Strona 8 z 20 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 191

Wątek: sponsoring

  1. #71
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez 82rott Zobacz posta
    woland, czy tobie naprawde chodzilo o to, zeby udowodnic, ze jestes lepszy ? przeciez on i tak nic nie czyta i nie wyjmie wniosku z twoich postow
    No własnie kuźwa... Ja się zawsze bez sensu daję wciągać w takie dialogi, bo zawsze wierzę, że rozmówca czyta, rozumie co czyta i wyciąga wnioski z tego co czyta. Nigdy się tej naiwności chyba nie pozbędę

  2. #72
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    sory ale te wszytkie stay sa od poczatku mojej gry na poczatku owszem bylem do dupy potemza zmienile swoja gre i coraz bardziej sie uczylem na bledach a teraz jestem stanie powiedziec co wczesniej jestem lepszy od niejednegotylko ja sie uczlem na swoic bledach a to jest duzo lepsza nauka niz czytac czyjesz nauczacnia bo duzo wiecej nauczysz sie....

  3. #73
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    265
    Cytat Zamieszczone przez wariacikwsp Zobacz posta
    bo od ztoba sie nawet nie poruwnuje bo nie masz nawet doswiadczenia czlowieku... ja juz je zdobylem ale co za tym sie ciagnie caly czas sie ucze......
    jestem lepszy od niejednegotylko ja sie uczlem na swoic bledach a to jest duzo lepsza nauka niz czytac czyjesz nauczacnia bo duzo wiecej nauczysz sie....
    Mistrzostwo świata w głupocie albo(co równie prawdopodobne) w prowokacji.
    Po prostu Mexyk

  4. #74
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez wariacikwsp Zobacz posta
    sory ale te wszytkie stay sa od poczatku mojej gry na poczatku owszem bylem do dupy potemza zmienile swoja gre
    Ostatnie 100 Twoich MTT:
    - Total ROI: -93%
    - ITM: 5%
    - Total Profit: -$159

  5. #75
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    jezleli masz brac pod uwage sit po 25 i 50 cent to masz fajnie jak z tego wywnioskujesz moja gre (po za tym tam tez sa frerolle wliczne... wiec co ty o mnie wiesz powiem ci co (nicccccccc)

  6. #76
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez wariacikwsp Zobacz posta
    jezleli masz brac pod uwage sit po 25 i 50 cent
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Ostatnie 100 Twoich MTT:
    - Total ROI: -93%
    - ITM: 5%
    - Total Profit: -$159
    Czytamy ze zrozumieniem. Dla ułatwienia pogrubiłem co trzeba.

  7. #77
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256
    Jeśli chcesz być najlepszy na świecie, to ja trzymam za Ciebie kciuki.

    Jeśli chcesz się uczyć na własnych błędach to też ok.

    Dam Ci jednak 2 podstawowe rady, które musisz zapamiętać:
    1. POKEROWY SOFT NIE JEST "USTAWIONY" (ANI POKERSTARS, ANI ŻEDEN INNY). JEŚLI MASZ CIEŃ(!) WĄTPLIWOŚCI ŻE JEST (CO WYWNISKOWAŁEM Z TWOICH POSTÓW), TO PRZESTAŃ GRAĆ BO *** ZWARIUJESZ.
    2. Graj z BR 100xBuyin.

    Rzuciłem 2 truizmy, ale przynajmniej czuję że mam czyste sumienie.

    Pozdrawiam.

  8. #78
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    nie uwarzam ze soft jest ustawiony poprostu mam dwa problemy zwiazane z gra ... nie gram bm bo przy wplacie 50 zł to mam 14 $
    a wtedy gram jak bym miał 100$
    czyli sng po 3,5 $ duzo ich nie ma przez to i moja gra to pokazuje za bardzo ( pokazuje ze jest cos nie tak) to znaczy ze daje po sobie poznac ze moja gra jest zbyt ograniczona .... nie czuje sie dobrze a nizej mi sie nie oplaca grac z powodu takiego ze nie lubie grac z donkami i fishami ( na full ring czesto znajduje na micro stawkach 5 z 10 osob grajacych nie lubie ich za duzo ) wiec ucze sie z nimi grac ale na stawkach nieco wyzej .... to sa moje problemy z którymi na to chwile walcze a do softu nic nie mam .... zdazaja sie bead beat ale najczesciej zdazaja sie one w micro stawkach (poniewarz graja tam ludzie którzy nie maja zadnego pojecia na temat gry i dopskonale wime nawet do turn ze jestem lepszy to i tak sprawdzi mnie i taki donk wtedy farci....( na river ) ....

  9. #79
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    265
    Cytat Zamieszczone przez wariacikwsp Zobacz posta
    ... czyli sng po 3,5 $ duzo ich nie ma przez to i moja gra to pokazuje za bardzo ( pokazuje ze jest cos nie tak)(...) a nizej mi sie nie oplaca grac z powodu takiego ze nie lubie grac z donkami i fishami
    Taaa, w sng $3,5 same regi
    Cytat Zamieszczone przez wariacikwsp Zobacz posta
    ...na to chwile walcze ...
    na to chwile wys ksiaszke i sie polucz jenzyka ojczystego

  10. #80
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    5
    Ja tam sie nie chce wpierd**** ale z tego co słyszalem to Ty drogi Wolandzie bardzo konkretnie w ostatnim czasie splynaleś a slyszalem to od Twoich bliskich znajomych wiec mysle ze raczej nie powinienes pisac jaki to jestes PRO i ze nic nigdy na konto nie wplaciles ;/
    Pzdr.