Strona 80 z 237 PierwszyPierwszy ... 3070787980818290130180 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 791 do 800 z 2370

Wątek: Filmy

  1. #791
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    215
    Wczoraj bylem w kinie na Przebudzeniu, calkiem fajny film z Jessica Alba, 6/10 - zadna rewelacja ale obejrzec mozna

  2. #792
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Cytat Zamieszczone przez Macia Zobacz posta
    Mumia 3, omg jaki zal, kurwa wyjebane pieniadze w bloto... 2/10 pierwsze 10 min fajne, potem fajna czesc jak wychodzi armia cesarza spod ziemi a reszta tak tragiczna, ze nawet nie ma co komentowac... moze gdyby nikt z bohaterow sie nei odzywal i nie bylo by tych zenujaco "smiesznych" tekstow byloby 3/10... zalosny
    Hehe, może 6.5/10 (4-4.5/10 imo ale tylko dlatego, że lubie takie filmy) to faktycznie za dużo ale oglądając wcześniej Bachelor Party 2 nie mogłem dać inaczej -> to jest dopiero syf

  3. #793
    Ja polecam Taken 9.5/10. Ojciec - były szpieg rusza przez ocean odbić córkę z rąk porywaczy.
    Nowy Batman, ale tylko w kinie!!

    Promotion 5.5/10

  4. #794
    GuestJ Guest
    Nie rozumiem jak można chodzić do kina na filmy typu mumia czy inne spajdermeny 2, 3 i 18...
    To jest dla mnie żenujące zanim jeszce zobacze.

  5. #795
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    jedni chodzą na pogaduchy blondynek o kolorach włosów ich piesków a inni chodzą na produkcje nawiązujące do komiksów które czytali w młodości...

    komiksy z założenia są dość proste, z ciekawaą fabułą, pizgankami itd

    większość z tych filmów jest zrobiona od strony technicznej bardzo dobrze dzięki efektom jakie sa teraz dostępne i nawet jak będzie po 30 części z każdej serii będą miały wielu widzów...

    jak dla mnie to lepsze niż oglądanie amerykańskich romansideł, japońskich horrorów w których coś tam wyłazi ze ściany, czy obleśnych pseudothrillerów w których odcinają ludziom nogi czy każą jeść własne jądra

  6. #796
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Dokłanie Alchemik, 95% true imo.
    Cytat Zamieszczone przez Jimi Zobacz posta
    Nie rozumiem jak można chodzić do kina na filmy typu mumia czy inne spajdermeny 2, 3 i 18...
    To jest dla mnie żenujące zanim jeszce zobacze.
    Jestem żenujący czy samo oglądanie jest żenujące. Jak to pierwsze to spierdalaj i mnie to jebie bo każdy ma inne gusta i mnie nie znasz, więc się odjeb gościu (nie oglądałem tego w kinie) . Ja lubię różne filmy przygodowe więc dla mnie jest w 'miare' spoko ale do 9/10 w chuj brakuje (a nigdy nie dałem więcej niż 9/10) a 4/10 to imo good opcja. Poza tym do kina rzadko chodze chyba ze na jakis spoko film.

  7. #797
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Okres?

  8. #798
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    raczej jego brak

  9. #799
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Dave, rozpuść włosy, rozluźnij pośladki i wrzuć na luzik.. Ja tam tez lubię komiksowe ekranizacje i mam w dupie czy to sie komus podoba czy nie. Jednym podobaja sie filmy tego typu, a drugim Almodovary...

  10. #800
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    350
    Cytat Zamieszczone przez Dave Zobacz posta
    Dokłanie Alchemik, 95% true imo.
    Jestem żenujący czy samo oglądanie jest żenujące. Jak to pierwsze to spierdalaj i mnie to jebie bo każdy ma inne gusta i mnie nie znasz, więc się odjeb gościu (nie oglądałem tego w kinie) . Ja lubię różne filmy przygodowe więc dla mnie jest w 'miare' spoko ale do 9/10 w chuj brakuje (a nigdy nie dałem więcej niż 9/10) a 4/10 to imo good opcja. Poza tym do kina rzadko chodze chyba ze na jakis spoko film.

    hehe, nie pisz wiecej po alko relaxx...