Strona 88 z 202 PierwszyPierwszy ... 3878868788899098138188 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 871 do 880 z 2011

Wątek: Seriale

  1. #871
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    To 125zł za sezon, czyli jakieś półtorej BI na $0.10/$0.25 to taki majątek? I mamy to na DVD które możemy wrzucić do stacjonarnego odtwarzacza DVD który stoi w salonie razem z dużym telewizorem zamiast odpierdalać partyzantkę na komputerze.

    jdx

  2. #872
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    JDX większość dvd playerów czyta divxy - ba, niektóre to nawet mają wejście USB że nie trzeba na plytę nagrywać .

  3. #873
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    Jdx patrz za cene calosci a nie jednego sezonu, wyjdzie z 1000 zl, nie przeliczaj tego na Bi, bo to jest pensja wiekszosci ludzi w Polsce, ja bynamniej nigdy nie dam zlodziejom (tak zlodziejom, przeliczcie ile na zachodzie musza pracowac na jeden sezon) takich pieniedzy za serial
    Jest cos takiego jak polaczenie dvi, hdmi z tv i odtwarzacze z divx, wiec Twoje argumenty sa conajmniej srednie

  4. #874
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    LOL!!! A Ty nie Luke?? Wystarczy śledzić uważnie serial i wie się o co w nim chodzi. A że są trudne do ogarnięcia zagadki w serialu? No to własnie dlatego czekamy na kolejny sezon!!
    No nie wiem... Przykladow mozna by mnozyc.

    1. sezon - potwor. Tak naprawde nic nie zostalo wyjasnione (jakies pseudo ocenianie ludzi typu, ze ktos jest dobry to moze zyc, a zly to nie moze to zadne wyjasnienie, co to w ogole jest, jakas czarny dym? Jeden z motywow przewodnich pierwszego sezonu, a w kolejnych juz za duzo tego dymu nie ogladamy. Po prostu niewygodny temat.

    2. sezon - liczby, magnetyzm wyspy. Jak logicznie wytlumaczyc ten motyw? Dlaczego tak naprawde Desmond musial wpisywac te liczby? Ktos przy konstruowaniu tego mechanizmu sobie po prostu wpadl na pomysl: "ok, co jakis czas jakis gosc musi wpisywac ciag liczb, bo jesli nie to bedzie zle"?

    To tylko 2 pierwsze, w kolejnych dochodza nastepne niewyjasnione tajemnice

    Dlaczego Richard sie nie starzeje? Skad sa inni?

    5 sezonow i zero odpowiedzi na podstawowe pytania:]

    Albo inaczej Jack. Ja moge wymieniac przyklady na poparcie tezy, ze niczego nie tlumacza. Podaj mi jakis argument za teza, ze w ciagu 5 sezonow cokolwiek waznego wytlumaczyli, a nie namnozyli kolejne tajemnice.

    Dla mnie Lost to jeden z tych bardziej frustrujacych seriali, ktore oglada sie tylko dlatego, ze zobaczylo sie pierwszy sezon-dwa i szkoda przerwac.

  5. #875
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    JDX większość dvd playerów czyta divxy
    Fakt, zapomniałem o tym.

    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    - ba, niektóre to nawet mają wejście USB że nie trzeba na plytę nagrywać .
    No może to i dobre jest. Jeśli u kogoś komputer stoi w salonie.

    Cytat Zamieszczone przez krakers Zobacz posta
    ja bynamniej nigdy nie dam zlodziejom (tak zlodziejom, przeliczcie ile na zachodzie musza pracowac na jeden sezon) takich pieniedzy za serial
    I w związku z tym wolisz ukraść ściągając z netu? A np. mieszkanka w centrum Warszawy, Łodzi czy innego dużego miasta nie potrzebujesz? Bo to jest dopiero drogie. Podobnie jak i np. dobry samochód. Jest tylko mały problem, z netu się nie da ściągnąć tych rzeczy.

    jdx

  6. #876
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    No może to i dobre jest. Jeśli u kogoś komputer stoi w salonie.
    Nie mów że twój mp3 player tudzież pendrive nie pomieści jednego filmu

  7. #877
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Mam siedmioletniego PDA który robi mi m.in. za pendrive'a i MP3 playera. I nie, nie pomieści on filmu Takiego we w miarę przyzwoitej jakości. A tak przy okazji, to jesteś na 100% pewny, że DVD player z wejściem USB będzie czytał dane z pendrive'a?

    jdx

  8. #878
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Absolutnie pewny
    Jak kupowałem sobie kilka lat temu temu dvdplayera to sporo poczytałem o tym. Teraz mam PS3, które w sumie może robić za bluray/dvd/div-x playera, i też ma tą opcję - na kompie kopiujemy IndianaJones.avi z dysku na mp3playera, wkładamy mp3playera do slotu USB z PS3 podłączonego do TV, i odpalamy film (nie ma problemów z czytaniem napisów). PS3 to akurat konsola-kombajn, ale gwarantuję że większość dvdplayerów także czyta.

    edit: takie pytanko kapkę złośliwe - skoro dvd player ma wejście na USB, a ma nie czytać pendrivów, to po kiego czorta by w ogóle było ?

  9. #879
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Jdx - a jaki jest sens wydawania 1k pln na płytki które po 1 użyciu będą Ci tylko zagracać półkę? Co innego dobry film na DVD/BR który wiesz, że obejrzysz kilka razy i wykorzystasz możliwości posiadanego sprzętu. A serial styknie divx i nie trzeba przecież ustawiać przy TV kompa - od czego są laptopy i wifi? I nie rób za wójka dobra rada bo wielkrotnie wspominałeś, że Ty nie masz nawet TV, a moralizujesz co kto i na czym ma oglądać.

    @Krakers - no ostro przesadziłeś 1k pln to nie jest pensja większości ludzi w Polsce

    @Trias bez przesady 35GB to raptem kilka godzin, a nawet na przeciętnym 2mb łączu powinno być szybciej niż jesteś w stanie oglądać.

  10. #880
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    "Nawet" na 2Mb? O, jak mi ulżyło. Zwłaszcza zważywszy, że sam mam 512kb