Strona 82 z 116 PierwszyPierwszy ... 3272808182838492 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 811 do 820 z 1158

Wątek: Ongame

  1. #811
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    kto tam jeszcze gra po takich historiach jak powyzej,
    samobojcy, desperaci?

    to jaja jakies sa.

  2. #812
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    To cos na dole stolika co sie wysuwa i chowa. Nie do konca rozumiem dlaczego ale lubie sie tym bawic. Fajna funkcja. Przydatna jak nic sie nie dzieje
    Ostatnio edytowane przez demigod01 ; 20-06-2009 o 21:22

  3. #813
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Czesc, wlasnie zainstalowalem PokerTrackera v 3.0 beta 28.1. Automatycznie wykrylo mi soft Ongame i ustawilo sciezke do hh na C:\Users\kraks\AppData\Local\P5\HeyPoker\handhisto ry\handhistory.log
    Odpalilem stolik wlaczylem auto-import i wszystko dziala dobrze, ale nie wyswietla sie HUD. Moglby ktos podpowiedziec jak go uaktywnic, bo przegrzebalem rozne opcje i cos nie moge sobie poradzic?

  4. #814
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    14
    Cytat Zamieszczone przez PogardA Zobacz posta
    Mam to samo z ta kasą...już w przeszłości się to zdarzało ale kasa wracała niejako z automatu.

    Teraz po rozmowie z Pania na chacie Tower trochę się zaniepokoiłem, otóż na chwile obecna aby kasa wróciła trzeba napisać maila ze takie zdarzenia miało miejsce, godzinę i najlepiej nazwę stołu, jeśli nie napiszemy to kasa nie wróci, wiec zrobiłem jak Pani kazała, ponieważ wczoraj zgodnie z prawem Murphego na stole na którym byłem najbardziej deep nastąpiła "awaria" i wcięło mi ponad 620$...niestety Pani powiedziała ze kasa powinna byc ręcznie dodana do konta ponieważ moje pieniądze utknęły ("stuck") wciągu paru godzin, minęło juz 24 i cisza...

    najbardziej mnie szokuje ze gdyby nie HM to mogłbym nie zauważyc przy sesji z większymi swingami ze cos brakuje i po prostu kasa by przepadła, z zgodnie z twierdzeniem Pani ze "issue" musi być zgłoszony żeby mogli się nim zając...
    To niebyła awaria TowerPoker,a pani na chacie postępowała wg.reguł w regulaminie P5 (ongame),niestety niemogła zrobić więcej.A jak by taka awaria była na np.Betssonie lub HeyPoker (chodzi mi o soft) to byś Jarsza tam grał ?

    Dziękuję

  5. #815
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    nigdzie bym nie gral gdzie mi kasa znika

    gralem juz w dziesiatkach pokerroomow, i tez w takich wynalazkach gdzie wszystkich graczy bylo moze ze 100 -i to w porywach- ale nie trafilem nawet tam, na takie "cóś".

    Widze ze jednak nie jestem odosobniony w tym pogladzie:

    http://www.pokerscout.com/SiteDetail...ame&ab=2221137

    spadek liczby graczy na ongame jest tu "czarno na bialym"
    Ostatnio edytowane przez jarsza ; 21-06-2009 o 10:58

  6. #816
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    154
    Cytat Zamieszczone przez kraks Zobacz posta
    Czesc, wlasnie zainstalowalem PokerTrackera v 3.0 beta 28.1. Automatycznie wykrylo mi soft Ongame i ustawilo sciezke do hh na C:\Users\kraks\AppData\Local\P5\HeyPoker\handhisto ry\handhistory.log
    Odpalilem stolik wlaczylem auto-import i wszystko dziala dobrze, ale nie wyswietla sie HUD. Moglby ktos podpowiedziec jak go uaktywnic, bo przegrzebalem rozne opcje i cos nie moge sobie poradzic?
    a masz tam koło importu zaznaczone pod Start Hud, Start Automatically??

  7. #817
    Cytat Zamieszczone przez demigod01 Zobacz posta
    chcialem wylaczyc soft i pokazywal mi ze mam niezamkniete stoly. Musialem wylaczyc przez menedzera zadan.
    Można też w inny sposób: gdy się pojawi taki komunikat, to wejdź na jakikolwiek stolik, usiadź i po prostu wyjdź z niego - soft powinien się wtedy wyłaczyć

  8. #818
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Poradzil ktos moze sobie z zaslanianiem kart przez guzik dealera? Gralem wczoraj kilka stolikow i w przypadku niektorych pozycji przy stole guzik idealnie zaslania jedna karte

  9. #819
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    188
    tez mam ten sam problem ;/ w prawym dolnym rogu

  10. #820
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Znów coś padło. Niezależnie od tego na jakim roomie gracie bardzo ważnym punktem jest ten o notowaniu na jakim stole i o której godzinie pojawił się problem. Nie ma co popadać w panikę gdyż jest taka rubryka jak "reserved in games", w której to widoczne są "zamrożone" chwilowo środki. Dla pewności warto jednak mały screen zrobić.