Strona 88 z 90 PierwszyPierwszy ... 38788687888990 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 871 do 880 z 898

Wątek: Towergaming

  1. #871
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Mielec
    Posty
    122
    Zostało mi zaoferowane że mi przywrócą kupowanie bonusów tak jak to było dawniej czy wy tez dostaliście tak samo ??
    Skontaktował się ze mną jakiś manager od 3 levelu i zadał mi jakieś pytanie czego juz nie gram na towerze to mu odpowiedziałem ze dlatego ze bonusy zlikwidowali :P i mi odpisał że dlatego że jestem ważny dla nic pierdu pierdu to mi odblokują bonusy i mi też przyznali reload bonus 500 $ :]

  2. #872
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    303
    To samo dostalem. Tylko po co mi to teraz, jak mam juz taki sam (lepszy) deal gdzie indziej?

  3. #873
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Ostrowiec Św.
    Posty
    119
    Wróciła wam kaska po wczorajszej awarii ? bo u mnie ciągle brak.

  4. #874
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Witam, do tej pory gralem na Tower nl50 FR. Koncze wlasnie bonus, reloady oficjalnie zlikwidowane a zaden nie zostal mi zaproponowany. Tak wiec prosze was o rade gdzie proponujecie sie przeniesc? W ogole to odkad zlikwidowali te reloady na Ongame jakos trudniej mi sie gra cashe, wczesniej gra szla duzo latwiej, ludzie chetnie sie wyplacali, a teraz sep obok sepa siedzi

  5. #875
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Ja pierdykam, też mam od jakiegoś czasu trzeci level, trochę tego rake'a im zostawiłem, a śmierdziuchy się do mnie nie odezwały... Ani w okresie kiedy wszyscy dostali po dodatkowym reloadzie, ani teraz . Widać nie jestem dla nich tak ważny jak wy ;-(.

  6. #876
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    wypłać kasę w cąłości i porzuć ich w pizdu; wcześniej czy później się odezwą ze znacznie lepszą ofertą, sprawdzone

    Tower zaliczył największe załamanie z cąłej sieci, bo po likwidacji reloadów odeszło od nich najwięcej graczy (jako, że byli najlepszym roomem w sieci)

    no i teraz mają taką politykę, że bardziej im zależy na tych, którzy odeszli niż na tych, którzy zostali

  7. #877
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    125
    Takiego maila dostałem:


    I am checking in on our loyal Level 2 players at Tower Gaming, and I noticed that you haven’t been playing recently.



    As the Players Club Level 2 Manager, my job is to ensure that our Level 2 players have the most rewarding experience possible while playing on the Tower Gaming site. Your absence from the site indicates that you are unhappy and I want to fix that. Let’s work together to find a solution and bring you back!



    To make your life a little easier, I’ll give you some starter questions to help me understand your situation.



    1. What are your current online poker habits?
    A: I don’t play online poker anymore
    B: I play at another room on the Ongame Network now
    C: I play at another site on a different Network now



    2. If you answered B or C, which Site do you now play at?



    3. What is your reason for leaving Tower Gaming?
    A: The change in the Loyalty Programme
    B: Changes in the player base
    C: Not enough games at my level
    D: I was offered a better deal elsewhere
    E: Another reason (please explain)



    I believe that Tower Gaming is the best poker site in the world, and will do everything in my power to ensure that you are happy and loyal to our site.



    I look forward to chatting with you, and hopefully bringing you back to Tower Gaming.

  8. #878
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    yeyq wyplaciles cala kase z towera czy poprostu przestales tam grac?

  9. #879
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    125
    to i to

    odpisałem, że gram w Ongame i mam bonusa x8 + "coś"
    ciekawe jak mi odpowiedzą...

  10. #880
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    262
    Ile dawniej tam wychodziło rakebacku a ile teraz?