Strona 83 z 88 PierwszyPierwszy ... 33738182838485 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 821 do 830 z 872
  1. #821
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Czy USOP Warszawa będzie miał wpisowe również 250e?

  2. #822
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Oficjalny USOP Warszawa to już tylko finał, dla top 30 graczy. Natomiast będzie zorganizowany ogólnie dostępny turniej "poboczny" z wpisowym rzędu 250 €.

  3. #823
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    z tego mowia nie bedzie main eventu w wawie
    only top30

    edit, no wlasnie

  4. #824
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Ok dzięki.

    Doszły mnie też słuchy, że w następnej edycji USOP będzie większe wpisowe. Czy to prawda? Ile ono będzie orientacyjnie wynosić? Wiadomo już cokolwiek?

  5. #825
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    318
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    moja jakas tam mala relacja z krakowa
    TLPoker - USOP Kraków
    Polecam

    A co do poziomu graczy...wg. mnie fajny temat poruszyłeś. Mam swoje zdanie ale wg. mnie nie jestem odpowiednią osobą by je wypowiadać

  6. #826
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Istnieje pomysł, aby wpisowe lekko podnieść. Ale szczegóły będą znane dopiero po zakończeniu tego sezonu zapewne.

  7. #827
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    #828
    ja pewnie tez nie jestem wlasciwa, ale co mi tam

  8. #828
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    7
    Hehe,odnalazlem w Twojej relacji siebie...chodzi i mi o ten bet 1.5k i fold
    Ogolnie wiem ze to zagranie bylo totalnie do dupy tak naprawde,zle zagrane,nawet do kolegi obok potem to powiedzialem ze moj blad wiec zdaje sobie z tego sprawe.Po drugie masz racje,np dla mnie to byl pierwszy "wiekszy" turniej live wiec tak czy siak jestem poczatkujacy, z tym ze ja to traktuje bardziej w kategoriach dobrej zabawy i hobby,mialem czas i ochote zagrac wiec zagralem...to jest wlasnie ta roznica,ja gralem na USOPie nie dla wynikow czy kasy tylko po prostu dla dobrej zabawy,ale fakt ze jak jestes graczem pro to takie bledy po prostu szczypia w oczy.Tak czy siak tacy ludzie jak ja sie trafiaja na turniejach wiec musisz sie do tego przyzwyczaic no i tak na moim przykladzie nie kazdy robi to dla rankingow,fejmu czy kasy... wiadomo ze jak inwestujesz te 1000pln to chcialbys cos osiagnac,to normalne ale np u mnie nie ma takiego cisnienia...to byl moj 1szy wiekszy turniej,pewnie zagram w kolejnych jak bedzie czas i ochota bez parcia na wyniki,wiec musisz sie przygotowac ze mozesz trafic na takich donkow jak ja w przyszlosci

    PS Jest moze jakas fotorelacja z tego USOPU gdziekolwiek albo orientuje sie ktos kiedy bedzie na oficjalnej stronie?

  9. #829
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Dobry komentarz PoTRiser99.

    Jak ktoś gra dla zabawy i przy tym nie uważa się za prosa to jest spoko.
    Gorzej gdy

    a) ktoś gra dla zabawy a uważa się za prosa
    b) ktoś jest ogólnie uważany za prosa a gra jakby grał dla zabawy

    :P
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 29-09-2009 o 23:08

  10. #830
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    7
    Dzieki za zrozumienie anoxic

    Ja rozumiem ze na takim UOSOPie 90% do dobrzy i doswiadczeni gracze,natomiast po prostu kazdy kiedys ma ten pierwszy raz,uczy sie itd... ja pomimo tego ze tak to traktuje jak napisalem powyzej to probowalem grac najlepiej jak potrafie,ale ze jestem poczatkujacy w tym temacie dlatego tak to wygladalo jak wygladalo... rozumiem ze Soprano wolalby grac z lepszymi zawodnikami pewnie przy stole no ale coz...shit happens