Zobacz wyniki ankiety: Jakie powinno być wpisowe do turniejów w sezonie zima 2007?

Głosujących
27. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Po staremu (F 45+5, R 25+5)

    8 29.63%
  • Zwiększyć "ligówkę": F 50+10, R 25+10

    2 7.41%
  • Zwiększyć "ligówkę": F 50+10, R 25+5 od każdego R

    6 22.22%
  • Zwiększyć bardziej wpisowe (np. F 90+10, R 50+10 ?)

    1 3.70%
  • Zrezygnować z rebuyów (F 45+5)

    1 3.70%
  • Zrezygnować z rebuyów (F 50+10)

    7 25.93%
  • Inaczej (proszę opisać w poście jak)

    1 3.70%
  • nie mam zdania

    1 3.70%
Strona 8 z 82 PierwszyPierwszy ... 6789101858 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 816
  1. #71
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    Nie zgodze sie ,ze podwyzszenie wpisowego do turnieju,obnizy ilosc graczy.Tym bardziej bedzie przyciagac ich wiecej.Nie ktorzy nie przychodza(zreszta wiem to po sobie)na turniej,tylko po 23,bo wiedza ze na stoliku zarobia 2a razy wiecej!! Jestem coolfon z toba- PODNIESMY WPISOWE

  2. #72
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    hehe, a jeszcze moja subiektywna opinia co do turniejow z rebuyami, poniewaz mi w nich zupelnie nie idzie i wogole sa malo fajne : a) mogloby ich wogole nie byc, b) co 2gi tydzien freezout tak jak teraz, co 4ty tydzien rebuy, i co 4ty tydzien turniej mieszany jak bylo na PPT hold'em/omaha na rundach nieparzystych lub sama omaha. moznaby jeszcze wkrecic jakis jeden h.o.r.s.e. lub jakis inny dziwny

  3. #73
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    296
    Czorny zgadzam sie z toba w 100% co do ilosci turnieji jak i podwyzszenia wpisowego.
    Aczkolwiek warto zaznaczyc ze bycie na wszystkich turniejach wcale nie oznacza ze sie bedzie w top 8 (patrz Marian)
    Pozatym zwiekszenie wpisowego przy freezeout-cie do 100zł w najgorszym wypadku spowoduje to ze pula bedzie taka sama (20x50zł=1000zł), (10x100zł=1000zł). Poza tym wydaje mi sie ze frekwencaj duzo by nie spadla a nawet jesli by spadla to wyszlo by to lidze tylko na lepsze(mniejsza ilosc graczy = krotszy czas trwania turnieju). Ewentualnie moze udalo by sie podniesieniem wpisowego wyeliminowac kilku graczy ktorzy wchodza do gry tylko wtedy jak maja na rece AA, ewentualnie "Q4"
    Ponadto panawiam apel o całkowity zakaz palenie podczas trwania turnieju.

    Zwycięzca najblizszego turnieju:
    Kolumb

  4. #74
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    I ja rowniez sie zgadzam z Toba Kolumb.
    a-Wpisowe okresliles i pokazales w realu
    b-owszem,myslilem sie, nie zauwazylem Mariana
    c-nie palimy juz na turniejach,turniej sie konczy i w ringach mozna palic do woli :P

    Coolfon:a-Za duzo zamotales jak dla mnie z tymi nowymi zasadami
    b- ja turniej rebuy bardzo lubie

    pzdrw.

  5. #75
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    ja bym wpisowe zostawil na takim poziomie jak jest no w ostatecznosci 10 dorzucil i 5 do puli finalowej

  6. #76
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    Cytat Zamieszczone przez Kolumb77 Zobacz posta
    Pozatym zwiekszenie wpisowego przy freezeout-cie do 100zł w najgorszym wypadku spowoduje to ze pula bedzie taka sama (20x50zł=1000zł), (10x100zł=1000zł).
    to moze najlepiej zrobic od razu sit&go z takim wpisowym i po co tam jakas liga... :roll:

  7. #77
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    podwyzszenie wpisowego do 100zl to chyba za duzy skok, chociaz mi by nie przeszkadzalo. moze byc np freezout 65+5 i rebuy 30+5

  8. #78
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    Mi wpisowe rowniez odpowiada, moze najlepiej byloby zrobic jakas sonde?
    Natomiast bylbym za zwiekszeniem puli na turniej masters. Przy freezoucie np. 50+10. a przy rebuyach tak jak bylo wspomniane 25+5 i przy kazdym rebuyu to 5zl na masters dorzucac. Mysle, ze wtedy ilosc graczy turniejowych pozostalaby taka sama natomiast pula nagrod i chec uczestniczenia w mastersie bylaby znacznie wieksza. Dodatkowo tak jak w lidze WLP, moznaby umozliwic wkupienie sie do turnieju masters za odpowiednio wysoka kwote (wtedy np. a) shark moglby nie grac w turniejach i wykosic wszystkich na koncu ).

  9. #79
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    280
    Cytat Zamieszczone przez Kolumb77 Zobacz posta
    Pozatym zwiekszenie wpisowego przy freezeout-cie do 100zł w najgorszym wypadku spowoduje to ze pula bedzie taka sama (20x50zł=1000zł), (10x100zł=1000zł).
    Zwiekszenie wpisowego do 200 zl spowoduje tez ze pula bedzie taka sama 200x5 = 1000zl.
    Ale z tego co sie orientuje to organizowanie turniejow nie mialo na celu wzbogacanie najlepszych o "miliordy" tylko miala byc to fajna zabawa ktora miala wylawiac najlepszego pokerzyste

    pzdr.

  10. #80
    Jeśli chodzi o mnie, to niczego bym nie zmieniał. Po pierwsze mieliśmy już podwyżkę w tym roku. A po drugie na końcu sezonu zawsze dochodzi do bardzo emocjonujących potyczek pomiędzy graczami z czołowej piątki. Aktualna statystyka 13 turnieji (minuj jeden najsłabszy lub nieobecność) jest jak dla mnie w sam raz.

    W nowym sezonie wprowadziłbym tylko jakąś nagrodę rzeczową za zajęcie I miejsce w sezonie. Jakiś mały gadżet, którym będzie się można chwalić wnukom.

    Mam też propozycję, aby jeszcze raz zrzucić się na karty i dodatkowe żetony, tak aby w turnieju grać jednakowymi, a starych używać na stolikach cash’owych.