Strona 87 z 116 PierwszyPierwszy ... 3777858687888997 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 861 do 870 z 1158

Wątek: Ongame

  1. #861
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Odwołali zapowiedziany na ten tydzień update. Będzie na początku przyszłego tygodnia.

    Pozdrawiam

    Marcin

  2. #862
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez Heypoker Polska Zobacz posta
    Odwołali zapowiedziany na ten tydzień update. Będzie na początku przyszłego tygodnia.
    klienci zadowoleni to nie ma pospiechu

    jak dojdzie do 1000 osob na roomie w weekendowe godziny szczytu to nagle bedzie "WOW! cos jest nie tak!moze jednak dodajmy ta waiting liste?"

    smiesznie to wszystko wyglada z zewnatrz a wyobrazam sobie teraz jak sie czuja przedstawiciele poszczegolnych roomow, ktorzy w przyspieszonym tempie traca klientow i nie moga nic zrobic...

  3. #863
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta
    smiesznie to wszystko wyglada z zewnatrz a wyobrazam sobie teraz jak sie czuja przedstawiciele poszczegolnych roomow, ktorzy w przyspieszonym tempie traca klientow i nie moga nic zrobic...
    Mogą - i zaczynają robić (zmiana sieci).

  4. #864
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Ruch w biznesie zawsze być musi. Ja zaczynam do tego podchodzić każdego dnia spokojniej. To mój bodajże 3 rok w firmie przyłączonej do tej sieci. Na poprzedni soft ludzie tak narzekali, że trudno było uwierzyć, że ktokolwiek tam gra. Zmiana softu (moim zdaniem na lepszy ale w tym momencie tylko "rozwojowy) i opinie jeszcze gorsze. Do tego dochodzą panowie technicy, ludzie inteligentni lecz często pogrążeni w swoim świecie i nie potrafiący przekazać swojej ogromnej wiedzy w praktyczny sposób. Czekam więc każdego dnia na lepsze wieści i dzielę się z wami w miarę rzetelnie tym co udało mi się ustalić/usłyszeć/przeczytać. Mam oczywiście nadzieję, że pomimo kiepskich wieści z frontu moje posty coś wnoszą do dyskusji.

    Pozdrawiam

    Marcin

  5. #865
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    Mogą - i zaczynają robić (zmiana sieci).
    Które roomy? Masz jakieś przecieki?

  6. #866
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    kto zmienil siec?

    co do samego softu to moge sie tylko wypowiadac z tego co slyszalem. Na ongame gralem na samym tylko poczatku najczesciej turnieje, ktore bardzo lubilem.

    Z tego co teraz czytam to moze soft jest "rozwojowy" ale to nie zmienia faktu, ze wypuscili jakas beta wersje do tego demo do uzytku. To jest jakis mega-mega-mega blad jesli chodzi o caly proces wdrazania tego systemu.

    Teraz ma wychodzic Windows7 i mozna porownac by bylo ta sytuacje jesli nowy windows po kupieniu mozna by bylo WLACZYC. Ale spokojnie juz za miesiac bedzie upgrade i bedzie mozna zainstalowac niektore aplikacje! Wszyscy narzekaja na Win Viste wiec oni wprowadzili cos z czego nie da rady korzystac ale np. jest stabilne.

    Mam nadzieje, ze ongame upora sie z problemami bo na pewnym etapie chcialbym do nich wrocic

    pzdr
    Kejsper

  7. #867
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    135
    No i dupa. Gram turniej SH na Ongame, zostało 8 graczy, mam 1-szy stack i właśnie padł soft. Masakra.

    Czy ktoś wie jak podzielą pulę nagród?

    Mam nadzieję, że nie dostanę tylko zwrotu wpisowego, bo przecież już 22 graczy dostało wypłaty z nagród. Albo, że nie podzielą po równo dla każdego.

    Pytanie nieaktualne - już dostałem kasę za ten turniej
    Ostatnio edytowane przez Solverman ; 03-07-2009 o 16:16

  8. #868
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    274
    Na moim laptopie (1.6 GHz / 1.5G RAM) przy 4 stołach na PSie mam średnie obciążenie proca = 1%. Na Towerze, 4-ty stolik zarzynał mi kompa : 60-70%. To samo z RAMem : 45 MB vs 500-600 MB (oczywiście dane dot tylko samych procesów odpowiedzialnych za pokera).

    Przy profesjonalnym tworzeniu softu, kodowanie to zazwyczaj góra 1/3 całego czasu. Reszta to wcześniejsze ustalanie wymagań i późniejsze debugowanie i testowanie.

    Po ilości brakujących funkcji gołym okiem widać, że czasu nie było nawet na samo kodowanie. Nie jest to więc nawet alfa, a co dopiero beta.

    Wygląda 'to' na pisane w jakimś produkcie flashopodobnym, który świetnie się sprawdza w reklamach dropsów na stronach, ale nie w wymagających aplikacjach sieciowych. Silnik bazy to chyba Jet z Accessa 1997, hehe.

    Najbardziej żałosne jest jednak to, że chłopcy nie chcą i/lub nie umieją się przyznać do błędu i wrócić do starego softu co byłoby rozwiązaniem najtańszym i najszybszym. Ale zapewne marketingowo dodupnym.

    A ponieważ - jak nawet już przedszkolaki wiedzą - produkt się nie liczy a ważny jest tylko marketing, niebawem po cichu marka Ongame rozpłynie się w czeluściach internetu a niedługo potem zadebiutuje brendniu, rewoluszionari, breftejkink i graundszejkink sieć o seksi, fensi, i dżiazi nazwie : GameOn !

    A dziewczyny z marketingu chyba już nie dosypiają projektując od miesiąca nowe logo. W Paincie.

    Jeśli ktoś chciałby mi doradzić zmianę dostawcy, to chętnie postawię jakiegoś sidebeta co do ww scenariusza.

    PS I - żeby była jasność - szanuję ludzi pracujących w marketingu. Nie szanuję za to samego marketingu.
    Ostatnio edytowane przez OhMikeYes ; 03-07-2009 o 16:55

  9. #869
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez Aston1906 Zobacz posta
    Które roomy? Masz jakieś przecieki?
    Cos mi sie obilo o uszy (gdzies czytalem) ale nie potrafie powiedziec konkretnej nazwy roomu.

  10. #870
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    OhMikeYes, dobrze powiedziane