Strona 8 z 31 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 304

Wątek: HSP4 rusza

  1. #71
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Cytat Zamieszczone przez TesseracT Zobacz posta
    Normalnie grają blind'y 1K/2K wiec nie ma co się dziwić, że windują ceny flop'ów

    TT
    niby tak ale 1k/2k to graja fixed limit

  2. #72
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    sry, ale masz chyba nie aktualne informacje ...
    Skoro Czytałem jaka Aba23 przegrywa 450K w jednej puli betując 3 razy na 2nd pair to musiliby chyba grać 50/100 fixed :P
    Albo Heads Up'y jakie grał Farha zaczeli od blindów 0,5/1K a skończyli na 1K/2K. Też raz czytałem, że grali w 4 blinds 1/2K i umówili się, że zawsze stradlują, wiec blinds wyszły im 1/2/4K ...

    Kiedy wychodzi 5 odcinek ? W PN?
    __
    TT

  3. #73
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    Swoja droga, propo duzych potow:

    http://www.cardrunners.com/fusetalk/...0755&catid=156

    "Patrik seemed very disappointed after the hand (very reasonable considering the pot was over 800K)"


  4. #74
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    222
    W poniedziałek wieczorem jest w Stanach. Na PokerBayu pojawia się rano we wtorek koło 4:00 - 5:00, na Pokertube dokładnie nie wiem, ale po południu zawsze już jest.
    Ostatnio edytowane przez Greg ; 22-09-2007 o 18:53

  5. #75
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    138
    [QUOTE=TesseracT;125562]Czemu zero wypowiedzi na temat 4th odcinka? Początek też mnie mocno zdenerwował, bo zaczynali więcej gadać niż grać i robić show... No i banda debili, co chwila jakaś aktorka typu 3 minuty myślenia i reraise lub głupie zagrania z 27o. Już pomijam tego gościa z 27o co się wjebał na karete kiedy dostał wyraźny sygnał do fold'a po tekscie "ile będzię mnie to jeszcze kosztować" po tych słowach 2 innych graczy w śmiech i wiadomobyło, że easy fold ...

    mi tam sie bardzo podoba ten fiś z 72 bo zajebiscie moze ci to w glowie namieszac przed jak i po flopie. zawsze masz gdzies tam swiadomosc ze gosc ma to 72 akurat i niechcesz wysjsc na idiote. its good for the game jak to mowia. a tekst tego brandona to nie bylo "ile mnie to bedzie jeszcze kosztowac" tylko "ile ten zagarek kosztowal" bo solorio robil wszystko zeby bylo go widac w telewizji hehe moim zdaniem dobry tekst z quadem kroli na flopie

  6. #76
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Cytat Zamieszczone przez TesseracT Zobacz posta
    sry, ale masz chyba nie aktualne informacje ...
    Skoro Czytałem jaka Aba23 przegrywa 450K w jednej puli betując 3 razy na 2nd pair to musiliby chyba grać 50/100 fixed :P
    Albo Heads Up'y jakie grał Farha zaczeli od blindów 0,5/1K a skończyli na 1K/2K. Też raz czytałem, że grali w 4 blinds 1/2K i umówili się, że zawsze stradlują, wiec blinds wyszły im 1/2/4K ...

    Kiedy wychodzi 5 odcinek ? W PN?
    __
    TT

    tyle ze z tego stolika na HSP (odcinek 4.) to w grze NLH/PLO 1k/2k gral tylko Farha

  7. #77
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    186
    Cytat Zamieszczone przez LukeLasko1 Zobacz posta
    "Patrik seemed very disappointed after the hand (very reasonable considering the pot was over 800K)"
    Tez bym chcial byc tylko 'bardzo rozczarowany' po straceniu 400K $

  8. #78
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    179
    high.stakes.poker.s04e05.dsr.xvid-omicron
    Sam Farha show
    J.H.: Sammy would you consider yourself a NIT or a gambler?
    S.F.: A NIT. I wish I could be a NIT. Save a lot of money if I was a NIT

  9. #79
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Farha zagrał jak kompletny idiota. All iny z niczym i w końcu jak Hellmuth sprawdził go z gorszą ręka to Sammy chciał grać double flop...

  10. #80
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    285
    Farha to od dawna wiedzialem ze jest kretynem.

    To co mnie naprawde zaskoczylo w tym sezonie to Mike Baxter. Facet jest niesamowity. Porownajcie gre tego amatora z vip-prosami typu Matusow czy Farha.