Strona 89 z 111 PierwszyPierwszy ... 3979878889909199 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 881 do 890 z 1103
  1. #881
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez Mielczar Zobacz posta
    No to Ramsey sie nagral w tym sezonie juz noga zlamana i dziekujemy
    nie jestem specem od piłki noznej, więc jestem ciekaw waszych opinii , ale imo nie był to jakis specjalny faul. raczej nieszcześliwy wypadek. obaj lecieli do piłki i jakby po tym zderzeniu złamaną nogę miał Ryan Shawcross a nie Ramsey to pewnie ten drugi by dostał czerwona kartkę. jak myslicie?
    nie wiem czy Ryan Shawcross jest jakimś brutalnym graczem , bo jego nazwisko przyznaję sie , że nie jest mi znane, ale było widać, jak byl wstrząśniety tym co się stało.
    Ostatnio edytowane przez alutekfiutek ; 28-02-2010 o 02:56

  2. #882
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Widziałem tylko ogólną akcję, bez zbliżeń i powtórek, ale też wydawało mi się to całkiem przypadkowe.

  3. #883
    YouTube - The Terry-Bridge Hand Shake That Didn't Happy gdyby kto nie widział Terrego i Bridge`a,bo filmik soobola już usunęli

    Fatalna kontuzja Ramsey - Sport - WP.PL
    kilka zdjęć Ramseya

  4. #884
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    379
    Co do faulu na Ramseyu, to powiem szczerze, ze tutaj nawet sędzia dał się ponieść emocjom, bo to był faul najwyżej na żółtą. Nie było wyprostowanej nogi, ataku podeszwą buta ani nic takiego. Nie widać na filmie, ale nie zdziwiłbym się, gdyby okazało się, że trafili się piszczelami. Tak się zdarza na wszystkich boiskach, i nie zawsze jest to wynikiem chamstwa przeciwnika. A już komentarze na WP o rzeźnickim faulu to totalna głupota. Przypuszczam, że jak Wenger ochłonie to też zdobędzie się na trochę obiektywizmu i przestanie chrzanić o polowaniu na Arsenal...

    Ja byłem świadkiem takiego wydarzenia w V lidze. Dwóch gości uderza piłkę praktycznie jednocześnie, tylko jeden pechowo "klepką" a drugi prostym podbiciem. Efekt: ten pierwszy bez dwóch wiązadeł bocznych, dwóch krzyżowych i z pogruchotanymi dwiema łękotkami. I nikt tu nikogo rzeźnikiem nie okrzyknął. Zresztą drugi gościu musiał zejść po 5 minutach, bo mu było słabo...

  5. #885
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    W sumie pierwszy raz dobrze zachowali sie realizatorzy, bo nie bylo ani jednej powtorki tego incydentu, zadnych zblizen, nic.

    Co do Schawcrossa, to jeden z wyrozniajacych sie obroncow w tym sezonie i ewidentnie zrobil to "niechcacy". Ogladalem wlasnie analize w "match of the day" i zamrozili ta akcje na sec, okazalo sie ze ramsey mial mega wygieta noge w kostce jeszcze zanim Shawcross go dotknal wiec prawdopodobnie zle stanal i wystarczylo go "pyknac" zeby tak polamac.

    Ostatnio edytowane przez Tompkins ; 28-02-2010 o 11:33

  6. #886
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    176
    Faul nie byl mega brutalny z reszta to nawet widac po realcjach nikt to nigoko nie skalal z lapami mimo iz mecz byl strasznie ostry i zaciety. Kartke sadzia dal wzdaje mi sie zeby nikomu do glowy rewanzowanie sie nie przyszlo o by sobie inni nie zrobili krzwywdy. Poza tym taka sama sytuacja jak z Eduardo, sedzia podbiegl moge nie widzaial dokladnie faulu ale zobaczl noge zlamana w pol i jemu lepiej jest dac czerwona zeby nikt nie mial do niego pretensji niz zeby ktos mowil ze pozwolil komus zlamac noge i sprawca gral dalej. Strasznie szkoda obu Ramsey pewnie z rok nie pogra a Showcross ma rewelacyjny sezon i takie cos sie stalo, mlody chlopak schodzac z boiska plakal.... nieszczesliwz przydakec. Ciesze sie ze dali rade wzgrac ze nie byzlo jak 2 lata temu z birmingham. Ogolnie Showcrossa bym nie winil i mysle ze nikt specjalnie nie bedzie.

  7. #887
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    oczywiste ze wplyw na decyzje sedziego miala zlaman noga...
    tak samo zajebisty wplyw na decyzje ma krew,podarta koszulka,grymas bolu,dluga pomoc lekarzy czy natychmiastowa wymuszona zmiana.
    sama smieszna zasada ze musisz sie przewrocic bo inaczej w 90% nie gwizdna Ci faulu pokazuje ze sedzia to typowy wzrokowiec...

  8. #888
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    Cytat Zamieszczone przez Tompkins Zobacz posta
    Co do Chelsea - City, Cech by raczej zlapal dwie pierwsze bramki.

    btw. Ballack chyba podpadł jakimś Polakom w Londynie
    Pewnie tak; Hilario to koszulka na kiju, do niedawna 3 bramkarz Chelsea. Kiedys juz chyba mial swoje 5 minut, bodajze w LM, kiedy Cech i Cudicini nie mogli grac. Imo, gdyby gral Cech, to Chelsea nie przegralaby tego meczu.

    A Ballack przypomina niemieckiego oficera z Auschwitz i moze stad niechec?

  9. #889
    Chciałbym kupić bilety na mecz Liverpoolu z Chelsea na Anfield 1 maja, wie ktoś jak najlepiej to zrobić ??

  10. #890
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Modlić się...