Strona 8 z 18 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 178
  1. #71
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Tarnów
    Posty
    58
    Pozwolcie ze dolacze sie do tych "gorzkich zali" hehe.
    Nic nie mam do Kamila, abstrahujac od jego pokerowych umiejetnosci. Jest wielu maniakow i gra bez nich byla by duzo bardziej nudna, ale przestaje Cie to smieszyc kiedy padasz ofiara takiego goscia. Przesladuje Cie w kazdej puli w jaka wejdziesz okazujac przy tym niewyczerpane poklady szczescia (zauwazam ostatnio ze im wiecej umiem tym mniej szczescia mam, moze po prostu dobrymi decyzjami nie licze na szczescie i zadko mam okazje byc przez nie obdarowanym). Na dzisiejszy turniej czekalem od dawna i mialem co do niego pewne nadzieje, jako ze Omaha to moja ulubiona odmiana pokera. Gralem calkiem solidnie, ale Kamil zrownal mnie z ziemia... i zamiast byc na final table, zagralem najkrotszy turniej w lidze w calej mojej karierze :P

    Pierwsza pula. Mam QJ98(raz suited) i podbijam z MP, Kamil gra reraise o pule czym daje wszystkim do zrozumienia ze ma asy. Postanawiam sprawdzic liczac, ze nie bedzie umial zrzucic asow kiedy cos trafie. Flop marzenie Q9x rainbow. Czekam dajac Kamilowi okazje do betu a nastepnie reraisuje o pule. Kamil sprawdza z golymi asami oczywiscie bez zadnych oddsow. Juz na turnie pojawia sie As i z bolem serca odpuszczam myslac sobie (no coz, mial farta, jeszcze bedzie okazja). Pokazal Asy.

    Druga pula. Mam AK64 raz suited. Flop z 57 daje mi open ended ktory kompletuje na turnie (8). Oczywiscie zagrywam ostro, co nie przestraszlylo Kamila z 87. River to wesola 8 i znowu musze odpuscic po duzym becie.

    Pula trzecia. mam 4435 w tym 43 w kierze. Na flopie z 67 w kierach postanawiam sprawdzic nieduzy bet. Turn to wymarzona 5 kier dajaca mi straight flush i nadzieje na odebranie Kamilowi przynajmniej czesci moich zetonow. River paruje board, ale to nieistotne bo po allinach okazuje sie ze nadzialem sie na 89 w kierach. Moge tylko powiedziec NH sir i miec zal do losu (w zadnym wypadku do Kamila).
    Ok. Wyplakalem sie :P Moge isc spac. Zycze wszystkim takiej ilosci szczescia. Pozdrawiam Kamila, mam nadzieje ze nie bedzie mial do mnie pretensji za tego posta, tak jak ja nie mam do niego pretensji za jego gre.

  2. #72
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    1 Kurczak 17.0
    2 c00lf0n 11.4
    3 SlepY 8.8
    4 mach 7.2
    5 Agnieszka 6.1
    6 zyla 5.2
    7 Kamil 4.5
    8 george 4.0
    9 dawid 3.5
    10 pajak 3.1
    11 pari 2.8
    12 pleban 2.5
    13 zolty 2.2
    14 Jeremy 2.0


    Klasyfikacja:

    1 c00lf0n 50.5
    2 pajak 34
    3 Agnieszka 34.0
    4 Dawid 26.6
    5 Bandzi 24.1
    6 zyla 24.1
    7 kurczak 22
    ----------------------------
    8 Kamil 16.7
    9 george 16.6
    10 zolty 14.6
    11 Uszy 14.3
    12 czorny 13.0
    13 Michal 12.3
    14 Pari 10.4
    15 yogi 10.1
    16 SlepY 8.8
    17 Wojtek 8.4
    18 baca 7.6
    19 mach 7.2
    20 Waldek 6
    21 zbiru 5.9
    22 Jeremy 5.7
    23 Piotrek 3.6
    24 Darek 3.1
    25 Pleban 2.5


    Pula: 340

    Za tydzien rebuy

  3. #73
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    282
    michał, jak myślisz dlaczego nikt z bilardzistów nie gra turnieji przez co spadła frekwencja (min. 5-6 osób) ? zapytaj pawła m. , podobne zdanie ma większość osób związanych z bilardem.

    ps wczoraj na stoliku zaliczyłem dwa bed beaty jakoś nie robiłem scen - samo życie, będąc od początku najmocniejszy, kk v qq all in po turnie z mojej strony river q, aq v k8 flop kj10, turn k all in z mojej strony kolega call river j. Dodam tylko że też bym sprawdzał będąc na miejscu pająka i ślepego.

    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez kamil23 ; 27-06-2008 o 09:24

  4. #74
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    277
    Kamil - przeze mnie nie graja - tak jest - masz racje.
    Zajmij sie organizacja ligi - zapros ich wszystkich i obiecaj ze ja juz nie bede chodzil.

    Masz problem z glowy. Ty widze wszystko wiesz dobrze za wszystkich podoba mi sie to hehe ale nie bede juz komentowal

    Duzo sie musisz nauczyc jeszcze.
    Czekam na HU z toba jak juz stwierdzisz ze twoje umijetnosci sa wystarczajace.

    edit: ciekawy jestem czy widzisz roznice w twoich bad beatach i zagraniach twoich przeciwnikow w porownaniu z tym co robisz - bo jestem pewny ze uwazasz ze to to samo LOL

    edit2: (dla rozluznienia nastroju prosto from bash.org) "Jaki to trzeba mieć dar przekonywania żeby bankomat pożyczył... "
    Ostatnio edytowane przez Michal_J7 ; 28-06-2008 o 12:52

  5. #75
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    282
    nie powiedziałem nigdzie że to twoja wina, to pierwsze, czytania i logicznego rozumnienia tekstu uczą w szkole podstawowej, którą pewnie opóściłeś bo byłeś zajęty nauką gry w pokera dzięki czemu teraz ty jesteś fachura a ja fishem.

    wpadnij jutro do bilardowni jest turniej w 9, jak będą osoby chętne zagramy stolik a jak nie to HU.

    kurczak, korczi i ja jestesmy chętni na stolik od 13-14 jak coś.

    pozdrawiam

    ps. poker to niestety taka gra że niektórzy gracze na dłuższym dystansie niestety nie wytrzymują - mam nadzieję że wiesz o kogo chodzi - nie o ciebie dla jasności.
    Ostatnio edytowane przez kamil23 ; 28-06-2008 o 14:48

  6. #76
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    277
    nie wiem w sumie o kogo chodzi - ale nie bede sie zaglebial
    z czytaniem ze zrozumieniem mam problemy ale to przez moje ADHD

    a jutro nie dam rady wpasc bo juz mam plany - na pewno nadrobimy spoko

  7. #77
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    277
    gramy jutro cos ? o 20 na miejscu ?

  8. #78
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    431
    Bede

  9. #79
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    277
    no to ja wysle smsy i sie widzimy - wez c00lf0na i age

  10. #80
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Tarnów / Kraków
    Posty
    175
    Tak dla uscislenia...piszac tego posta o 1:55, jutro to miales na mysli srode czy wtorek ?