Strona 8 z 14 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 139
  1. #71
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Ja osobiście bym tak wolał. Nie wiem co na to reszta. Poza tym nie wiem czy będę

  2. #72
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    a wiec ustalmy ze jak bedziesz zmienie a jak nie bedziesz to nie zmienie...

  3. #73
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Jednak nie mogę przyjechać.

  4. #74
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    olkowania nadzszedl czas - kierunek mario
    19:30 be there!

  5. #75
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    witam
    tym razem zagralismy 9 osobowy sit n go oraz 2 stoliki
    wyniki turnieju
    marex
    pablo
    roman
    vice
    kamil
    butcher
    32o
    vito
    popz

    stolik byl arcyciekawy i jeden z lepszych w jakich moglem brac udzial
    mimo niskiej freq oby wiecej takich spotkan

    teraz male slowo uzupelniajace: mysle ze przedluzajaca sie przerwa w dzialaniu lig dziala na niekorzysc zarowno organizatorow jak i samych graczy ktorzy coraz bardziej niepewnie przybywaja zarowno w poniedzialek jak i czwartek na rozgrywki regionalne i coraz czesciej wybieraja inne formy "olkowania" w innych miejscach
    11 wrzesien to juz naprawde ostatni dzwonek na dokonczenie lig - pozniej moze byc juz za pozno

    pozdro all

  6. #76
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    witam
    jutro duza ekipa ligowa wybiera sie do hyatta na 200+20 wiec nie wiem czy jakikolwiek turniej dojdzie do skutku
    mysle ze stolik z osob ktore do warszawy sie nie wybieraja zapewne sie zbierze
    w przyszlym tygodniu miejmy nadzieje ruszy juz z powrotem liga - przycisniem jutro nowozenca!

  7. #77
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    witam
    jak ktos chcialby jeszcze dzis wybrac sie do wawy - jest okazja bo sa miejsca w samochodach - ostatnie auto wyjezdza o 17:00 - jak cos dzwoncie do mnie 693111088 lub do romana 505505444
    czestochowa tez wchodzi w gre

  8. #78
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    witam
    zapraszam do konstruktywnej dyskusji - nie chcialbym aby powtorzyla sie sytuacja z falconu

    a wiec moja propozycja - zagrajmy jutro turniej ligowy bez wzgledu czy organizator przybedzie ( w co gleboko wierze) czy tez nie

    akurat tutaj mamy prawie jasna sytuacje dotyczaca puli mastersa i klasyfikacji - nie pamietam jednak co sie stalo z 8 turniejem - wydaje mi sie ze gralismy wtedy ale byla mala freq i turniej nie zostal zaliczony

    a wiec moje stanowisko - jutro turniej ligowy 60r o 19:00 - jesli nie bedzie krawca poprowadze ja lub roman czy pablo - ja bede w klubie o 18:30

    bardzo prosze o wypowiedzi - ale najwyzszy czas dokonczyc te lige - oby nie powtorzyc bledow przeszlosci

    do jutra do 19:00

  9. #79
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    54
    Popieram!!!

  10. #80
    Dołączył
    Nov 2004
    Posty
    253
    A jaka była sytuacja w Falconie? Mam nadzieję, że turniej ligowy się nie odbył? Nie widziałem by opublikowano kwotę mastersa ani by podano wyniki zatem mam nadzieję, że cokolwiek było grane nie było to turniejem ligowym. Inaczej mam zamiar podważyć wyniki gdyż na turnieju nie pojawiłem się tylko i wyłącznie dlatego, iż nie podano wyników.