Strona 73 z 75 PierwszyPierwszy ... 23637172737475 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 721 do 730 z 744
  1. #721
    Elo!

    Kolejny turniej MARDI za nami! Końcówka już blisko więc walka o punkty jest podwójnie stresująca :P Dzisiaj większości osobom w czołówce został odpisany już 1 najgorszy wynik co trochę namieszało w generalce. Kolejne turnieje będą decydujące szczególnie dla miejsc 9-14 Niby wszyscy maja jeszcze szanse na mastersa ale tylko win daje pewność sooo next time only FTW!
    Turniej należał do wyjątkowo nerwowych :P nawet PALO darł się momentami, że go straszliwie oszukali... Ale generalnie to oszukanych znowu było więcej niż tych oszukujących :P W HU początkowo był omawiany deal ale gracze raczej kręcili nosem na swoje propozycje więc postanowili to załatwić po męsku i stanąć w szranki
    W skrócie: 20bi 9r i 18a co dało 235 do mastersa w którym walka potoczy się o 2135 przegrzebków laminowanych niklem...

    GRATULACJE DLA ZWYCIĘZCÓW! GG NH WP!

    Wyniki dostępne w dziale LIGA MARDIPOKER na:
    SILESIA POKER texas holdem katowice live | poker | freeroll | bonusy | turnieje | śląsk | bankroll | free


    POZDROOO

  2. #722
    Elo!

    Zapraszam na dzisiejszy RGS do Firmy
    Start 19:00 gramy 1/1 -- 5r/h

    Rejestracja:
    gg 5188432
    sms 796638352

    POZDRO

  3. #723
    Elo!

    Zapraszam na kolejny turniej ligi MICRO.
    Gramy o 19:00 w FIRMIE.

    Rejestracja:
    gg 5188432
    sms 796638352


    POZDRO

  4. #724
    Elo!

    Witam i zapraszam na dzisiejszy Unlimited Rebuy + Addon, idealne rozwiązanie dla tych którzy nie mają czasu grać w tygodniu i uczęszczać na ligi

    Gramy oczywiście w jedynym Texas Hold'em Club na Śląsku czyli w FIRMIE.
    Godzina rozpoczęcia 19:00.

    Zainteresowanych proszę o wcześniejszą rejestrację:
    gg 5188432
    sms 796638352

    Pozdro!

    P.S. Wyniki ligi MICRO powinny już być dostępne na SILESIA POKER texas holdem katowice live | poker | freeroll | bonusy | turnieje | śląsk | bankroll | free
    Przepraszam za opóźnienie ale mam dużo na głowie :P
    P.S. 2 Streszczenie turnieju: ENDRJU farcił :P

  5. #725
    Witam!

    Zapraszam wszystkich na kolejny turniej największej ligi na Śląsku czyli MARDI!
    Kolejny sezon chyli się ku końcowi więc walka o punkty i wymarzone miejsce w mastersię będzie zażarta... Zagramy jak zwykle o 18:30 w FIRMIE

    Rejestracja:
    gg 5188432
    sms 796638352

    POZDRO

  6. #726
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    390
    Pamiętajcie, że każdy nowy gracz otrzymuje na start dodatkowo tysiąc żetonów
    Więc zapraszamy wszystkich "nowych" na dzisiejszy turniej (dla tych co niewiedzą BI: 30 1*rebuy & 1*addon)

  7. #727
    Siema.

    Przedostatni turniej za nami. Moje rozgoryczenie nie zna granic. Już dawno nie miałem tak ważnego turnieju w MARDI i nie zostałem w tak okropny sposób oszukany. Nie będę opisywał dokładnie bo to w jaki sposób byłem przejeżdżany nie ma nic wspólnego z pokerem.. I to wszystko jedna osoba... Sick .. ale cóż live on. Oczywiście nie tylko ja zostałem oszukany :P Ale żeby aż tak? Co do jakiś spektakularnych akcji (pomijając te ohydne bad beaty które zaserwował mi mój oprawca) to nie było ich za wiele. Jeden sick spot na bubblu gdzie trzech graczy weszło allin na turnie przy boardzie 8A9 7 i pokazali dosyć coolerowaty zestaw :P AK vs TT vs AA najlepsza ręka się utrzymała ku wielkiej radości MAKSA (put your hands in the air like you just don't care!)
    Walka o mastersa nadal trwa. Niestety każdy kto chce się znaleźć w mastersie i nie znajduje się jeszcze w top 8 musi praktycznie wygrać ostatni turniej bo każdy inny wyniki wymaga tez pomyślncyh wiatrów czyli słąbych wyników jego sąsiadów . Zaś gracz na 8 miejscu musi się spiąć i tez powalczyć żeby go nie wyssało :P Będzie się działo (LECH)*
    No to tyle biadolenia. W skrócie 21bi 7r i 17a (wtf!) co dało 225 do mastersa w którym jest już 2360 parasolów latem niepotrzebnych...

    GRATULACJE DLA ZWYCIĘZCÓW!

    Wyniki i generalka dostępne w dziale LIGA MARDIPOKER na:
    SILESIA POKER texas holdem katowice live | poker | freeroll | bonusy | turnieje | śląsk | bankroll | free

    *dostałem za tą reklamę dwa piwa wiadomej marki :P

    P.S. Palo stwierdził, że jeszcze nigdy tak drogo nie kupił 8,37 punkta :P

  8. #728
    Elo!

    Zapraszam na dzisiejszy RGS do Firmy
    Start 19:00 gramy 1/1 -- 5r/h

    Rejestracja:
    gg 5188432
    sms 796638352

    POZDRO

    P.S. Last time 7-9 osób do 4

  9. #729
    Elo!!

    Zapraszam wszystkich na dzisiejszy turniej ligi MICRO.
    Gramy o 19:00 w FIRMIE

    Rejestracja:
    gg 5188432
    sms 796638352

    POZDRO!

  10. #730
    Zapraszamy wszystkich na dzisiejszy turniej UNLIMITED REBUY + ADDON, czyli waszą ulubioną gambleriadę z buy in'em w wysokości jedyne 30 !!!!!! Opłaca się przyjść nawet tylko po to żeby wsunąć
    Pule przeważnie są duże ...

    Przypominamy zasady:
    buy in: 30
    blindy: 20 min

    rebuy do końca czwartego poziomu blindów (3000 żetonów)
    na start istnieje opcja wzięcia double stack'a (6000 żetonów)
    addon po czwartym levelu blindów (4000 żetonów)

    Gramy o 19:00 w FIRMIE

    Prosimy wszystkich zainteresowanych o wcześniejszą rejestrację

    Rejestracja:
    gg 5188432
    sms 796638352

    POZDRO