Strona 74 z 253 PierwszyPierwszy ... 2464727374757684124174 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 731 do 740 z 2529
  1. #731
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    co za dno ... *dokladnie o 37 stopni* !!

    Rosjanie specjalnie poczekali, az bedzie tragiczna pogoda, zeby zestrzelic LK (w innym przypadku czekaly specjalne ekipy od recznego zestrzelenia?!). Moge sie zalozyc, ze gdybym sie chociaz troche znal na lataniu samolotem pasazerskim okazaloby sie, ze malych przeklaman w tym artykule sa miliony, co zreszta potwierdza aferowy styl pisania rodem z faktu.

    no i o te obrazki po prawej. nie wstyd Ci w tym wieku ?
    Ostatnio edytowane przez krolewicz ; 26-05-2010 o 14:51

  2. #732
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    krolewicz, nie sadze zeby bylo.niestety czesto mozna tu zobaczyc brak realizmu.Tak samo mozna by bylo twierdzic, ze Blasik sam siedzial przy londowaniu przy sterach.Nawet wydaje sie to bardziej realne niz ta "kupa smieci" w tym artykule.
    1.Znamy glowne, najwazniejsze fakty.
    2. Winny tragedi i smierci stewardesek,pracownikow itd. jest ten, kto tak strasznie manipulowal pilotem samolotu do ladowania.Szkoda mi rodziny tego pilota.
    3.Dlaczego w Polsce rzad tak dlugo i calkowicie nie "tlumaczy" czarnych skrzynek ? Bo prawda boli i boja sie chaosu?

  3. WOW, jakim sposobem w pięciu stwierdzeniach można zawrzeć pięć manipulacji i bzdurnych zarzutów?
    Styl "GazWybu" opanowany do perfekcji, gratulacje. No to jedziemy.
    1)
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    co za dno ... *dokladnie o 37 stopni* !!
    To, że samolot nie rozbił się w linii lotniska jest do sprawdzenia w kilka sekund, wystarczy wpisać w google "katastrofa zdjęcia satelitarne", a niech stracę, wpisałem sam:
    http://www.poczciarz.eu/gallery/albu...ydenckiego.jpg
    http://jamroziak.info/wp-content/upl...k-lotnisko.jpg

    Teraz sobie krolewiczu wklej do "Painta" i narysuj dwie kreski, jedną wzdłuż szczątków samolotu, drugą wzdłuż pasa startowego (dla ułatwienia - to ten szeroki z "zebrą" na początku) i odpowiedz, ile to stopni i w kierunku czego leciał samolot?
    2)
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    Rosjanie specjalnie poczekali, az bedzie tragiczna pogoda, zeby zestrzelic LK
    To, że wojsko może wytworzyć sztuczną mgłę również żadną tajemnicą nie jest i znów wystarczy pogooglować:
    http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/n...a-mgle,1467724
    http://wieczorwybrzeza.pl/Community/...zywiscie_.html
    3)
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    (w innym przypadku czekaly specjalne ekipy od recznego zestrzelenia?!).
    Są trzy możliwości, albo nie przeczytałeś artykułu, albo przeczytałeś i nie zrozumiałeś, albo przeczytałeś, zrozumiałeś i świadomie manipulujesz.
    Fragment tekstu do którego się odnosisz dotyczy zamachu na komunistycznego prezydenta Mozambiku.
    4)
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    Moge sie zalozyc, ze gdybym sie chociaz troche znal na lataniu samolotem pasazerskim okazaloby sie, ze malych przeklaman w tym artykule sa miliony, co zreszta potwierdza aferowy styl pisania rodem z faktu.
    No tak możesz się założyć. To powalający argument. Ciekawe na czym opierasz swoją pewność.
    Może na raportach sporządzonych przez Rosjan?
    Rosjan którymi "demokratycznie" rządzi były funkcjonariusz KGB Putin?
    Rosjan, którzy mordują dziennikarkę Politkowską krytycznie nastawioną do władz, Rosjan, którzy otruli Litwinienkę, którzy napadają na Czeczenię, Gruzję czy Afganistan, że nie wspomnę o kłamaniu przez 70 lat w sprawie Katynia.

    Tak, Rosjanie to godne zaufania źródło informacji, szczególnie jeśli brać pod uwagę, że to mógł być zamach przez nich zorganizowany.
    Ale tego brać pod uwagę nie wolno, bo pani w TVN powiedziała, że to niemożliwe i że lepiej zapalmy znicze na grobach armii sowieckiej, która podbiła nasz kraj.
    5)
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    no i o te obrazki po prawej. nie wstyd Ci w tym wieku ?
    No wiesz, to już kwestia gustu. Jedni lubią się pośmiać z pojednania i bezgranicznego zaufania do kacapów a inni np. rżą do rozpuku z dwóch skurwieli, którzy w rytm rapowanego Hymnu Polskiego nabijają się ze śmierci i pogrzebu Prezydenta Rzeczypospolitej.
    Myślę, jednak, że lepiej porozmawiać o czymś konkretnym, np. o katastrofie niż o gustach kabaretowych.

    Chyba niczego nie pominąłem z Twego oszałamiającego komentarza, nie wstyd Ci w tym wieku?

  4. #734
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Rety.Myślałem że sobie jaja robisz. TY poważnie w to wierzysz. Przecież można tez założyć, że ktoś chciał sobie polatać dla jaj i za sterami był ktokolwiek. Czy można to na 100% wykluczyć? Nie można, ale to nie oznacza że ta wersja jest prawdopodobna,lub że ktos ją bierze na powaznie. Chyba konieczne są jakieś motywy, a nie tylko zalany zółcią łeb i jakaś pseudo ekspercka farmazonada typu"eksperci z Niemieci Polski" o których nie ma potem mowy i chyba nie ma tez cytatów. To jest strona nawet nie na wczesno licealnym poziomie

  5. #735
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    A jakby po wytworzeniu sztucznej mgły pilot zdecydował nie lądować, to by Kaczorowi potem do herbaty czegoś dosypali :P?

  6. @2Jacks
    No właśnie, pozostaje tylko "wierzyć", a szkoda, wolałbym, żeby w kilka godzin po katastrofie śledztwo przejęli Polacy lub przynajmniej jakaś międzynarodowa komisja.
    Niestety mamy ponad miesiąc jak wszystkie najważniejsze dowody w tym czarne skrzynki są w rękach rosyjskich służb.
    Mamy dziesiątki pytań bez odpowiedzi, niejasności, zmiany wersji.
    Pozostaje tylko "wierzyć", ja by wierzyć Rosjanom nie mam żadnych podstaw, logika i doświadczenie na to mi nie pozwala.
    Nie oznacza to, że jestem przekonany o zamachu, osobiście obstawiam 60/40 że to był nieszczęśliwy wypadek.
    Link do artykułu zamieściłem tylko "do poczytania", wiem, że jest stronniczy jednak akurat nie w tych miejscach, które wskazał krolewicz, dlatego zareagowałem.

    Mimo stronniczości uważam, że warto poznać argumenty również drugiej strony a nie tylko te prezentowane przez prorosyjsko-pojednaniowo mainstreamowe media, które już w kilka godzin po katastrofie wierzyły, ba, były przekonane, że to nie może być zamach.

    Warto, chociażby ze względu na 2 fakty na które artykuł zwraca uwagę.
    1) Dlaczego samolot nie leciał w kierunku pasa do lądowania?
    2) Dlaczego będąc 20 metrów nad ziemią (4-5 sekund przed katastrofą) był włączony autopilot?

    Chyba faktycznie jednym z logicznych wyjaśnień może być, "że ktoś chciał sobie polatać dla jaj i za sterami był ktokolwiek.", bo zawodowy pilot takich błędów popełnić nie mógł.
    Zwłaszcza, że jak utrzymują rosyjskie służby "wszystkie urządzenia działały poprawnie".

    ==================================

    @indy
    Kaczorowi i 95 innym osobom jednocześnie, ciężka sprawa :P
    Ponieważ Twoje pytanie jest błyskotliwe i dowcipne, więc zrewanżuję się:
    A jakby to jednak był rosyjski zamach, Rosjanie wykazali by to w swoim śledztwie?

  7. #737
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    he he, ZbigAnch produkuje anti-rosyjska propagande

    btw, wszystkie badania byly prowadzone wspolnie z polskimi specjalistami.rosjanie sami nic nie robili
    Ostatnio edytowane przez ucio ; 26-05-2010 o 21:37

  8. #738
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Heh..miałem nosa aby na forum zajrzeć, niezły kabaret

    Cytat Zamieszczone przez ZbigAnch Zobacz posta
    Temat katastrofa został zamknięty (dlaczego?), więc wrzucam do poczytania tutaj.
    http://autorzygazetypolskiej.salon24...ki-i-niemiecki
    ZbigAnch, a powiedz nam kto i w jakim celu ten zamach przeprowadził? Tusk i Putin chcieli skorzystać z jedynej szansy na danie prezydentury w ręce braci Kaczyńskich? Bo przecież przed tym "zamachem" szans na drugą kadencję Lechu nie miał żadnych. Może to Jarek zaplanował ten zamach bo była to jego jedyna nadzieja na zachowanie władzy w swoich rękach(bo przecież Lechu był tylko od wykonywania poleceń i meldowania wykonanych zadań). Zamiast trzeźwo mysleć to swiry już chcą komisje śledczą powoływać pt. "Co się wydarzyło i dlaczego to był zamach?"


    Z Tobą jest gorzej niż diagnozowałem Ale o tym zaraz najpierw konkrety. Gazeta Polska jest pod sterami Tomasza Sakiewicza, który
    Od 1981 był członkiem, a następnie animatorem Ruchu Oazowego Światło-Życie, zaś od 1982 członkiem, a następnie odpowiedzialnym za wspólnotę ruchu Wiara i Światło. Ruch koncentruje się wokół osób z upośledzeniem umysłowym, tworząc im z osób zdrowych naturalne środowisko przyjaciół (pytanie tylko kto komu tam pomaga ) W 1989 zakładał Zjednoczenie Chrześcijańsko-Narodowe, a następnie został na krótko redaktorem naczelnym jej organu partyjnego Biuletynu.......Jako pisarz jest autorem Bajek dla Marysi i Alicji (imiona jego córek, dla których bajki te są dedykowane), Nowych Bajek dla Marysi i Alicji oraz współautorem książek Układ (razem z Elizą Michalik) i Flaki z nietoperza.
    Tytuł artykułu i wszechobecna grafika- która jest równie nasączona obiektywizmem i dziennikarskim profesjonalizmem jak sam tekst - przekona każdą inteligentną osobę do tego by już więcej na tej stronie nie zagościć. A kogo taka tanie propaganda przyciąga? Popatrzmy:
    Ostatni akapit jest porażający. Brak słów.
    2010-05-26 13:03 Marynia Stołecka


    O zamachu ja jestem przekonany
    Serce mi tak podpowiada, poszlaki, znajomość historii i doświadczenie życiowe.
    Zadałem jednak sobie pytanie: co by sie działo gdyby udział Rosji nie tylko się potwierdził ale i

    zostały ujawnione opinii międzynarodowej żelazne dowody?
    U siebie, w ostatnim tekście, próbowałem udzielić na to odpowiedzi.
    Proponuję więc dwa rodzaje rozważań: co się wydarzyło?
    Co z tym fantem zrobić, jeśli uda się go udowodnić?
    2010-05-26 13:03 Łażący Łazarz


    wstrzasajace - powielac i kolportowac gdzie tylko sie da, rozdawac na ulicach ...

    !!!!!!
    2010-05-26 13:06 PJUK


    @PJUK
    ludzie nie znaja gazety polskiej.
    proponuje kupic zawse dwa egzemplarze , jeden dla siebie jeden dla znajomego a po przeczytaniu

    dac dalej.jedyna szansa na powielenie wiadomosci.
    zobacz http://niezalezna.pl/article/show/id/34565
    2010-05-26 13:10 The Soul Thief


    @all -najgorsze, że trudno bedzie cokolwiek udowodnic, bo na czarnych skrzynkach po 2 mies. w

    rosji mozna bylo nagrac wszystko
    -np. calosc Wilka i zajaca.
    tzw. sledztwo to TRAGIFARSA!
    2010-05-26 13:19 OldSurehand


    @thaer
    Ruscy takie zakłócanie testowali w Gruzji w 2008. Pisałem wtedy o tym:
    http://antydziad.salon24.pl/92299,gl...izolacje-rosji
    Pozdrawiam
    2010-05-26 13:19 Łażący Łazarz


    @OldSurehand
    Nawet jeśli wszystko sfałszowali i zatarli to sami do siebie z pewnością o tym raportowali - więc

    ślad gdzieś jakiś jest. Proponuję ogłosić państwowy konkurs w wysokości 1 mld PLN jeśli ktos

    przedstawi wiarygodne dowody w sprawie zamachu i w sprawie matactw.
    Eureko daliśmi jeszcze więcej kasy i bez powodu.
    2010-05-26 13:24 Łażący Łazarz


    autorzy
    Dla każdego, kto ma odwagę myśleć, taki scenariusz był brany pod uwagę od pierwszej chwili

    uzyskania wiadomości o "katastrofie".
    Cały ciąg zdarzeń przed i po tej tragedii, tylko go uprawdopodabnia.
    Nie wierzę, że dowiemy się prawdy przez następne...100 lat!
    Teraz, jesteśmy świadkami ordynarnego zacierania śladów zbrodni.
    2010-05-26 13:31 niezapominajka
    Zadziwiające jest to, że są tam pojedyncze osoby które wykazują oznaki myślenia, zapewne dostali oni tego linka przypadkowo kiedy fanatycy je rozsyłali

    Autorzy
    Ta publikacja nie ma nic wspolnego z logika: skoro TAWS sygnalizowal o zblizaniu sie do ziemi, a

    zdaniem autorow TAWS opieral sie na informacjach z GPS, a GPS opiera sie na sygnale satelitarnym,

    a zdaniem autorow sygnal satelitarny zostal zfalszowany przez meaconingu, co spowodowalo, iz GPS,

    a wiec i TAWS posiadal nieprawdziwe dane o kierunku i wysokosci, to dlaczego do licha wlaczyl sie

    TAWS i sygnalizowal o zblizaniu sie ziemi???!!!
    Gdzie tu logika?
    2010-05-26 13:24 Kurier z Munster


    @
    W styczniu 2003 r. Hans Louw, były agent służb specjalnych rasistowskiego reżimu RPA, przyznał,

    że samolot został strącony wskutek celowego zakłócenia sygnału satelitarnego przez

    południowoafrykańskich agentów. - problem polega na tym, że wtedy jeszcze nie było gps w użyciu.

    Ale co tam, przecież fakty się nie liczą, nie?
    2010-05-26 13:25 Sad_Ripper


    Hipoteza bez dowódów

    Jak zwykle w Gazecie Polskiej.
    2010-05-26 13:28 Greg


    Zamach?
    Zawsze będzie watpliwość czy był to zamach czy wypadek ?
    Wbrew logice i ustaleniom powiedzmy ,ze niezależnych ekspertów.
    Ja się tylko zastanawiam w czyim wykonaniu był to zamach i po co ?
    Toz można domniemywać ze była to ostatnia kadencja prezydenta ,do jej końca brakowało paru

    miesięcy.
    Gdyby ten wypadek miał miejsce zaraz po wyborze LKaczyńskiego na prezydenta to wtedy byłby w

    zamachu jakiś sens.
    A tak to mamy tylko teorie spiskowe nie poparte dowodami a cała ta komisja a zwłaszcza jej polscy

    przedstawiciele ,mówią tak jakby kogos osłaniali .
    Już oni dobrze wiedzą czyj jest ten drugi głos w kokpicie.
    2010-05-26 13:41 zimnazośka
    post #39 z wątku "Bardziej irytuje Cię?":
    Dyskutować mogę z każdym o każdym poglądach, ale (...) Zbig bardziej rozkleja wiecowe hasła czy plakaty na propagandowych metodach żywcem wziętych z PRL niż przychodzi podyskutować. Zresztą sam zobacz czy odpowiada na to jak jego populizm i demagogia są przez kogoś bez problemu wypunktowane? NIE, bo on tylko partyjne plakaty przychodzi rozwieszać i liczy na to, że dzięki takim działaniom partia której poświecił kawal życia przeskoczy kiedyś próg wyborczy Może trzeba wymyślić nowe hasła, może"lewactwo" i "świnie od koryta" dotarły już do wszystkich swoich potencjalnych adresatów i teraz świadków uprjehowa trzeba wysyłać w inne regiony z innymi hasłami? Może hasło "baby do garów" zamienić na "kobiety do pucharów" w końcu płci pięknej prawdziwa partia w XXI wieku obrażać i poniżać nie może. No ale przecież upr bliżej do sekty ideowyznaniowej niż do prawdziwej partii
    A tu wspomniana na wstępie "diagnoza"
    [QUOTE]
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    ZbigAnch swego czasu bardzo chętnie z Tobą dyskutowałem(...)Było to jednak do czasu kiedy zdałem sobie sprawę, że jesteś nie do końca zrównoważonym psychicznie radykałem.

    Twój podpis:
    "Donald Tusk idzie w ślady dwóch Wielkich ludzi: Józefa Stalina i Adolfa Hitlera -
    którzy w rządzonych przez siebie krajach zawzięcie tępili hazard. W imię zdrowia moralnego.
    Tylko dlaczego p.Tusk nazywany jest 'liberałem'? Ani Hitler, ani Stalin nie używali tego określenia..."
    - JKM -

    albo jest potwierdzeniem tego, że tania propaganda całkowicie opanowała Twój umysł i sposób rozumowania, albo jest to tylko cyniczna zagrywka z Twojej strony mająca przyciągnąć zdesperowanych malkontentów na stronę Twojej ukochanej partii i delikatnie mówiąc nie pasujących do naszych czasów wszelkofobicznych i rasistowskich poglądów.

    W obu przypadkach nie możesz liczyć na szacunek z mojej strony. A to by pokazać Ci kretynizm tego propagandowego hasła do którego można dopasować KAŻDEGO człowieka na tej planecie posługując się dokładnie taką sama tandetną manipulacją:"Janusz Korwin Mikke idzie w ślady dwóch Wielkich ludzi: Józefa Stalina i Adolfa Hitlera -
    którzy w rządzonych przez siebie krajach zawzięcie tępili gejów. W imię zdrowia moralnego.Tylko dlaczego p.Mikke nazywany jest 'liberałem'? Ani Hitler, ani Stalin nie używali tego określenia..."
    Propagandowa działalność nawiedzonego fanatyka ZbigAncha jest niepodważalna, ale najzabawniejsze jest to jak on stale okręca kota ogonem, zakłada różowe okularki z filtrem UPR i tak oto widzi świat:

    Cytat Zamieszczone przez ZbigAnch Zobacz posta
    Miałem tu napisać, że dziwię się naiwności użytkowników próbujących dyskutować z weeskaczem.
    Jak można nie dostrzec, że nie są to teksty do dyskusji, lecz komunikaty, obwieszczenia

    niebawem Zbig dostarczy nam kolejnych sensacyjnych "prawd" których my nie dostrzegamy - bo jak powszechnie wiadomo: czucie i wiara do niektórych silnej mówi niż mędrca szkiełko i oko

    na razie możemy się śmiać z komunikatów Zbiga ale jak będzie 13 grudnia to lepiej na forum nie wchodzić
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 26-05-2010 o 22:40

  9. #739
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez ZbigAnch Zobacz posta
    A jakby to jednak był rosyjski zamach, Rosjanie wykazali by to w swoim śledztwie?
    A gdyby Hitler był amerykańskim szpiegiem chcącym zniszczyć pół Europy żeby Jankesi zyskali dominującą pozycję na świecie, pozwolilyby wyjść temu na światło dzienne? Wszak to zwycięzcy piszą historię.

  10. #740
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    czyli mam rozumiec (prosze o zero-jedynkowa odpowiedz if possible), ze Twoim zdanie to Rosjanie zabili LK ?