Zobacz wyniki ankiety: Wybory

Głosujących
266. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • PO

    152 57.14%
  • PiS (o.O)

    28 10.53%
  • LiD

    35 13.16%
  • PSL

    4 1.50%
  • UPR

    36 13.53%
  • LPR

    3 1.13%
  • SO

    1 0.38%
  • inne

    7 2.63%
Strona 82 z 84 PierwszyPierwszy ... 32728081828384 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 811 do 820 z 839
  1. #811
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Złodzieje czy łapówkarze byli, są i będą. Problem polega na tym, żeby ścigać tych, którzy działają, a nie prowokować porządnych ludzi do tego, żeby nimi zostali...

  2. #812
    Cytat Zamieszczone przez Kakashi Zobacz posta
    ja gram na cukierki wiec mi to <><
    Przecież to jasne My wszyscy jesteśmy płotkami grającymi na play money Policja skarbowa nie ma tu czego szukać !

  3. #813
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Złodzieje czy łapówkarze byli, są i będą. Problem polega na tym, żeby ścigać tych, którzy działają, a nie prowokować porządnych ludzi do tego, żeby nimi zostali...
    a co jacyś porządni byli prowokowani ?? może pani Sawicka była porządna ??

    weźcie... ludzie na takich stanowiskach muszą wiedzieć, że są bardziej pod lupą i muszą się pilnować, ale skoro ktoś nie umie opanować takiej pokusy... no to proste, że powinien zostać złapany i tyle.

  4. #814
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    SPonton nie masz racji PRAWO ZABRANIA WLASNIE SPRAWDZANIA CZY OBYWATEL ULEGNIE POKUSIE !!

    zeby zastosowac prowokacje policja,cba musi miec wczesniej wiarygodne podejrzenie popelnienia przestepstwa przez ta osobe a prowokacja ma tylko dostarczyc dowodow przeciw tej osobie

    a jak naraize to byly raczej metne tlumaczenia typu ze w srodowisku chodzily sluchy za pan Ryba potrafi zalatwic przeksztalcenie kazdej ziemi

    a w przypadku sawickiej nic sie o tym nie mowi

    Sorry ale mysle ze jezeli wszystkie akcje CBA maja byc prowokacjami to jest to troche wypaczone bo jezeli tworzymy firme osobe ktora za wszelka cene chce wreczyc lapowke to wtedy wiele osob moze sie skusic na latwe pieniadze

    Wiec skonczy sie na tym ze CBA bedzie lapac skorumpowanych ludzi ktorych sama stworzyla

    Narazie nie za bardzo maja sprawy gdzie wykryli inna korupcje nie sprowokowana przez nich samych (nie wiem do konca jak to jest z lipcem)

    A np zamkniecie doktora G przynioslo wiecej szkody niz pozytku


    Wiec Twoim sposobem myslenia trzeba bylo by zamknac mysle ze z 70-80% spoleczenstwa

  5. #815
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    bo takie mamy społeczeństwo

    sorry, ale Ty chyba słabo śledziłeś sprawę tej Sawickiej ona tam waliła teksty, w których sama proponowała korupcję... w dalszej części. Na pewno nie wzięli jej z książki telefonicznej chyba trochę w tym aspekcie przesadzasz. Na pewno były przesłanki ku temu by akurat ją sprawdzić.

  6. #816
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    159
    Cytat Zamieszczone przez SponToN Zobacz posta

    sorry, ale Ty chyba słabo śledziłeś sprawę tej Sawickiej ...
    za to Ty jak widac mocno ja sledziles tylko slabo rozumiales !

  7. #817
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    nie wiem czy bylo ale fajne

    Facet wybrał się na ryby. Zarzuca wedkę, czeka, nagle spławik się rusza, więc
    gość wyciąga rybkę.
    - Powiedz rybko, jesteś może ze złota?
    - Nie. Z PiS.
    - Eee, to ty pewnie nie spełniasz życzeń?
    - Nie, ja tylko obiecuję.

    a to jeszcze jeden. chbya z PiSu byl ten posel tak mi sie wydaje

    Przy jednej z uliczek warszawskiej Starówki straszliwy Bazyliszek,
    ciemną nocą złapał posła na Sejm RP i studenta z UW.
    - Aaaaaaa!!!! - ryknął - Jednego z was muszę zjeść. Ale żeby było sprawiedliwie
    dam wam zadanie. Widzicie Pałac Kultury? Macie pobiec co sił tam i z powrotem.
    Tego, który przybiegnie ostatni zjem.
    Ustawił wystraszonych na środku ulicy, machnął ogonem i wystartowali. Po
    godzinie przybiega zdyszany poseł.
    - A gdzie student? - pyta smok
    - Powiedział - dyszy ciężko parlamentarzysta - że on to pierdoli i poszedł do domu.
    Ostatnio edytowane przez kurak ; 28-10-2007 o 09:40

  8. #818
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    Cytat Zamieszczone przez lord el Zobacz posta
    za to Ty jak widac mocno ja sledziles tylko slabo rozumiales !
    nie śledziłem, aż tak mocno bo nie mam na to zwyczajnie czasu, a polityka to nie moje hobby... ale po prostu fakty świadczą wobec niej i kto by co nie mówił wzięła łapówkę... a jakbyś poczytał skrypty z jej rozmów to byś zobaczył, ze ona już snuła wizje "kręcenia lodów" jak to określiła po wejściu do Sejmu lub Senatu bo było jej to obojętne gdzie...

  9. #819
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    no wlasnie, tylko ze te wizje snula nakrecona do dzialania przez agenta cba, w ktorym sie najzwyczajniej zadurzyla. Oczywiscie, nie bronie tej poslanki, ale chodzi glownie o kwestie, jak daleko powinna sie posunac wladza w prowokowaniu i naklanianiu obywatela do popelnienie przestepstwa. Inna kwestia, dlaczego cba wysłało agenta na kurs dla managerow organizowany wlasnie glownie dla kilku poslow PO...
    W sumie to troche tak, ze poznalbys kogos, zaprzyjaznil sie z nim, a on potem zaczalby delikatnie naklaniac cie do jakiegos przekretu. pytanie brzmi, jak daleko posuniesz sie w naginaniu prawa dla kogos, kto jest ci bliski. W przypadku poslanki sawickiej, ona chciala wykazac się przed kims, kto sobie ja okrecil wokol palca i kto delikatnie popychal ja w kierunku przestepstwa. Moim zdaniem, najbardziej perfidne w dzialaniu cba bylo to, ze wybrali srednio atrakcyjna kobiete w srednim wieku, dla ktorej zaloty mlodego, 'preznego biznesmena' byly pewnie jak bajka o krolewiczu i zdecydowana byla na wiele, zeby taki stan utrzymac.

    pozdr
    warsaw

  10. #820
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    a moze po prostu babka pomyslala ze to najlepszy sposob na wyjscie z sytuacji w jaka sie wpakowala, i chyba zadzialalo, bo rzeczywiscie wiele osob widzi to teraz tak jak warsaw, biedna kobieta, w srednim wieku, omamiona przez mlodego i bogatego , zakochala sie i zostala zdradzona, to brzmi jak scenariusz filmowy. Nie mam zadnych podstaw zeby wierzyc w to ze CBA wykorzystalo prowokacje bezpodstawnie, jedyne co do czego mam watpliwosci to informowanie o tym w kampanii wyborczej, ale z drugiej strony, wole dowiedziec sie o takich rzeczach przed niz po wyborach, gdyby na przyklad okazalo sie ze oddalem na ta pania swoj glos.