Strona 77 z 82 PierwszyPierwszy ... 27677576777879 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 761 do 770 z 818
  1. #761
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    9
    Witam wszystkich.Jestem nowy na forum.Zaglądam co jakiś czas do tego wątku i nie wiem co mam myśleć.To wszystko jest niemożliwie zakręcone i nie potrafie tego ogarnąć.Może mi to ktoś wytłumaczyć?Pare pytań:Jakie są szanse,że powstrzymają nas od grania w karty?Co z tymi przelewami?Jeżeli ustawa wchodzi w życie od 1 stycznia to czy mam nie wypłacać pieniedzy do banku już w nowym roku?A co z przelewami do tej pory?Jezeli ktoś mógłby skrobnąć dwa zdania to byłbym wdzięczny.Pozdro

  2. #762
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez Aon Zobacz posta
    1.Jakie są szanse,że powstrzymają nas od grania w karty?
    2.Co z tymi przelewami?
    3.Jeżeli ustawa wchodzi w życie od 1 stycznia to czy mam nie wypłacać pieniedzy do banku już w nowym roku?
    4.A co z przelewami do tej pory?
    5.Jezeli ktoś mógłby skrobnąć dwa zdania to byłbym wdzięczny.Pozdro
    alo,

    1. zerowe
    2. dla wlasnego bezpieczenstwa najlepiej nie robic, albo ograniczyc do minimum
    3. najlepiej zacznij zalatwiac sobie karte mb/netellera juz teraz, zaraz po nowym roku powinienes ja dostac i nie musisz sie niczego obawiac
    4. prawo nie dziala wstecz
    5. nawet wiecej niz 2 zdania

    pzdr

  3. #763
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    9
    Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta
    alo,


    3. najlepiej zacznij zalatwiac sobie karte mb/netellera juz teraz, zaraz po nowym roku powinienes ja dostac i nie musisz sie niczego obawiac

    pzdr
    Dzięki!!!
    A jakie potrzebuję papiery w mb,bo w netellerze potrzebny jest rachunek telefoniczny na moje nazwisko,a takiego nie mam.W sumie to nie mam żadnych rachunków na moje nazwisko.

  4. #764
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    wez sobie jakis najtanszy abonament na komorke, jakis 10zl miesiecznie i bedziesz mial rachunek na siebie

  5. #765
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    kup kilo cukru i powiedz zeby ci fakture wystawili

  6. #766
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    9
    Dadzą mi tel na abonament bez zaświadczeniao zarobkach?A tak wogóle to ta cała poj...ana ustawa nie bedzie miała nic przeciwko przelewom z mb na konto bankowe,ale będzie bezpośrednio ze stronki??

  7. #767
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Houston/Texas
    Posty
    248
    a jak będziemy grali to przez proxy z przeglądarki?

  8. #768
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez prawyprosty Zobacz posta
    a jak będziemy grali to przez proxy z przeglądarki?
    to chyba strasznie spowalnia dzialanie netu, lepszy vpn.

    co do pytan Aona - w mb potrzebujesz tylko skan dowodu osobistego zeby dostac karte. Tak jak Kurak mowi - pojdz do jakiegos sklepu, kup cos i kaz sobie wystawic fakture - bedzie po klopocie. Wyplacajac prosto z mb bedziesz w zasadzie nienamierzalny.

    pzdro

  9. #769
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    A czy aby nie jest tak że 1 stycznia wchodzi ustawa o grze live i nie trzeba robić prxy i innych pierdół? Tak do tej pory sądziłem, i myślałem też że ustawa o grach on line wcale nie musi zostać nawet napisana nie mówiąc o wejściu w życie.

  10. #770
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez totoryl Zobacz posta
    A czy aby nie jest tak że 1 stycznia wchodzi ustawa o grze live i nie trzeba robić prxy i innych pierdół? Tak do tej pory sądziłem, i myślałem też że ustawa o grach on line wcale nie musi zostać nawet napisana nie mówiąc o wejściu w życie.
    True o ile wiem.