Strona 86 z 253 PierwszyPierwszy ... 3676848586878896136186 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 851 do 860 z 2529
  1. #851
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    Nie wiem co jeszcze bo nie mam wglądu w ich finanse (a ktoś ma ?), a z tego co widzę z zewnątrz to mogę tylko powiedzieć że jeszcze Cyfrę, Polsat Cyfrowy i N-kę.
    No cóż, widzę że wyjaśnienia są niezbędne dla "oświeconych".

    Cytat Zamieszczone przez indy
    Znaczy się mat2000 to nasz forumowy, wojujący ateista, dla którego to kościół jest największym problemem ludzkości?
    Sprawdź sobie datę postów, do których się odniosłem i nie pisz, że to mat2000 skierował dyskusję na wasz ulubiony temat, czyli "jak przyczepić się do Kościoła Katolickiego w każdym możliwym wątku, wszak KK jest największym złem świata i powinien zostać zlikwidowany." Nie chodziło mi o to co sobie jakiś ksiądz na plebanii kupił bo mało mnie to interesuje.

    Btw mieliście dzisiaj w Warszawie demonstrację, że wasze frustracje nie na wiele się zdadzą Zajmijcie się poważniejszymi sprawami.

  2. #852
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Pytanie tylko czy ktoś taki jest "po tamtej stronie"?
    Hehe, żartowniś. Jak to ktoś kiedyś ładnie ujął - głęboka wiara wymaga płytkiego rozumu i nikłej wiedzy.

  3. #853
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Też się zgodzę z towarzyszem Leninem, że religia to jest opium dla ludu

  4. #854
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    Sprawdź sobie datę postów, do których się odniosłem i nie pisz, że to mat2000 skierował dyskusję na wasz ulubiony temat, czyli "jak przyczepić się do Kościoła Katolickiego w każdym możliwym wątku, wszak KK jest największym złem świata i powinien zostać zlikwidowany."

    Masz nas. W dyskusji o Arabach przebiegle sprowokowałem anoxica żeby przytoczył przykład że Araby są złe bo chcą budowy meczetów i są fanatykami religijnymi, bo mogłem użyć analogii że u nas chyba to samo jest. To oczywiście za mało żeby zacząć o pedofilach i złodziejach, więc w dzień dziecka o godzinie 1:54 włamałem się na konto mata2000 i udałem ubolewanie że "pewnych rzeczy juz chyba nie pojme. Na przyklad tego, ze dla niektorych ksieza to najwieksze zlo, a taka gnida jak urban jest juz cacy" - wtedy otwarcie mogłem już dać upust swojej frustracji.

    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    Nie chodziło mi o to co sobie jakiś ksiądz na plebanii kupił bo mało mnie to interesuje.
    Wydawało mi się że ubolewasz nad tym na co idą pieniądze z twoich podatków, no ale widocznie coś źle przeczytałem.

    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    Zajmijcie się poważniejszymi sprawami.
    Znaczy się jak ja jadę po kościele na internetowym forum to tracę czas, ty jak odpisujesz na te wypociny frustratów to się rozwijasz intelektualnie ?

  5. #855
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    Wydawało mi się że ubolewasz nad tym na co idą pieniądze z twoich podatków, no ale widocznie coś źle przeczytałem.
    Ubolewam nad tym, że te pieniądze w ogóle są mi pod przymusem zabierane. To na co one idą są sprawą drugorzędną... Chociaż może nie do końca, bo taki ksiądz bez moich pieniędzy da sobie pewnie radę z samych wpływów z tacy. Ale już banda biurokratów, która mi te pieniądze kradnie zdechnie z głodu albo znajdzie sobie uczciwą pracę.


    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    Znaczy się jak ja jadę po kościele na internetowym forum to tracę czas, ty jak odpisujesz na te wypociny frustratów to się rozwijasz intelektualnie ?
    Nie, mi się po prostu nudzi patrząc ciągle w karty na monitorze więc umilam sobie czas, a przy okazji może ktoś rozsądny skieruje swoją nienawiść na inne tory.

  6. #856
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098

  7. #857
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    24
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Indy odpuść sobie. Poczekaj na jakiś sensowny post kogos kto potrafi zrozumieć co czyta zamiast pytać się 5 razy o to samo mimo, że 3 różne osoby już wyjaśniły, że chodzi o zasady a nie o kasę. Oni nie wiedzą co to zasady. Dla nich zasady są wtedy kiedy ich poglądy są przestrzegane, w przeciwnym przypadku zasad zawsze brak. Dla nich osoba ma zasady wyłącznie wtedy kiedy to są ich zasady - w przeciwnym wypadku oczywiście osoba jest bez zasad. Nie próbuj im czegokolwiek wyjaśniać bo oni zwyczajnie nie są w stanie pojąć pewnych rzeczy albo też celowo nie dopuszczają ich do siebie i postawiły wielki umysłowy wał tak by fala rozsądku nie zalała ich i ich kruchych fundamentów.

    Jak można w ogóle odpowiadać na coś takiego?
    - no i?
    - boli cie to?
    - coś jeszcze?

    Próbować dyskusji i wymiany argumentów z takimi osobami jest równie celowe jak próba wyjaśnienia zasady działania platformy cyfrowej jakiemuś buszmenowi który pierwszy raz widzi białego człowieka


    Jak wygląda logika wiernych?

    Rodzina jest najwyższą wartością! Dlatego zagłosują na Jarosława który ma kota, a nie na Bronka który wychował 5 dzieci.
    Rodzina jest najwyższą wartością! Dlatego wierzę w Boga który żąda od Abrahama syna w ofierze i sam zresztą oddaje w ofierze własnego syna Jezusa - jak to zapisano w Biblii, w którą świecie wierzę i się z nią zgadzam mimo iż nigdy jej nie przeczytałem.
    Tak wygląda logika co niektórych i spróbuj z nimi dyskutować

    Indy widzę, że podobnie jak ja lubisz pogadać o różnych głębszych sprawach, ale musimy poczekać na kogoś bystrzejszego, kogoś kto ma własne przemyślenia(miał do nich prawo, czas i skłonność) oraz potrafi je logicznie i merytorycznie przedstawić. Pytanie tylko czy ktoś taki jest "po tamtej stronie"?
    jak zwykle z Twojego postu odrzucajac 90% tekstu (retoryczna otoczke), to wychodzi jedna wielka bzdura:
    1. rodzina .... wiec glosuje na jarka a nie na bronka
    logika weskacza: jak dla kogos najwazniejsza jest rodzina to powinien glosowac na tego ktory ma wiecej dzieci (zul kowalski z zona zuletta z 12 dzieciakow??)
    2.nie chodzi tu o rodzine tylko o zasade tego ze nalezy sie sluchac Boga, wiec jak zwykle nie zrozumiales tekstu.

    a poza tym dla kataolika najwyzsza wartoscia nie jest rodzine, wiec oba punkty skoro sa budowane na blednym zalozeniu sa bledne.

    pocwicz logike jasnie oswiecony.

  8. #858
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez wiemjakgrac Zobacz posta
    a poza tym dla kataolika najwyzsza wartoscia nie jest rodzine.
    A co jest najwyższą wartością dla katolika Twoim zdaniem?

  9. #859
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Pewno najwyższą wartością katolika jest żyć zgodnie z naukami bożymi, czyli zgodnie z tym co nasi pośrednicy między Bogiem a nami owieczkami powiadają - bronić tych biednych co przypadkiem zbłądzili bo Szatan ich namówił na wydupczenie kilkuletnich nic nie rozumiejących dzieci, uczynić świętym tego co przemycał twórcę Holocaustu do Argentyny, smucić się że Tusk się nie zabił... jak ktoś jest wyjątkowo wrażliwy to jeszcze może pożałować że nie wszystkich Żydów wybito na II Wojnie Światowej... (w końcu to oni zabili Jezusa)

  10. #860
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    24
    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    A co jest najwyższą wartością dla katolika Twoim zdaniem?
    milosc