Strona 8 z 41 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 404
  1. #71
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    hahaa...chłopcze po co mi się tłumaczysz na priv?
    Zarzucałeś mi kłamstwa, więc chciałem to wyjaśnić i udowodnić ci że nie kłamię. A dlatego na PW żeby nie prowokować tutaj kolejnego już offtopa.

    Pozdrawiam i z łaski swojej przestań już pisać w tym temacie.
    Innych też o to proszę...

    Cytat Zamieszczone przez Josek Zobacz posta
    to nie jest dla Ciebie wystarczajaca motywacja?
    Drogi Josku - nie jest.
    Moja największa wada jest słomiany zapał.

  2. #72
    aha, ja bym sie nie zakładał o zgubienie wagi tylko o zgubienie tłuszczu, czyli ustalamy o ile procentowo tkanki tłuszczowej z ciałą masz sie pozbyc

    to jest o wiele trudniejsze.
    Ostatnio edytowane przez byczydzien ; 01-03-2010 o 17:46

  3. #73
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    anox, wybierz sie do skepu gdzie pracuje jakas mega sexy dupeczka, przymierz spodnie i popros ja o opinie - koniecznie badz bez koszulki - jej mina zalatwi cala reszte, powinienes miec motywacje do dzialania. BTW pomysl ze tak na serio twoja laska zapewne tez tak samo by na ciebie patrzyla jak ona, tylko jej nie wypada.

    wiec zrob to dla swojej kochanej kobiety - to chyba wystarczajaca motywacja zeby nie chciec wygladac jak spasione prosie?

  4. #74
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    byczydzien: trudne do zrealizowania.
    Podałem ostatecznie:

    18kg do zrzucenia w 90 dni
    odds 1:2
    1500zł maksymalna akcja, 50zł minimalny bet.


    Proszę o wypowiedzi już tylko na temat.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 01-03-2010 o 17:47

  5. #75
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    75 postów w dwie godziny. wątek sezonu a ty każesz nam milczec... ;( bbbuuu...

    ok, juz się zamykam. czekam tylko aż ta miekka faja - Mash się odezwie , bo muszę to zobaczyć jak sobie pluje na oczy


    aha, i niech Ci bedzie stawiam te 50zł, chodź uważam, że wywalam kase w bloto.

  6. #76
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    1. alutek, zakład 50zł - do wygrania 100zł
    2. Olor, zakład 500zł - do wygrania 1000zł

    pozostało 950zł akcji

  7. #77
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    ja dorzuce od siebie tyle,ze gdzies mowiles ze znasz sie na medycynie,a wiec napewno nie jest ci obce slowo amfetamina i im pochodne i wiesz do czego jest zdolna,mowiac inaczej jesli ktos jest desperatem i dla kasiury moze zrobic wiele to dzieki niej w zaleznosci od ilosci miesiecznie spokojnie moze zrzucic 10-12 kg
    wiec alternatyw dla desperata jest duzo

  8. #78
    Jak na moje oko zakład bez sesnu. Marne szanse że dostaniesz akcję na chudniesz - ktoś płaci (z checią bym Ci zapłacił za to że będziesz chudszy/lepiej wygładał ale nie znam Cię podobnie jak większość ludzi z forum i raczej nikomu nie zależy na Twoim wyglądzie).
    Jedyne prawdopodobne zakłady to np 2 osoby podobna waga kto pierwszy zejdzie do jaiejś określonej wagi. A w ogóle propbety z wagą są delikatnie rzecz ujmując małoracjonalne. Organizm to nie maszynka, serio dla 1,5k chcesz ryzykowac zdrowie ? nie lepiej już oddawać sperme większy fun
    Jak chcesz zadbać o swoja sylwetkę to jak już pisali wyżej zrób to dla siebie
    pozdrawiam

  9. #79
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    176
    Nie znam sie specjalnie na dawkowaniu ale nie wiem czy mu sie to oplaci finansowo

  10. #80
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Majcher: nie jest mi obce slowo amfetamina. Jednak z amfetamina jest tak:
    - po 3 miesięcznym ciagu dostaje się psychoz, człowiek ma już mega siekę w mózgu, znam wiele takich przypadków, ja nie mogę sobie na to pozwolić
    - miałem znajomego który brał amfetaminę 2 lata po czym popełnił samobójstwo, a wcześniej był normalnym chłopakiem
    - po ciagu amfetaminowym i rzuceniu fetki nie ma szans żeby nie przytyć spowrotem
    - gram to około 25zł - policz czy by mi się to opłacało gdybym brał 1/3 grama dziennie a tolerancja szybko by rosła, i musiałbym dochodzić do dawek ~1g dziennie
    - w czasie wyzwania mam zamiar przyjmować tylko legalne medykamenty (kofeina, ALC, może czasami efedryna)

    Żadnej amfetaminy.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 01-03-2010 o 18:03