Strona 81 z 126 PierwszyPierwszy ... 3171798081828391 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 801 do 810 z 1254
  1. #801
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    417
    coś tam wkońcu siadło
    q-poker.JPG

  2. #802
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    417
    5 BI w plecy za jeden dzień... wkurw ...

  3. #803
    weaktight | Hand | AKo - No Limit Holdem Tournament

    Jesli Cie to pocieszy Piter, to ja w 1 coinie wtopilem Twoje 20bi

  4. #804
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    417
    Zawsze to jakieś pocieszenie, ale marne :P

    Myśle że twój 1bi to moje 5bi akurat, także trochę przesadziłeś z tymi 20 ;P
    Tylko problemem jest to, że to była moja znaczna część BR, a u Ciebie to pewnie niezauważalna strata w stosunku do całości

    Ale spoko, to mnie zmusiło do przerwy i napisania swojego kodeksu pokerzysty (Knyp - jak u Dextera, żeby nie wtopić hahah), także czuje się już dużo lepiej gdy pomyśle o tych tysiaczkach co na mnie czekają :]

  5. #805
    moje 100 + typa 100 = 200 :]
    ale to i tak nic w porownaniu do tego typa
    Spektakularna torba... | Mindset | PokerStrategy.com Board

  6. #806
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    417
    haha, aleś to policzył, przegrałeś swoje 100 i typa 100, ale jak mogłeś przegrać jego 100, skoro było w jego bankrollu a nie Twoim :P
    Brawo Damian
    I nie kłam, że grasz hu $100, chyba że MadTilt i mocno trzymasz kciuki

  7. #807
    nie gram $100 tylko 100 wirtualnych zetonow ;] no w puli bylo 200 wiec coinflip za 200 chociaz z rola mi ubylo 100

  8. #808
    Piter wyslalem Ci priva

  9. #809
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    417
    w związku z privem nice flop
    a w związku z linkiem do tej historii tego "pro" to powiem tak, przeczytałem pół, i poszedłem spać Teraz wstałem i przeczytałem drugie pół i gdyby nie liga zaraz znów bym poszedł spać :P
    Wymyślona historyjka jakiegoś szczeniaka, co się żali, że przegrał (pewnie paranaście dolarów i to wszystko :P ) i że mu dom okradli. Jedyne co mnie trzymało do końca to sposób w jaki to opowiadał, jakby to był list pożegnalny ... i na koniec nic z tego, nic się nie stało.
    A sam wykres coś mi nie pasował. Wartości EV do rozegranych rąk. Na wykresie było 10k rąk rozegranych, no to proszę Cię, to ja za wieczór 1,5k rąk zrobie a nie jestem żaden pro z wysokich stawek. Dalej - mam rozumieć przez to, że w kilka tysięcy rozegranych rąk zarobił 20 kilka tys. $ z początkowych 20$. I zrobił to powiedzmy w tydzień ? Taaaa.... Nawet wykresu nie umiał dobrze podrobić hahah :P

    Jest jeszcze druga opcja - wykres sesji z jednego dnia, to by było możliwe, chociaż musiałby chyba z cały dzień grać na 20 stolikach, ale wówczas profit jest przedstawiany od zera, co znaczyło by ze na koniec sesji mial i tak $5k na plus, czyli nie ma co rozpaczać.
    Tak czy siak, nie trzyma się to kupy
    Ostatnio edytowane przez rAc3f4ce ; 19-11-2012 o 16:44

  10. #810
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    417
    Nie do końca ująłem w słowa to co chciałem napisać, bo w pośpiechu to było, może edytuje to jutro, bo teraz jestem umówiony na zapiekanke ;P Papa :P