Strona 75 z 253 PierwszyPierwszy ... 2565737475767785125175 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 741 do 750 z 2529
  1. Zero - jedynkowa odpowiedź jest niemożliwa i to jest właśnie sedno sprawy niestety.
    Dlaczego niemożliwa, napisałem już dwa razy.
    Komfort zero - jedynkowej odpowiedzi mają tylko widzowie TVN24, czytelnicy GW a z drugiej strony Gazety Polskiej.
    Człowiek, który medialnej papki nie przyjmuje jako aksjomat i próbuje sam zadawać pytania, szukać odpowiedzi, czytać różne opinie, myśleć, ma trudniej:
    http://aromasze.salon24.pl/186980,rusofobia


    BTW.
    "Rosjanie nie zgadzają się na przekazanie oryginalnej taśmy z rejestratora."
    http://dziennik.pl/wydarzenia/articl...estratora.html

    "Najważniejsza informacja z konferencji MAK: Rosjanie nie przekażą polskiej prokuraturze oryginałów czarnych skrzynek."
    http://www.bibula.com/?p=21851

    "Prokuratorzy liczą na czarne skrzynki."
    "Anodina zadeklarowała zaś, że MAK jest gotowy przygotować procedury związane z przekazaniem kopii czarnych skrzynek Polsce, jeśli decyzję w tej sprawie podejmie premier Władimir Putin."
    http://www.tvn24.pl/12690,1657703,0,...wiadomosc.html

  2. #742
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez ucio Zobacz posta
    btw, wszystkie badania byly prowadzone wspolnie z polskimi specjalistami.rosjanie sami nic nie robili
    Ale ci polscy specjaliści to przecież byli pracownicy i/lub współpracownicy służb specjalnych PRL. Do tego pewnie nie Polacy tylko obywatele polscy żydowskiego pochodzenia. No i masoni oczywiście.

    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    ZbigAnch, a powiedz nam kto i w jakim celu ten zamach przeprowadził
    A kto by się takimi duperelami jak wiarygodny motyw przejmował...

  3. #743
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    379
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    A jakby po wytworzeniu sztucznej mgły pilot zdecydował nie lądować, to by Kaczorowi potem do herbaty czegoś dosypali :P?
    NIe no co Ty? Wytworzyliby sztuczna mgle na nastepnym lotnisku . I na nastepnym, nastepnym i nastepnym. Az by mu w koncu paliwa braklo .

  4. #744
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Ale ci polscy specjaliści to przecież byli pracownicy i/lub współpracownicy służb specjalnych PRL. Do tego pewnie nie Polacy tylko obywatele polscy żydowskiego pochodzenia. No i masoni oczywiście.

    jdx, twoje wypowiedzi sa bardzo bliskie tych ZbigAnch. Nie wiem czy to powod to dumy

    i jestes pewny tego co napisalesi bralbys odpowiedzialnosc za twoje slowa przed sadem? jestes pewny, ze twoj tata nie byl bliskim wspolpracownikiem PRL ? i czy to cos zlego?

    he he, obywatele polscy zydoskiego pochodzenia. to jacys gorsi polacy, czy jak? LOL

    Historia pokazala, ze raczej byli bardziej wartosciowi dla Polski niz ci, ktorzy dumnie twierdza, ze sa dumnymi 100% Polakami(LOL), a moze nawet nimi nie sa

  5. @jdx

    Czy wiesz jaki był przez lata komuny jeden z argumentów "współpracowników służb specjalnych PRL" pozwalający rżeć z dopuszczających myśl o sowietach jako mordercach w zbrodni katyńskiej?
    Brak motywu. Cytuję: " ".
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Zbrodni...Motywy_decyzji

    Jeszcze osobista dygresja.
    Każdemu, kto próbuje ze mną dyskutować merytorycznie staram się zawsze odpisywać.
    Wymaga to czasu, bo swoje argumenty podpieram linkami, ale uważam, że dyskusja jest pożyteczną rzeczą, istnieje szansa poznania czegoś, czego samemu nie udało się dostrzec.
    Naturalnie czas jest ograniczony, więc chamów i trolli ignorować muszę.
    No i teraz spójrzmy, na Twój komentarz.
    Poza cytatami z dwóch odfiltrowanych przeze mnie trolli są tylko uśmiane mordki i kpiny.
    Nie pierwszy już raz zresztą. Stać Cię na coś więcej?

  6. #746
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Trzeba przyznać, że Zbig robi coś pożytecznego dla Polski - im więcej pisze tym więcej ludzi uświadamia sobie, że sekta UPR rekrutuje tylko wybitnie nawiedzone jednostki I choć to forum jest zapewne tylko jednym z wielu miejsc agitacji Zbiga bo jak każdy roznosiciel ulotek musi swoje "oblecieć" to jemu siły i motywacji dodaje wiara w słuszność głoszonych "prawd najprawdziwszych ludzi oświeconych" 5 postów Zbiga = 1 popierający UPR mniej

    Zatem nawet taki partyjny aparatczyk jak niedoszły radny Zbig robi coś dobrego dla Polski kiedy obwieszcza swoje halucyny

    Tak więc pisz i pisz coraz więcej Zbig bo czas już by liczba świrów i osób nawiedzonych spadała w tym kraju, a liczba osób trzeźwo myślących i nie podatnych na propagandę rosła. Nie zrażaj się zatem tym co o Tobie mówią "trolle" i "lewacy" a słuchaj tylko poniższych głosów i kontynuuj swoją "święta misję głoszenia słowa"


    wstrzasajace - powielac i kolportowac gdzie tylko sie da, rozdawac na ulicach ...!!!!!!
    2010-05-26 13:06 PJUK


    ludzie nie znaja gazety polskiej.
    proponuje kupic zawse dwa egzemplarze , jeden dla siebie jeden dla znajomego a po przeczytaniu dac dalej.jedyna szansa na powielenie wiadomosci.
    zobacz http://niezalezna.pl/article/show/id/34565
    2010-05-26 13:10 The Soul Thief
    Opinie natomiast Zbig zawsze wyrabiaj sobie na podstawie twardych rzeczowych faktów takich jak te:

    O zamachu ja jestem przekonany Serce mi tak podpowiada, poszlaki, znajomość historii i doświadczenie życiowe.Co z tym fantem zrobić, jeśli uda się go udowodnić?
    2010-05-26 13:03 Łażący Łazarz


    Pozdrawiam ludzi chodzących po ziemi których głowy nie są wypełnione helem
    troll
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 27-05-2010 o 12:58

  7. #747
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    "Każdemu, kto próbuje ze mną dyskutować merytorycznie staram się zawsze odpisywać."

    1.Rosjanie twierdzą że nie dokonali zamachu.
    "A jakby to jednak był rosyjski zamach, Rosjanie wykazali by to w swoim śledztwie?"

    2. Rosjanie nie mieli motywu.
    "Mordując nas pod Katyniem też nie mieli motywu, a to w końcu oni."

    Ja tam czytam głównie Żydów (Urbana i Michinka) to i reprezentuję ograniczoną logikę zerojedynkową, zdradź proszę o uczony jak to wg logiki rozmytej można dokonać zamachu na czyjeś życie? Znaczy się nie że próbujemy zabic / nie próbujemy zabić, tylko coś w stylu "próbujemy pozbawić go jednego roku życia, dwóch lat życia, trzech lat życia..." ?
    Ostatnio edytowane przez indy ; 27-05-2010 o 13:01

  8. #748
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    Nie dysponujac wszystkimi informacjami nie da sie ze 100% pewnoscia stwierdzic jak z ta katastrofa bylo na prawde. Gdyby sie okazalo, ze Ruscy w ten czy inny sposob maczali tym palce to specjalnie bym sie nie zdziwil. Nie takie nieprawdopodobne scenariusze zna historia.

    Ja sie nad tym nie zastanawiam, bo nie ma to wiekszego sensu. Nawet jesli bede w stanie poznac oraz zinterpretowac wszyskie informacje i opinie to i tak nie bede w stanie w najblizszym czasie zweryfikowac koncowego pogladu. Szkoda energii, bo nic z tego nie wyniknie.

  9. #749
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    Ja tam czytam głównie Żydów (Urbana i Michinka) to i reprezentuję ograniczoną logikę zerojedynkową, zdradź proszę o uczony jak to wg logiki rozmytej można dokonać zamachu na czyjeś życie? Znaczy się nie że próbujemy zabic / nie próbujemy zabić, tylko coś w stylu "próbujemy pozbawić go jednego roku życia, dwóch lat życia, trzech lat życia..." ?


    Parę słów z dziedziny z logiki.

    I. Istnieje poważna różnica pomiędzy zdaniami:

    1. Rosjanie dokonali zamachu
    2. Rosjanie mogli dokonac zamachu

    II. Gdyby istniało coś takiego lak logika przekonań to nie byłaby ona 2 wartościowa, bo z przekonania:

    "Nieprawda, że sądzę, że Rosjanie dokonali zamachu"
    nie wynika logicznie zdanie:
    "Sądzę, że Rosjanie nie dokonali zamachu"

    bo przecież można powstrzymać się od sądów w tym temacie (vite post Mata 2000).

  10. Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    1.Rosjanie twierdzą że nie dokonali zamachu.
    Tak jest! Rosjanie tak twierdzą, więc tak było!
    Przyjąłem do wiadomości, postaram się o tym pamiętać.
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    2. Rosjanie nie mieli motywu.
    Moja wstawka o zbrodni katyńskiej była reakcją na konkretną zaczepkę ze strony jdx.
    W sieci jest pełno dyskusji na temat prawdopodobnych motywów.
    To bardzo opasły i grząski temat więc szanse na omówienie go tu są zerowe.

    Nie to jednak jest IMO sednem sprawy.
    W każdym moim komentarzu tu powtarzam to samo i wskazuję na rzecz wydawałoby się zupełnie banalną:
    Brak pewności.
    Można tylko "wierzyć", lub "nie wierzyć" na słowo Rosjanom - to oni kierują śledztwem, to oni zabezpieczyli wszystkie dowody, to oni przeprowadzali sekcje zwłok, to oni są właścicielami lotniska, to oni udostępniają stronie polskiej co i kiedy zechcą.
    NIGDZIE wreszcie nie napisałem, że jestem przekonany do zamachu, dopuszczam jednak takie prawdopodobieństwo.

    Zadziwiające natomiast jak łatwo przychodzi Wam kategoryczna pewność, że to zamach nie był.
    Bo aby na wątpliwości co to rzetelności Rosjan reagować taką butą i śmiechem pewność trzeba posiadać niezłomną "o uczony".