Zobacz wyniki ankiety: (?) Czy jesteś za tym by BlaCha przestał być moderatorem?

Głosujących
101. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    35 34.65%
  • NIE

    66 65.35%
Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 98
  1. #71
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    13
    Cytat Zamieszczone przez Kirek Zobacz posta

    Temat okazał się jednak dość poważny skoro Autarkis postanowił napisać dziewiątego posta na forum a jest zarejestrowany na forum od stycznia 2003
    Moze to akurat dziala na jego korzysc, ja tez niedawno sie zarejestrowalem, a ze raczej poczatkujacy ze mnie pokerzysta mam wiecej pytan niz odpowiedzi, ale zamiast zakladac, wole poszukac na forum. Jak widac Autarkis nie ponabijal sobie postow na bocznicy piszac opowiadanie lub wklejajac 20 dowcipow w 20 roznych postach.

    Co do tematu, to Blacha powinien zostac w mysl zasady -> "jeszcze sie taki nie urodzil co by wszystkim dogodzil", tego typu dzialania moderatorow zawsze sie beda spotykaly z czyims protestem, no bo jakim prawem moj post czy post mojego kumpla zostal usuniety. Ale powinnismy skonczyc z ta smieszna demokracja jak najszybciej, bo to do niczego nie bedzie prowadzic i wprost przeciwnie zamiast zakladac tematy o tym, ze moderator musi odejsc powinnismy go wspierac w tym co robi, od rozliczania jest admin, bo nie moze byc tak, ze moderatorzy beda kilka godzin sie zastanawiac czy mozna usunac post czy nie, bo w koncu ktos zostal obrazony, ale ile osob sie wypowiedzialo, zaraz krzyk sie podniesie na forum i zrobimy kolejna bezsensowna ankiete.

    P.S. Sadze ze tematy np. o konsoli (przynajmniej wnosza jakies informacje) sa duzo bardziej wartosciowe niz jakies pisanie opowiadan, ktore sluzy wlasnie do nabijania postow. A tlumaczenie, ze takie tematy sa potrzebne bo ktos sie chce po pokerze wyluzowac, bezsensowne, mamy XXI wiek, ogolny dostep do internetu, wiec za pomoca jakiejkolwiek wyszukiwarki kazdy znajdzie sposob aby sie wyluzowac od glupiego pisania opowiadan az po sado maso. To forum o pokerze i na tym chyba powinnismy sie skupic i jako takowe nie powinno zapewniac wszystkich rozrywek.

  2. #72
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    G. Slask
    Posty
    70
    Cytat Zamieszczone przez l4mk4 Zobacz posta
    Jak widac Autarkis nie ponabijal sobie postow na bocznicy piszac opowiadanie lub wklejajac 20 dowcipow w 20 roznych postach.


    P.S. Sadze ze tematy np. o konsoli (przynajmniej wnosza jakies informacje) sa duzo bardziej wartosciowe niz jakies pisanie opowiadan, ktore sluzy wlasnie do nabijania postow.
    Czlowieku masz chyba lekkie skrzywienie co do nabijania tych postow - tutaj nic nie daja za to jak bedziesz ich miec 100 czy 1000, nie ma ukrytych watkow do ktorych jest dostep w zaleznosci od ilosci wypowiedzi wiec nikt nie pisze na sile!!!

  3. #73
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez Aston1906 Zobacz posta
    sorki za offtop, ale nie mogę się powstrzymać
    co to w ogóle znaczy, że na "dys-cośtam" masz papiery???
    ....dawniej nikt nie szukał sobie śmiesznego alibi na walenie byków
    Cytat Zamieszczone przez Aston1906 Zobacz posta
    kolejna pseudoteoria, śmiech na sali
    Cytat Zamieszczone przez Aston1906 Zobacz posta
    nie widzę związku, wytrzeźwiej chłopie
    Bardzo zręczne połączenie niewiedzy z rażącą wręcz IGNORANCJĄ.

    Aston wniknij w temat zamiast zaprzeczać czemuś co zostało naukowo udowodnione!!! Na tym forum jest kilku "perełkowiczów" czy uważasz, że to są niewykształceni ćwierćanalfabeci albo idioci? Te osoby przez takich jak ty mogą odpuścić sobie pisanie na forum, bo jeśli większą uwagę będzie się zwracało na ortografie niż treść wypowiedzi... A często mają coś ciekawego do powiedzenia. Owszem zdarzają się lewusy symulanci, ale to raczej kindertrole bardzo łatwe do wykrycia

  4. #74
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    13
    Cytat Zamieszczone przez mordred Zobacz posta
    Czlowieku masz chyba lekkie skrzywienie co do nabijania tych postow - tutaj nic nie daja za to jak bedziesz ich miec 100 czy 1000, nie ma ukrytych watkow do ktorych jest dostep w zaleznosci od ilosci wypowiedzi wiec nikt nie pisze na sile!!!
    No chyba, ze oceniamy ludzi tak jak to bylo kilka wypowiedzi powyzej po ilosci postow, wtedy ma znaczenie, jak widzisz nie przykladam do tego zbytnio uwagi i nie staram sie pisac na sile, wyrazilem tylko moja opinie.
    Ostatnio edytowane przez l4mk4 ; 21-03-2008 o 11:33

  5. #75
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Wiecie co, jak przeglądam ten wątek to zaczynam BlaChę rozumieć... zaczeło się od jakiejśtam propozycji/inicjatywy (ja zagłosowałem na nie, ale nie o tym), a teraz widzę po 8 stronach jazdy pokerstars vs JD, weekskacz vs Aston i mordred vs l4mk4. Poza ostatnią parą to się nawet jakoś stażem dobraliście W związku z tym proponuję Wam rozwiązać sprawy jak mężczyźni i wyzwać swoich adwersarzy na HU na bankrolle :P

    Wyluzujcie chłopaki!
    Wesołych świąt!

  6. #76
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Znowu zapoczątkowałem off toppic
    @Aston jak nie masz pojęcia o danej sprawie to po co się udzielasz no chyba że masz ambicję być jak Kaczyński.
    P.S. Ja też wam życzą Wesołych, białych świąt i nich wam zajączek na saniach dużo prezentów przyniesie. Marry Easter

  7. #77
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Ze względu na Święta i ogólnie mój łagodny charakter nie podejmuję rękawicy, zresztą temat pseudochoroby o nazwie dys-cośtam jest offtopowy.

    Wesołych Świąt, a Blacha zostaje!

  8. #78
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    nie ma takiego miasta jak londyn. jest lądek, lądek zdrój...

  9. #79
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Ja będę miał świąteczny nastrój jak BlaCha zdeklaruje się odpieprzyć od moich postów... Wtedy to on sobie może zostać...

  10. #80
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    190
    Według mnie problem polega na tym, że Blacha usuwa posty i zamyka tematy bez żadnej informacji dlaczego. Według mnie wystarczy, że przed zamknięciem tematu powinien napisać posta z iformacją dlaczego zamyka, a zamiast kasowania postów wyedytować je (lub chociaż jeden kasując resztę)i zamieścić info dlaczego treść zostaje usunięta np: "OT" "wulgaryzmy" itp. Wtedy może unikniemy sytuacji, że skasowanie kilku postów wywołuje dyskusję na 2-3 strony czy Blacha to idiota czy super gość.

    Głosowałem, żeby został. Osobiście wkurza mnie kiedy zaglądam do jakiegoś tematu żeby przeczytać komentarze na temat interesującego mnie zagrania, a dowiaduję się, że PO to debile, a PIS to idioci. Mnóstwo czasu przez to idzie wałem