Strona 84 z 110 PierwszyPierwszy ... 3474828384858694 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 831 do 840 z 1098
  1. #831
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Przerwy oczywiście robię. Prawie codziennie trenuję na rowerze, albo coś innego porabiam poza domem.

    Nie wytrzymałbym przecież!

  2. #832
    Ale spacery bezpsrednio po dlugiej sesji.

    Ja potrafie (a raczej potrafilem) siedziec po 12h bez przerwy (nie liczac krotkich na toalete).
    Po takim czyms nawet wymagane jest sie przejsc dotlenic troche oczy.

  3. #833
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Ostrowiec Św.
    Posty
    119
    Nieżle panowie sobie wypalacie oczka. Polecam zapoznać się ze stroną: Adam Śmiałek - Skalibruj swój monitor
    według niej ustawcie monitory a oczka przestaną bolec a nawet jak nie bolały to uwierzcie że jasność 90 w monitorach LCD to jest BARDZO GRUBA przesada i tak czy inaczej wypalacie oczy.

  4. #834
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    A co jeśli kolory zmienię ze 100 na 50? Efekt jest taki sam jak po zmniejszeniu jasności. Jasności niestety nie mogę mieć niższej od 95, bo monitor zaczyna piszczeć.

    Na takim ustawieniu mam dobrze skalibrowany monitor. Nie musiałem nic zmieniać i mam ustawione tak jak jest zalecane na tamtej stronie. Widzę tylko cyfry od 4 do 8. Wstęgi też płynnie przechodzą od barwy czarnej do białej.
    Ostatnio edytowane przez echobike ; 31-08-2009 o 10:34

  5. #835
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Niezle ja na tym hp2065 jasnosc mialem ustawiona na 0 !!

    Teraz korzystam z samsunga HD240 i jasnosc mam ustawiona na zero

    Obok stoi Nec i jasnosc tam musze ustawic na 20 bo na zero jest jednak za ciemno

    Jasnosc zwiekszam sobie tylko na ogladanie filmow np

    Ogolnie zmniejszenie jasnosci oprocz duzo mniejszego zmeczenia oczu zmniejsza sporo zuuzycie pradu ;D chociaz LCd i tak malo pobieraja

  6. #836
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Nowy Sącz
    Posty
    174
    Na dniach zbieram się do kupienia monitora do laptopa 14.1". Oczywiście chciałbym jak największy + znośna rozdzielczość, jednak z moimi funduszami nie jest to możliwe. Co polecicie w cenie ok. 700zł +/- 50.

    Co sądzicie o tym:
    LG W2343T-PF - RTV EURO AGD Lider rynku RTV i AGD w Polsce

  7. #837
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Witam,
    wszystko ok, tylko ten monitor nie ma rozdzielczości pełnej HD 1920x1200. Na twoim miejscu dołożyłbym te parę złoty do 24''.
    pozdro

  8. #838
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Nowy Sącz
    Posty
    174
    FUJITSU SIEMENS E24W-1SD 24'' TFT/1920x1200/800:1/5ms/DVI/speakers | EUKASA.pl

    ?

    Niestety, na nic droższego póki co mnie nie stać. Fundusze własne są niestety mocno ograniczone ;/

  9. #839
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Witam,
    podpytaj jak jest z gwarancją na tego Fujitsu. Chodzi o gwarancje na wypalone piksele - czasem po pierwszym uruchomieniu widzisz na matrycy czarne kropki, a norma uwzględnia gwarancję tylko w jakimś tam przypadku. LG ma gwarancję korzystną dla klienta, a jak jest z Fujitsu to nie wiem.
    pozdro

  10. #840
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    286
    jeżeli brakuje Ci kasy a monitor ma slużyc głównie do gry w pokera to propnuje zakup monitora z fabryczna wada. Monitory takie w zależności od wielkosci/uciążliwości wady maja rózne kategorie, od A do D chyba.

    Gwarancja monitora działa normalnie i trwa 2 lata.

    Zakup takiego monitora wiąże się jednak z wyprawa do sklepu, zakup przez internet odpada. Trzeba wybrac model gdzie wada jest najmniej uciązliwa. (zdarzaja się egzemplarze gdzie uszkodzenie jest nie widoczne praktycznie)

    Ja kupiłem Monitor 24" firmy gateway z rodzielczościa 1920x1200,kategori "A" . Zapłaciłem 950zł . Na srodku monitora jest plama o srednicy 1cm, widac ją jednak tylko na czarnym tle. Na dodatek żeby ja zauwazyc trzeba sie bardzo mocno przyglądac.

    Monitor kupiłem w tym sklepie: PIĘKNY, NOWY GATEWAY 24'', PIP/HDMI, FV/GW36m-cy (732336253) - Aukcje internetowe Allegro

    sporo osob sie obawia kupowania fabrycznie wadliwego sprzetu...
    Ja zdecydowalem sie zaryzykowac i nie zaluje. Od kilku miesiecy korzystam z monitora i wszystko działa bez zarzutu.