Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 74 z 74
  1. #71
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Tarnobrzeg
    Posty
    467
    Nie rozumiem przecież gadaliśmy dzisiaj na turnieju i wszystko ok chociaż ostatnio mnie nie bylo do końca więc niestety nie mogę wytlumaczyć co się stalo i o co wogóle chodzi nie wiem. Wyniki dzisiejszego turnieju jutro

  2. #72
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Tarnobrzeg
    Posty
    467
    Witam, a więc wczoraj odbyl się ostatni turniej w tym sezonie. Lider klasyfikacji potwierdzil że jest najlepszy w tym sezonie i wygral ostatni turniej tego sezonu. Ale można też mówić tutaj troszke o szczęściu zwlaszcza te KK na AA

    Wyniki wczorajszego turnieju przedstawiają się następująco:



    Końcowa tabela z wynikami jak i podkreśloną szóstką która zagra turniej Finalowy.

    Prawdopodobnie odbędzie się on w środe za tydzień, ale jeszcze wszystkim finalistom musi pasować termin.

    http://ligapokeratbg.w.interia.pl/

    Top6 II sezonu:
    1. vav_lucjan
    2. nerdek
    3. aksak_TBG
    4. Zack1970
    5. Gruszym
    6. de_naturat

    Gratuluje wywalczenia miejsca w tym finale poprzez dobrą gre w 14 turniejach, teraz zagracie o to kto naprawde byl najlepszy w tym sezonie.
    Powodzenia.

    pozdrawiam i zapraszam na kolejny sezon Tarnobrzeskiej ligi pokera.
    Za tydzień trzeba będzie przedyskutować co robimy w nowym sezonie i wtedy podam szczególy jakiś zmian jeśli takowe będą

  3. #73
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    5
    Nie no dobra nieważne... i gratuluje sukcesu pierwszej szóstce

  4. #74
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Tarnobrzeg
    Posty
    467
    Witam w tym tygodniu turniej master się nie odbyl odbędzie się w poniedzialek w Vipie o 19. Z ligą ruszamy we wtorek.
    Na tą chwile nie mamy żadnego sponsora na przyszly sezon, prawdopodobnie będzie to betsson, bo i4 rezygnuje z sponsoringu wszystkich lig regionalnych.
    Mam nadzieje że do wtorku uda się rozwiązać wszystkie sprawy związane ze sponsoringiem.
    A w tej chwili możecie sobie popatrzeć na tabele wszechczasów ze zliczeniem 2 sezonów

    http://ligapokeratbg.w.interia.pl/ta...echczasow.html