Zobacz wyniki ankiety: W poniższej sytuacji, mając 15 sekund na dezyzję, gram:

Głosujących
36. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Fold...

    23 63.89%
  • Call.

    3 8.33%
  • Push!!!

    10 27.78%
Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 87
  1. #71
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Hmm, no nic, widze krotko grasz, malo czytasz i sie nie rozumiemy. Nie jestem zadnym mistrzem, czy cos, niech kto inny Ci wyjasni mi sie nie chce bo widze, ze faktycznie pozjadales rozumy...

  2. #72
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    42
    no co ty. Probuje sie tylko czegos nauczyc o grze na wyzszych limitach. Ja tez nie jestem zadnym mistrzem. Poprostu granie z dobrymi rękoma jest dla mnie opłacalne i nie chce tego zmieniac. Byc moze na wyzszych limitach read przeciwnikow jest tak dobry, ze potzreba czegos więcej, czegos czego jeszcze nie umiem.

  3. #73
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Jak goście na wyższych limitach zobaczą, że wchodzisz bardzo rzadko do gry, to będą grali przeciwko tobie bardzo ostrożnie i nic nie zarobisz. Oto cała filozofia.

  4. #74
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    42
    ale ja nie jestem pasywnym graczem. Jak zobacze ze grają bardzo ostroznie to zmienie styl na znacznie bardziej agresywny. Co wtedy zrobią?

  5. #75
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Pouciekają z płaczem?

  6. #76
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    42
    nie :P , wtedy zaczną grać bardziej otwartą gre a ja wroce do swojego stylu. I znow bede wygrywal.:P

  7. #77
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez fido82 Zobacz posta
    nie :P , wtedy zaczną grać bardziej otwartą gre a ja wroce do swojego stylu. I znow bede wygrywal.:P
    hahah Dobre

  8. #78
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    wogole nie gram omahy ale tak na logike to mi sie wydaje to co mowi fido82 nie jest glupie.
    bo z QQ44 praktycznie zbieramy tylko do 2 ewentualnie przy duzym szczesciu do 4 outow i moze jakis 2-3 flush draw.

  9. #79
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    Cytat Zamieszczone przez fido82 Zobacz posta
    nie :P , wtedy zaczną grać bardziej otwartą gre a ja wroce do swojego stylu. I znow bede wygrywal.:P
    kurde czemu ja nie jestem taki sprytny.

    a tak pozatym to jak juz jestes taki sprytny to sprobuj ograc flexa w SoF'a. to wtedy pogadamy

  10. #80
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Dużo piszecie o oddsach (część mówi że były dobre, część że niezbyt dobre), ale ja zauważam jeden fakt. Karty jakie faktycznie mieli przeciwnicy były właściwie idealne dla Hero. Nie ma żadnej Q, mamy najwyższe trefle i faktycznie Bocian ma rację pisząc że jest faworytem w tym rozdaniu. Ale zmieńmy delikatnie układy, dając gościowi z Ac drugiego trefla i zamieńmy jednego waleta w ręce przeciwników na damę. I wtedy karty przedstawiają się następująco:








    Czy są to układy trudne do przewidzenia? Nie sądzę. A w takiej sytuacji call jest ewidentnie -EV. Dlatego sądzę że call 10$ z taką ręką jest dopuszczalny, ale call kolejnego reraise'a już słaby.

    Sting