Zobacz wyniki ankiety: Jak dzielimy nagrody dla wygranych??

Głosujących
30. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 70%-30%

    8 26.67%
  • 50%-30%-20%

    22 73.33%
Strona 86 z 87 PierwszyPierwszy ... 367684858687 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 851 do 860 z 869

Wątek: Eurolotek 2008

  1. #851
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Ufff!!! EURO dobiegło końca, więc również nasz Eurolotek sie zakończył! Walka trwała do ostatnich minut meczu, bo jedna strzelona bramka w końcówce mogła zmienić końcowy układ tabeli. A tak... dokładny wynik trafiłem tylko ja i na gówno mi się to przydało Szkoda też, że aż siedmiu graczy nie podało swoich typów na mecz finałowy...

    Za to czołówka się lekko wymieszała. Deleo trafił jeden punkt jako jedyny z grupy pościgowej z 23 pkt i dzięki temu zdobył punkt 24. Sonix postawił remis 1:1 i nie zdobył nawet punktu, podobnie jak jaco stawiający na 2:1 dla Niemców (jako jeden z tylko dwóch graczy postawił na wygraną Niemców!). Soprano, Barry i Macia zdobyli również po jednym punkcie i również na koniec mieli 23 pkt. A więc liczyły się trafione "trójki", a tutaj bezkonkurencyjny okazał się sonix z sześcioma dokładnymi trafieniami. Na bubblu Soprano z czterema trafieniami (ups, boli!). Tak więc końcowa kolejność:

    1. Losadamos - 29 pkt i 1400 zł
    2. Deleo - 24 pkt i 840 zł
    3. Sonix - 23 pkt (6x3) i 560 zł


    A tutaj pełna tabela:
    Załączone pliki Załączone pliki

  2. #852
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Na koniec chciałbym bardzo podziękować wszystkim za udział w naszej zabawie! 850 postów i ponad 20.000 odwiedzin w tym wątku oznacza, że pomysł był trafiony, a Eurolotek powinien być kontynuowany w postaci ligowej. W jakiej formie - to temat do dyskusji, choć myślę, że trzeba będzie wszystkich pogodzić jakimś "złotym środkiem". Najważniejsze, żeby byli chętni do dalszej gry. A jak widać można też jeszcze przy okazji dobrej zabawy przy sportowych emocjach parę złotych zarobić

    Dzięki jeszcze raz wszystkim i - mam nadzieję - do następnego piłkarskiego lotka!

    Jack Daniels
    Ojciec Organizator

  3. #853
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    247
    Jacku !

    W imieniu całego ludu Tobie oddanego, chciałbym serdecznie podziękować za możliwość uczestnictwa w tym milowym przedsięwzięciu jakim stał się Eurolotek ! Chylę również czoło za nienaganną, powtórzę jeszcze raz NIENAGANNĄ oraganizację zabawy!

    Niech nam żyje sto lat ! Kto !? Oczywiście, Jack Daniels Ojciec Organizator!

    P.S. Chciałbym się przyznać, że grałem nie do końca fair! Pewnie żaden z Was nie zauważył faktu, iż wszystkie mecze EURO 2008 były transmitowane dzień wcześniej na zakodowanym kanale TVP3. Niestety dla Was, tylko nieliczni w naszym kraju posiadają dekoder do odbioru tego programu (Mam układy w KRRiT). Obiecuję uczciwą grę podczas kolejnej imprezy.

    A tak poza tym gratulacje dla wszystkich!

    pozdr.

  4. #854
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    247
    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek Zobacz posta
    tutaj to znowu przegiąłeś w drugą stronę
    ty chcesz kase przepić a ją chcę ją pomnożyć...
    a co ty na taki deal: przy najbliższej okazji na jakimś turnieju live typu PPT, zapłacisz za mnie wpisowe i będziesz miał 50% udziałów co ty na to?

    Sorry Alutek, ale przegapiłem Twojego posta. Oczywiście zgadzam się pod warunkiem, że nie będzie to turniej typu EPT

    pozdr.

  5. #855
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Adaś, a wiesz, że jakbyś grał na wynik + na 1X2 każdy mecz-zakład za 100 PLNów, to byś zarobił 800 złotych na całych mistrzostwach ?
    Jako jedyny jesteś EV+, ROI całe 12,9%

  6. #856
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    ja rowniez dzikuje za fajna zabawe
    great job jacku!!! oby tak dalej

    poza tym mam taka propozycje, moze troszke naciagana,ale ciekawe co wy na to.

    skoro za kilka tygodni olimpiada, a mamy na niej swoje druzyny w siatke moze bysmy typowali wyniki turnieju siatkowi?
    meczyzni lub kobiety lub to i to??

    wiem ze juz taki pomysl troche na sile, ale co wy na to??
    pzdr

  7. #857
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    W siatkówce są możliwe ograniczone ilości wyników - 3:0, 3:1 i 3:2 dla obu ze stron. Więc jest o wiele łatwiej trafić. Ale ja mogę się pobawić, czemu nie

  8. #858
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Do wszystkich wygranych kaska już trafiła (lub zaraz trafi przelewem). Jeszcze raz gratuluję!

  9. #859
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    A nie ciekawsze będzie ile danego dnia Polska zdobędzie medali?

    Typujemy 1Z-2S-0B w sumie 3.

    Za trafienie ilości kolorowych krążków 3 pkt, za trafienie sumy medali 1.
    Także dziennie można dostać 10pkt.

    Chociaż chyba typując 0-0-0 zdobędzie się najwięcej tych punktów

  10. #860
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    No dokładnie zazwyczaj to bedzie 0-0-0 Ale ja proponuje grać takie coś na Lige mistrzów, wszystkie mecze od fazy grupowej, to bedzie optymalny pomysł, bo granie jakiejś konkretnej ligi jest bezsensu bo każdy ma jakąś ulubioną, a LM ma podobną strukturę co euro, czy mistrzostwa świata więc to bedzie ciekawsze chyba.