludzi, ktorym jeszcze 1 zostala...

  10. #90
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    262
    Trikk, a chcesz kupić jedną zdrapkę?! Za 15 zł