Strona 8 z 68 PierwszyPierwszy ... 6789101858 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 678

Wątek: HSP s05

  1. #71
    moim zdaniem Doyle zle odczytal reke Raptora i wygral niechcacy (mowie powaznie a nie z ironia)

  2. #72
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    115
    mysle ze jaka kolwiek dyskusja na temat raisowania for vaue w rozdanoiu eastgata nie ma sensu, bo itak w większości prztpadków sprawdzi go jedynie lepsza ręka, natomiost zagranie doyla to juz inna bajka, mylse to poprostu był missread, z któego wynikało to zagranioe, czyli raise na river. mysle ze po becie na turn zakres rąk na które doyl obstawiał tego gostka bytł jeszcze spory, natomiast bo becie na river, poprosrtu obstawił go na 2 konkretne ręce (ak, kq) które bił, i pod któe stricte zagrał ten value. tym bardziej ze rozmiar zagrania mówi plz call me

  3. #73
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    ja bym się nauczył pisać na Twoim miejscu najpierw, a później zajął pokerem i ocenianiem rozdań :P

  4. #74
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    142
    ja też myślę, że doyle źle odczytał swojego przeciwnika. jak ten mu powiedział, że ma trzy 6, doyle nie miał pewnej miny..

  5. #75
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    115
    najbardziej się ciesze na obecność zigmunda i daria minieriego w tej edycji high stakes poker. szczególnie ciekaw jestem jak zaprezentował się dario. z tego co mi wiadomo to głównie gracz turniejowy, a kiedyś grał chyba sng na starsach.
    ad. mash
    nie mam problemów z biegłym posługiwaniem się językiem ojczystym :P, ale post pisałem rano na potwornym kacu :P , i dopiero teraz zobaczyłem jaki bełkot mi wyszedł

  6. #76
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Też najbardziej cieszę się z obecności Ziigmunda. Z łysą pałą wygląda jak typowy dresiarz koks i fajnie się będzie prezentował wśród pięknisiów przy stole. Poza tym lubię jego grę i absurdalny dowcip

  7. #77
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Ciekawe kiedy jakiś Polak wystąpi w HSP. Ja osobiście gdybym wygrał z 10mln dolców to bym tam poszedł i grał 100% vpip:P

  8. #78
    Dołączył
    Jul 2008
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    152
    tylko kto chcialby cie ogladac

  9. #79
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    115
    osobiście myśle że z tego forum to chyba on najbardziej by się nadawał :P
    jeśli to ma być show, to potrzeba do niego zaaranzować persony medialne, a nie internetowe myszki
    taki stanko to: nietuzinkowy wygląd, gra pełna szalonych ruchów(min. drawowanie do gut shotów), nowatorskie poglądy dotyczace strategi nlh oraz budowania bankrolla(już widze jak by się kłócił z helmuthem i resztą bandy) no i ten anielski głos...który rozgrzewałby wszystkie fanki pokera

    takze stasnko...nic tylko pomieć jakiś turniej, potem nl200 no i na relaxie do konca roku mozemy sie Ciebie spodziewać w jakiejś 7 serii

  10. #80
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    142
    dzisiaj pierwszy odcinek nowej serii??