Zobacz wyniki ankiety: da rade zrobic 500$ ?

Głosujących
32. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    6 18.75%
  • nie

    26 81.25%
Strona 85 z 112 PierwszyPierwszy ... 3575838485868795 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 841 do 850 z 1112
  1. #841
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Zresztą zobacz co to był za turniej. Chłopak miał szanse na 120+ $ w momencie, kiedy wszyscy z niego leją pod jego nieobecność. Więc ja bym tego tam na pewno nie wsadził na jego miejscu, pewnie nawet bym to sfoldował znając moją pasywność w sytuacjach kiedy się zastanawiam.

  2. #842
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez martino Zobacz posta
    No więc tutaj się nie zgadzamy, ja tą kartę oceniam w tej konkretnej sytuacji, a nie ogólnie.
    No dobra... Uwierzę, że mówisz poważnie i w celach edukacyjnych odpowiem.

    NA 7BB Z BUTTONA WPYCHAMY PRAWIE WSZYSTKO. Prawie wszystko, tzn. minimum 80%. A pozostałość foldujemy. W TEJ SYTUACJI NIE ISTNIEJE ZAGRANIE LIMP LUB MINRAISE poza może monsterami, ale regi wyłapują błyskawicznie takie zachowania i doskonale wiedzą, że to pułapka. Jeśli ja widzę rega limpującego lub minraisującego poniżej 10BB to spodziewam się potwora.

  3. #843
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Ale ja o min raise nic nie mówiłem. Tylko limp albo fold. Zresztą z tego co piszesz wynika, że min raise mógłby tu przecież zadziałać, a jak coś to pozycja była przecież. Jeszcze tylko dodam, że narazie nie korzystam z HUD'a i tym też kieruję się w tym co piszę.

  4. #844
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez martino Zobacz posta
    Tylko limp albo fold.
    Błąd, błąd, błąd... Tylko PUSH albo fold, ale fold bardzo, bardzo rzadko.

    Cytat Zamieszczone przez martino Zobacz posta
    Jeszcze tylko dodam, że narazie nie korzystam z HUD'a i tym też kieruję się w tym co piszę.
    W tym spocie statystyki nie mają nic do rzeczy.

  5. #845
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Nie mogłem się oprzeć, żeby tego nie wrzucić. Porównania od daty startu "czelendżu".
    temp.JPG

  6. #846
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez martino Zobacz posta
    No więc tutaj się nie zgadzamy, ja tą kartę oceniam w tej konkretnej sytuacji, a nie ogólnie. Natomiast fakt jest faktem, że ace high często wpychałem z cut off'a we freerollach i notorycznie było sprawdzane. Wiadomo, czasem się utrzymywało ....
    A co lepszego możesz zrobić z siedmioma big blindami? Czekać na asy? Pewnie, że dość często przegrasz, ale to nic niezwykłego. That's poker.
    Jak się boisz odpadnięcia, to trzeba było wcześniej zbudować większy stack W momencie, gdy Ci zostało 7 bb to już za późno na ostrożność - zamykasz oczy i all in. Lepsze to niż odpaść przez wyblindowanie.
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 18-02-2013 o 15:10

  7. #847
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    teraz czas na 9 os sng za 3,5$, chlopak szuka odpowiedniego formatu

  8. #848
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Być może to przez granie freerolli odniosłem wrażenie, że zbyt często jestem sprawdzany w takich zagraniach jak to. Tyle, że freerolle też mają miejsca płatne, k...a sam już nie wiem. Rozumiem jednak Woland Twój punkt widzenia, bo sam często tak zagrywałem Teraz tylko akurat jestem w fazie wyciągania wniosków ze swojej dotychczasowej gry, więc wprowadzam też zmiany.

  9. #849
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    A co lepszego możesz zrobić z siedmioma big blindami? Czekać na asy?
    Może to debilnie zabrzmi, ale dla mnie minimum to A9 suited albo A10os. Inaczej mógłbym potem nie zasnąć.

  10. #850
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez martino Zobacz posta
    Być może to przez granie freerolli odniosłem wrażenie, że zbyt często jestem sprawdzany w takich zagraniach jak to.
    Ale przecież jeżeli jesteś sprawdzany zbyt często to znaczy, że często sprawdzają Cię gorsze ręce, czyli tylko powód do radości,a nie do smutku!

    Cytat Zamieszczone przez martino Zobacz posta
    Może to debilnie zabrzmi, ale dla mnie minimum to A9 suited albo A10os.
    To jest naprawdę przeogromny błąd. O ile nie wrzucam tu wszystkiego, to minimum to powiedzmy 54o, 73o, coś takiego. Bo suited to już na pewno wpycham wszystkie.