Strona 77 z 253 PierwszyPierwszy ... 2767757677787987127177 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 761 do 770 z 2529
  1. A Ty ciągle o tej pewności.
    Zatem napiszę czego jestem pewien, tak na 100%.
    Mam nadzieję, że Cię to usatysfakcjonuje.

    Otóż pewien jestem, że Rosjanie prowadzą śledztwo w sposób skandaliczny, ciągle zmieniają wersje, mieszają, jest pełno wycieków sprzecznych informacji, tezy bez dowodów, karygodne zaniedbania i nie wykonanie podstawowych czynności.
    To zresztą nic niezwykłego tak ZAWSZE działają rosyjskie służby w przypadku każdej katastrofy.
    Niezależnie czy dotyczą zatonięcia ich łodzi podwodnej oraz śmierci 118 marynarzy, czy zamordowania opozycjonistów, czy upozorowanego zamachu na swoich obywateli.
    Tak funkcjonuje państwo rządzone przez byłego oficera KGB i podległych mu służb m.in. GRU.

    Każdy, kto wie jaki w tym "demokratycznym" kraju panuje "burdel", musi wiedzieć, że burdel będzie/jest przy tym śledztwie.
    Dowodów na to są dziesiątki, wystarczy poczytać coś poza TVN-owskimi "wypowiedziami Ruskich speców którzy całą winę zwalają na Polaków".
    I posłużę się jeszcze jednym Twoim cytatem indy.
    Ktoś kto w 100% wierzy we wszystkie wyjaśnienia rosyjskich specsłużb w sprawie tej katastrofy...
    "ktoś kto tak myśli jest 10 razy większym debilem niż biedni Rosjanie którzy żyli na wioskach i wierzyli w dobrego wujka Stalina..."

    Skoro już wiesz czego mogę być pewny, powiedz jak w obliczu burdelu mogę być pewny, że to był nieszczęśliwy wypadek?
    Tego pewny być nie mogę, mimo iż to najbardziej prawdopodobne!

    Jeszcze jedna bardzo ważna sprawa. Być może dla Was będzie najważniejsza.
    To, że Rosjanie mieszają przy tej katastrofie wcale nie oznacza, że to był zamach!
    I w tym całkowicie się różnię od sporej grupy, która na kłamstwa Rosjan wskazuje.
    Uważam wręcz, że twierdzeniami o zamachu dyskredytują dowody na rosyjskie kłamstwa - dowody na kłamstwa nie są dowodami na zamach!

    Tak ukochane przez Was motywy kłamstw mogą być najróżniejsze:
    - by nie przyznać się do awarii urządzeń/wyposażenia na lotnisku,
    - by ukryć niekompetencję/błędy pracowników lotniska,
    - by nie przyznać się do awarii remontowanego przez nich samolotu,
    - lub do wytworzenia mgły, która miała ośmieszyć polskie władze, że nawet na uroczystości nie potrafią dotrzeć o czasie,
    - lub kłamią rutynowo jak zawsze, na wszelki wypadek i bez powodu,
    Możliwości jest wiele, może być taka o której nam się nie śni nawet.
    Nawet jeśli to mógł być zamach, Polska swymi militarnymi okupacjami zapracowała sobie na wrogów w wielu regionach świata, to mogli być terroryści z poza Rosji.

    Tego się jednak nie dowiemy, bo prawie pewne jest jeszcze coś innego.
    Co będzie oficjalną przyczyną, którą w swym "profesjonalnym" śledztwie rosyjskie specsłużby wykażą.
    Winny będzie ktoś, kto znajdował się na pokładzie samolotu bo tylko to pozostawi Rosjan krystalicznie czystymi.
    Czystymi jak zawsze.
    Zatem idźmy zapalić znicze na bolszewickich grobach i przytulmy Putina by pokazać nasze bezgraniczne zaufanie i naszą pewność równą tuskowej a pytania i wątpliwości pozostawmy debilom.
    Paka.

  2. #762
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Widzisz, mnie to nie obchodzi czy zawinił polski pilot czy rosyjski kontroler, bo przy nieszczęśliwych wypadkach jakie to ma znaczenie? Dla mnie żadne, dla wielu - poliyczne. Żeby właśnie tobie podobni mogli z czystym sumieniem stwierdzić że "Ruscy zabili nam prezydenta"? A jeśli Rosjanie faktycznie starają się żeby ewentualne błędy po ich stronie nie wyszły, to ciekawi mnie jakby to Putin się u nas rozbił jakby to wyglądało... Tobie podobni na pewno by stwierdzili że "co prawda to Rosjanie podejmowali decyzję o lądowaniu i oni się rozbili, ale to my remontowaliśmy ich samolot, więc to nasza wina - wybaczcie o bracia Rosjanie"...

  3. #763
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    A jakie to są te kłamstwa?

  4. #764
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    ciekawi mnie jakby to Putin się u nas rozbił jakby to wyglądało... Tobie podobni na pewno by stwierdzili że "co prawda to Rosjanie podejmowali decyzję o lądowaniu i oni się rozbili, ale to my remontowaliśmy ich samolot, więc to nasza wina - wybaczcie o bracia Rosjanie"...
    Gdyby Putin rozbił się po naszej stronie to z całą pewnością śledztwo prowadziłyby służby specjalne Rosji, a nie my.

  5. #765
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez ZbigAnch Zobacz posta
    Otóż pewien jestem, że Rosjanie prowadzą śledztwo w sposób skandaliczny(..)Każdy, kto wie jaki w tym "demokratycznym" kraju panuje "burdel", musi wiedzieć, że burdel będzie/jest przy tym śledztwie.

    Winny będzie ktoś, kto znajdował się na pokładzie samolotu bo tylko to pozostawi Rosjan krystalicznie czystymi.
    Chyba każdy z nas ma podobny obraz tego jak funkcjonuje Rosja i co do tego, że błędy zostały popełnione przy tym śledztwie zapewne w większości też się zgadzamy.

    Ja wolę się skupić na "naszych" błędach:
    -czy dało się całkowicie przejąć śledztwo przez stronę polską zaraz po katastrofie? jest to bardzo, ale to bardzo wątpliwe... gdyż aby to było możliwe Polska musiałaby zabezpieczyć tym samym przejąć kontrolę nad całym terenem katastrofy do czasu zebrania i zabezpieczenia wszystkich dowodów(myślę, że nie tylko Rosja na to by nigdy nie zezwoliła). Do tego Polska musiałaby wysłać "batalion" a nie jak to miało miejsce grupę delegatów i ekspertów patrzących Rosjanom na ręce.

    Czy były błędy po naszej stronie "do momentu katastrofy"?
    Cale stado wielbłądów i gdyby nie one to tej katastrofy by prawdopodobnie nigdy nie było.
    - "w Rosji panuje burdel" - to dlaczego tak ważna delegacja zaplanowała lądowanie na samym "zadupiu" tego rosyjskiego burdla? dlaczego od początku lądowanie nie było zaplanowane w Moskwie?
    - kto przy zdrowych zmysłach zapraszałby całe dowództwo sił zbrojnych i prezydenta do jednego samolotu? w kancelarii prezydenta zwiększyła się dwukrotnie liczba etatów w porównaniu z Kwaśniewskim i mimo tego w całej kancelarii nie znalazła się ani jedna myśląca osoba!?!?!?
    - jakie (i czy w ogóle są) procedury bezpieczeństwa, że na taką obsadę lotu zezwalają?
    - dlaczego żaden z generałów nie zakwestionował tego lotu i nie wybił tego chorego pomysłu prezydentowi z głowy? czy całe dowództwo polskich sił zbrojnych bało się odezwać w słusznej sprawie? czy bardziej skupili się na ochronie własnej dupy niż bezpieczeństwa panstwa? Jeśli tak to - powiem brutalnie - dobrze, że tych panów los sam zdecydował się wymienić.


    Rosja chyba zawsze będzie funkcjonować poniżej pewnych standardów, ale dlaczego Polska popełniła tyle błędów których nawet Rosja by nigdy w życiu nie popełniła? Rosja nigdy nie wpakowała by takich osobistości na pokład jednego samolotu i Rosja nigdy nie zaplanowała by lądowania takiej delegacji w Klewkach czy borach tucholskich. Czy Putin spóźnił by się na lot i czy Rosja planowała by lądowanie na 5 minut przed "imprezą" stawiając pilotów pod ścianą?
    Polacy potrafią....."myśleć inaczej". Zamiast uniknąć popełnienia kompletnie absurdalnych błędów teraz wymyślane są jeszcze bardziej absurdalne teorie i zarzuty pod adres tych którzy to gówno sprzątają(ruscy i nasz rząd) zamiast stawiać uzasadnione i oczywiste zarzuty oraz karać tych którzy tego kloca postawili(pałac i skupiona wokół niego banda przytakujących bezmózgich dupowłazów). A teraz jeszcze brat "ofiary" zamiast podwinąć ogon kandyduje na prezydenta i może liczyć na kilka milionów głosów(sick!)...Polska to taki dziwny kraj gdzie głupota jest wszechobecna, zaślepienie jest wartością, absurdy uznawane są za normalność, pomówienia i demagogia są rozchwytywane, natomiast argumenty i logika zalegają na półkach i nikt nie zwraca nie nie uwagi. Chcecie normalnosci w Polsce? To najpierw wymieńcie ludzi przy urnach to wtedy ci przy władzy też się zmienią bo na razie to oni czy chcą czy nie chcą to muszą się dostosowywać do społeczeństwa bo w innym przypadku bardzo szybko z polityki znikną. Taka prawda, a tacy "zatroskani obywatele" jak Zbig to całe szczęście, że stanowią nie więcej jak 1-2% społeczeństwa bo Ci to by całą Polskę zamienili w jeden wielki cyrk dziwadeł - chociaż byłby to zapewne świetnie prosperujący interes bo cały świat chciałby to zobaczyć na własne oczy. A nawet musiałby bo nikt na słowo w to by nie uwierzył

  6. #766
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    http://www.wykop.pl/link/376655/fran...przez-murzyna/
    tutaj mirror: http://www.liveleak.com/view?i=078_1275256429

    Pieprzone czarnuchy. Mam nadzieję, że czegoś takiego nie doczekamy się w Polsce.
    Btw. jakież to zabawne że na wykopie wiele osób zostało pobanowanych za stwierdzenia typu "czarnuch", "małpa".

  7. #767
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Anox za każdym razem kiedy myślę, że ty już głupszy być nie możesz to udowadniasz mi w jak wielkim błędzie byłem. O czym niby to nagranie ma świadczyć? Jak chcesz to bez problemu znajdziesz sobie nagrania prezentujące "patriotyczne" zachowanie polskich przedstawicieli "rasy panów".

    ps. We Francji to bardzo złożony problem i sięga jeszcze czasów kolonialnych.

  8. #768
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    ps. We Francji to bardzo złożony problem i sięga jeszcze czasów kolonialnych.
    Do tego się odnoszę. We Francji to jest problem jeszcze z czasów kolonialnych, ale np. napływ arabów czy to do Niemie, UK czy też do Francji to już nie aż taka stara sprawa. I mają tam teraz z tym wielki problem. Po prostu nie chcę czegos takiego widzieć w Polsce. Natomiast eurosocjalizm nie widzi w tym większego problemu, ba, wręcz niektórzy mówią żeby się otworzyć na inne nacje i kultury i przygarnąć je do siebie.

    Chcecie większej ilości cyganów w Polsce? A potem napływu "afroamerykanów"?

    PS: eot weeskacz, nie chce mi się z Tobą dyskutować na tematy religijne i polityczne.

    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 31-05-2010 o 16:08

  9. #769
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Ciesz się, że Polska jest biedna i socjalistyczne zapędy i obiecanki polityków są bez pokrycia. Bo te problemy to efekt "socjalu" państwa. Gdzie chleb sypią tam ptactwo się zlatuje.

    lol wywołujesz temat -dając debilny filmik z komentarzem obrazującym "zawartość" twojej głowy- i mówisz, że nie chcesz dyskutować. Przy następnym ważeniu połóż tylko głowę na wagę to zapewne licznik ani nie drgnie

  10. #770
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Po prostu flejmowanie z Tobą uważam za EV-.
    W ogóle flejmowanie jest EV-.
    Filmik wrzuciłem bo ktoś może go nie widział, w celach informacyjnych.

    Btw. na teście IQ miałem 136