Zobacz wyniki ankiety: W jaki dzień ma odbywać się liga?

Głosujących
27. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Czwartek

    12 44.44%
  • Piątek

    15 55.56%
Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 82
  1. #71
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    115
    proponuje bajin 200(180+20) i oczywiście optuje za czwartkiem, w piatki mam kesze w grinie, treningi , a potem impreze, nie widze w tak napietym charmonogramie miejsca na turniej dipstakowy

    pozrdawiam

  2. #72
    150 bylo by optymalne dla kazdego mysle...


    duuuzo osob chodzi do szkoly w piatki lub do pracy na 8 wiec nie widze zeby ktos wstal wyspany rano..( o ile wstanie ),imprezowac tez mozna w czwartki jak i w kazdym dniu tygodnia DDD JAK raz w piatek nie odwiedzisz imprezy to mozesz isc w sobote na bibke
    Ostatnio edytowane przez patrick_1989 ; 03-03-2009 o 15:16

  3. #73
    pojawie sie jak bedzie piatek & duzy buy in :P mysle ze 200 to minimum... ale trzeba sie dostosowac do wszystkich wiec kochany ludu..decyduj! pozdro

  4. #74
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    115
    a ja nie uważam że trzeba się dostosowywac do ludu, bo nie każdy zabieg jest adresowany do wszystkich odbiorców tylko pewnej ich części już moge wam zagwarantować że jak zmiejszycie wpisowe to część graczy odpadnie, bo nie bedzie im się chciało przyjeżdżać. myśle że liga trojmiejska to cykl z mniejszym wpisowym, po co wiec kopiować inicjatywe która juz dawno temu została zrealizowana...

  5. #75
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    183
    Hmmm... Dałeś mi dużo do myślenia na temat BI. Chętnie zrobiłbym 200 ale zastanawiam się jaka różnica we frekfencji będzie przez to. Czekam aż szersze grono wypowie się na ten temat

    PS.Najbliższy turniej będzie w następnym tygodniu
    Ostatnio edytowane przez Szary ; 04-03-2009 o 02:32

  6. #76
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    moim zdaniem tez nie ma sensu schodzic ponizej 200zl, zmniejszenie bi moze przyciagnac paru graczy (choc nie sadze, ze jak kogos stac na 150zl to go nie stac na 200zl...), ale z drugiej strony kilku moze odpasc bo woli grac za wiecej

    czwartek/piatek jak dla mnie bez roznicy, ale BI zostaje !!

  7. #77
    może poprostu kolejną sondę wstaw

  8. #78
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    135
    Widzę, że sonda nie dała jednoznacznej odpowiedzi, w jaki dzień powinien się odbywać turniej. Myslę jednak, że należałoby przemyśleć jeden aspekt: turniej czwartkowy eliminuje z gry większość osób pracujących, gdyż dobra struktura gry powoduje, że kończy się on ok. 3:00 (a przy większej ilości osób myślę, że nawet później).
    Być może NIEKTÓRYM może nie pasować piątek, ale czwartek nie będzie pasować CAŁEJ grupie potencjalnych uczestników (nie wnikając w tej chwili jak licznej).

  9. #79
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    183
    Podjąłem parę decyzji odnośnie ligi.

    Nie czekając na wyniki sondy zdecywowałem, iż liga będzie odbywać sie w piątki. Zdecydowałem się na ten dzień z kilku powodów. Mianowicie tak jak napisał Solverman, osoby które pracują bądz studiują dziennie nie mogą pozwolić sobie na całonocną grę w pokera. Dodatkowo turniej skończy się między 2 a nawet 4 w nocy. Jeśli komuś nie pasuje piątek bo woli iść na impreze to jego sprawa.
    Druga sprawa- Buy in. Będzie to 200zł(180+20). Wiem, że miało być mniej, ale takie wpisowe to nie wiele więcej dla portfela zwarzywszy na fakt rozgrywek co dwa tygodnie a gwarantuje jakąś selekcje słabych graczy oraz nie koliduje zbytnio z ligą Heinza.

    Na dniach założe nowy wątek odnośnie ligi w którym zamieszczę regulamin itp.

    Pierwszy turniej w piątek 13
    Ostatnio edytowane przez Szary ; 04-03-2009 o 19:26

  10. #80
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    131
    Cytat Zamieszczone przez Szary Zobacz posta
    Jeśli komuś nie pasuje piątek bo woli iść na impreze to jego sprawa.
    Skandal nie no spoko argumenty Solvera sa jednak przekonywujace, piatek rzeczywiscie bedzie wtedy najlepszym dniem.