Strona 86 z 91 PierwszyPierwszy ... 36768485868788 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 851 do 860 z 909

Wątek: Neteller FAQ

  1. #851
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Espirito Santo
    Posty
    158
    1. Tak, zgodnie z prawem zapobiegającym praniu brudnych pieniędzy.
    2. Z tego co się orientuję to nie, z netellera wyjdą dolary.
    3. Nie ma.

  2. #852
    Ja jeszcze w sprawie tego całego "validate account".

    Wysłałem skan prawka - zaakceptowali.

    Czytałem poprzednie posty i wiem, że nie mogę wysłać rachunków, które są na innego członka rodziny. Więc postanowiłem wysłać skan wyciągu bankowego z miesiąca sierpnia. (Bank Millennium)

    Wysłałem wyciąg z banku - nie zaakceptowali.

    Na live chacie powiedzieli mi, że ten dokument jest nieakceptowany i proszę wysłać "Bank statement". No ale czy wyciąg z banku (ten, który dostaje co miesiąc) to nie jest właśnie "bank statement". Chyba, że się mylę, bo teraz to już nie wiem.

    Czyli nie mogę wysłać rachunków bo są one na nie moje nazwisko a wyciąg z Millennium im się nie podoba.
    To co ja mam teraz zrobić?

  3. #853
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    136
    ja miałem tak samo wysłałem za elektro za lipiec i tez mi odrzucili nie wiem czemu

  4. #854
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    101
    Wyslij jakas fakture VAT na byle co. Moze akrat trafisz na kogos kto zaakceptuje, ja tak mialem.

  5. #855
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Jak mogą zaakceptować fakturę skoro ja im wysłałem rachunek za telefon a oni na to, że nie akceptują rachunków za komórkę musiałem ich uświadomić, że to jednak rachunek za telefon stacjonarny .
    A wogóle to po cholere teraz weryfikują konta które mają po kilka lat są regularnie użytkowane i były weryfikowane telefonicznie???A podobno w Polsce jest największa biurokracja...

  6. #856
    rozmawiałem z nimi na chacie co do rachunków ,to jeśli np mieszka się z rodzicami to można wysłać ich rachunek bądź fakturę oczywiście jeśli adres na rachunku fakturze jest taki sam jak na koncie neteller .

  7. #857
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Moze ktos w skrocie napisac jakie skany mam wyslac i na jaki adres bo skasowalem tego mejla.

    Thansk from the mountain

  8. #858
    1. Skan dowodu lub prawa jazdy lub paszportu
    2. Rachunek za elekrtykę lub gaz, lub jakiś rachunek vat lub wyciąg z konta (w moim przypadku to się nie udało)
    adres: validate@neteller.com

    Wezmę rachunek vat za gaz ale do samochodu (hehehehe) i wyślę. Może przyjmą.

  9. #859
    dokumenty które musisz wysłać to :

    1) dowód osobisty np (scan przodu i tyłu dowodu )
    2) rachunek bądź fakturę z twoim imieniem nazwiskiem oraz miejscem zamieszknia musi to byś rachunek nie starszy niż 3 miesiące (nie może być to rachunek za telfon komórkowy)

    musisz wysłać adresu e-mail takiego samego jakiego użyłeś do rejestracji konta netteler (tzn takiego jakiego masz zarejestrowanego w netteler)

    adres na który masz wysłać dane dokumenty aby potwierdzić weryfikację to ten = validate@neteller.com.

    więcej info co do tego procesu znajdziesz pod tym linkiem:

    Money Transfer & Online Payment | NETELLER ? Support

  10. #860
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    203
    Podobno jest jeszcze opcja wysłania dwóch różnych dokumentów no. dowód i prawko. Nie trzeba wysyłać faktur VAT. Ale nie sprawdzone, jak ktoś ma problem z fakturą to może spróbować.

    pozdr. kabo