Zobacz wyniki ankiety: Wybory

Głosujących
266. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • PO

    152 57.14%
  • PiS (o.O)

    28 10.53%
  • LiD

    35 13.16%
  • PSL

    4 1.50%
  • UPR

    36 13.53%
  • LPR

    3 1.13%
  • SO

    1 0.38%
  • inne

    7 2.63%
Strona 75 z 84 PierwszyPierwszy ... 25657374757677 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 741 do 750 z 839
  1. #741
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    Cytat Zamieszczone przez wanpi Zobacz posta
    Można wtedy umieścić w nim wątki poza polityką:
    - eutanazja
    - kara śmierci
    - aborcja
    - związki homoseksualne
    - religia
    Tak dla aborcji, zwiazkow homoseksualnych i sekularyzacji panstwa, co do kary smierci i eutanazji - w wyjatkowych przypadkach, nad czym tu dysutowac.

    Weeskacz, ja wiem ze tu nic nie dotyczylo mnie, po prostu chcialbym, zeby ograniczyc tutaj ogolnie ilosc wycieczek osobistych a skupic sie na konkretach, chociaz musze przyznac, ze np argument domina ze statystyki sa sciemnione troche mnie zadziwil Mam wrazenie, ze niektorzy uwazaja, ze jesli 60% elektoratu PiS to mohery, to automatycznie pozostale 40% tez staje sie moherami, a tak wcale nie jest - po prostu maja takie a nie inne poglady polityczne.

    Co do Irlandii i mieszkan, to chyba ogolnie cecha wyborcow i rzadzacych, ze ci pierwsi rozliczaja drugich z ich obietnic. Wszyscy wyborcy wypomnieli Kaczorom 3 mln mieszkan i kilometry autostrad i wystawili im ocene (vide wynik wyborow). Zreszta Tusk sam powiedzial, ze buduje panstwo dla wszystkich, nie tylko dla glosujacych na PO i kazdy ma prawo go rozliczac z jego obietnic (oczywiscie za kilka lat, teraz to takie bajdurzenie tylko), bo to jest chyba glowna cecha demokracji i moim zdaniem ktos, kto glosowal na LiD ma takie samo prawo do roszczen wobec rzadu jak kazdy inny, bo to przeciez nasz wspolny parlament.

  2. #742
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Właśnie się dowiedziałem, że posłami z ramienia PO będą m.in. Iwona Guzowska i Janusz Dzięcioł, zwycięzca pierwszego Big Brothera. Ciekawe czy nadejdą czasy, że jakiś pokerzysta zasiądzie w Sejmie?

  3. #743
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    4
    Jack Daniels mowisz że sie nie nadajesz na polityka,jak dla mnie to sie nadajesz w 100%
    po pierwsze kłamiesz jak polityk
    kiedyś mi mówiłeś że naślesz na mnie jakiś swoich spedalonych koleszków podałem ci adres i nic nie zdziałałeś farmazonie
    po drugie jak sam mówisz jesteś podatny na korupcje tak jak i polityk
    mówisz że za butelke JD przejdzie u ciebi kazda ustawa(tak z ciekawości nawet ta mówiaca o obowiazku walenia cwela jacka danielsa w dupe)
    wiec jestes kłamca i sprzedajny po prostu idealny polityk
    Jack daniels równa sie zakłamana sprzedajna dziwka
    dziki zachód wśród wieśniaków

  4. #744
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    <zieew>

    cytat:

    Premier: Akcja w TVP nawoływała do zmiany rządu
    Obecna w Telewizji Polskiej akcja "Idź na wybory - zmień Polskę" przyczyniła się do przegranej Prawa i Sprawiedliwości - powiedział w programie I PR Jarosław Kaczyński. Dodał, ze m.in. drogą akcji SMS-owych zmobilizowano młodych wyborców. Premier przyznał, że do wyborczej porażki przyczyniły się też błędy popełnione przez PiS w ostatnim tygodniu kampanii wyborczej, w tym debata z Tuskiem.
    Zdaniem premiera, obecna w Telewizji Polskiej akcja "Idź na wybory - zmień Polskę" była nawoływaniem do zmiany rządu.
    Jarosław Kaczyński dodał, że świadczy to, iż PiS nie podporządkował sobie telewizji publicznej. Premier dodał, że PiS przegrał z potężnym frontem, ale gdyby nie błędy, to mógł wygrać.
    (..)
    Premier powtórzył, że piątkowe sondaże opinii, zapowiadające przegraną PiS-u, były elementem wielkiej akcji ebstalishmentu przeciwko jego partii. - My wierzymy swoim sondażom - powiedział dodając, że właśnie PiS-owskie sondaże pokazały w piątek, iż partia traci poparcie.
    (..)
    koniec cytatu.

    źródło oraz więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...9,4604205.html za Ipr

    czyzby wyborcy pisu byli jak niewierny tomasz -
    "Ale Tomasz, jeden z Dwunastu, (..) rzekł do nich: "Jeżeli na rękach Jego nie zobaczę śladu gwoździ i nie włożę palca mego w miejsce gwoździ, i nie włożę ręki mojej do boku Jego, nie uwierzę". Ew wg św Jana 20.24
    Ostatnio edytowane przez warsaw ; 24-10-2007 o 16:21

  5. #745
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Cytat Zamieszczone przez CORTEZ Zobacz posta
    Jack Daniels mowisz że sie nie nadajesz na polityka,jak dla mnie to sie nadajesz w 100%
    po pierwsze kłamiesz jak polityk
    kiedyś mi mówiłeś że naślesz na mnie jakiś swoich spedalonych koleszków podałem ci adres i nic nie zdziałałeś farmazonie
    po drugie jak sam mówisz jesteś podatny na korupcje tak jak i polityk
    mówisz że za butelke JD przejdzie u ciebi kazda ustawa(tak z ciekawości nawet ta mówiaca o obowiazku walenia cwela jacka danielsa w dupe)
    wiec jestes kłamca i sprzedajny po prostu idealny polityk
    Jack daniels równa sie zakłamana sprzedajna dziwka
    dziki zachód wśród wieśniaków
    Nawet mi się nie chce odpowiadać. Musiałbym się zniżyć do poziomu małego, sflaczałego fiuta, którym jesteś prostaczku...

    Czy ty razem ktoś mógłby zbanować tego kmiota?
    Ostatnio edytowane przez Jack Daniels ; 24-10-2007 o 16:25

  6. #746
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    a swoją drogą chyba dla mnie koniec udziału w tej dyskujsi. niech sie pisowczycy wkurzaja, niech sie rozczulaja nad dwoma latami swietlanych rzadow jedynego prawdziwego wodza jerryego - narod im powiedzial, co o tym mysli i mam nadzieje nigdy wiecej sie taki cyrk nie powtorzy. placzcie, placzcie, bo wiecej nie bedzie wam dane. wy rozpaczajcie, my wracamy do normalności i nowoczesności.

    warsaw
    Ostatnio edytowane przez warsaw ; 24-10-2007 o 16:25

  7. #747
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    A ja chyba pójdę w politykę. Pierwszą ustawą, którą będę przepychał w Sejmie będzie "Jedno IP dla jednego kmiota"... I to zrobię nawet bez butelki JD...

  8. #748
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez adamjoz Zobacz posta
    i kazdy ma prawo go rozliczac z jego obietnic

    Witam
    Słuchając wypowiedzi polityków Pis, odnoszę wrażenie,
    że to ich będzie trzeba rozliczać za obietnice.
    Przecież za obietnice rozlicza się tych, którzy wygrali wybory,
    a praktycznie każdy Pisowiec na pytanie -

    "Jak Pan/Pani czuję się po przegranych wyborach ?"

    Odpowiada :

    "Jaka porażka, przecież zdobylismy więcej głosów,
    mamy więcej posłow .......

    I tak logicznie myślac, skoro PIS nie przegrał,
    to by znaczyło, ze wygrał.
    Skoro wygrał to trzeba będzie go rozliczyć za obietnice )))

    ozdr

  9. #749
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Właśnie się dowiedziałem, że posłami z ramienia PO będą m.in. Iwona Guzowska i Janusz Dzięcioł, zwycięzca pierwszego Big Brothera. Ciekawe czy nadejdą czasy, że jakiś pokerzysta zasiądzie w Sejmie?
    Zapomniałeś dodać Zulu Gulę, który chyba nawet będzie otwierał posiedzenie sejmu. Nie ma co, sami specjaliści w PO - od zatrudniania popularnych twarzy, byle przyniosły więcej głosów.

    A może ktoś z was pamięta w jakim nakryciu głowy występował Zulu Gula? Tak tak, beret w szeregach PO!

  10. #750
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Wolałbym tysiąc razy oddać głos na Iwonę Guzowską niż na Zytę Gilewską... Albo wolałbym zagłosować na Janusza Dzięcioła niż na Przemysława Gosiewskiego...