Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 75
  1. #61
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Anoxic, to jest 11k rąk...

  2. #62
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Anoxic, to jest 11k rąk...
    Wiem, widzę. Chciałbym się tylko upewnić czy tomson jest wygrywającym graczem
    Pisałem, żeby nie traktować tego jak atak. Podejrzewam, że tomson ma konta na innych softach/sieciach i tam (być może) przyzwoite wyniki. Jednak jak to wygląda na FTP to sami dobrze widzicie.. niezbyt różowo.

    Czy ktoś z UniPoker może to potwierdzić?

  3. #63
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    czytalem i widzialem,ze tomson to jeden z najlepszych graczy 2/4 nl na swiecie..a na 5/10 nl to aktualnie malo kto daje rade w Polsce(czyzbym sie mylil?)

  4. #64
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    166
    Cytat Zamieszczone przez ucio Zobacz posta
    czytalem i widzialem,ze tomson to jeden z najlepszych graczy 2/4 nl na swiecie..a na 5/10 nl to aktualnie malo kto daje rade w Polsce(czyzbym sie mylil?)


    Zawsze mnie ciekawiło, o co chodzi w tej ogromnej dla wszystkich pokerzystów różnicy między stawkami.

    Czym się różni poker 2/4nl od 5/10, że ktoś bardzo dobry na 2/4 jest tylko 'przeciętny' na 5/10. Przecież no limit holdem to no limit holdem, na prawdę jest aż taka wielka różnica?

  5. #65
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Bielsko / Gliwice
    Posty
    208
    A czym się różni gra w 3. lidze od gry w 2. lidze w piłkę nożną?
    Przecież to piłka i to piłka.

  6. #66
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez ucio Zobacz posta
    czytalem i widzialem,ze tomson to jeden z najlepszych graczy 2/4 nl na swiecie..a na 5/10 nl to aktualnie malo kto daje rade w Polsce(czyzbym sie mylil?)

    no jesli tomson nie daje rady na 5/10 a i tak gra te stawki to tez chyba dobrze o nim nie swiadczy :P


    pozatym kim trzeba byc na stawkach 2-4 zeby chociaz byc wygrywajacym graczem na 5-10 ;p ? Arcymistrzem galaktycznym ?

  7. #67
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Może tutaj jednak powinienem to napisać

    Witam, chciałem właśnie wpłacić kasę na Unipoker.
    Ale że jestem dociekliwy to sprawdziłem waszych instruktorów. Co do Soprano to wiadomo klasa sama w sobie i tylko potwierdziły się przypuszczenia po oglądnięciu wyników na Poker Table Ratings.

    Bocian, czaki - wiadomo.

    Ale tomson?! Wytłumaczcie mi dlaczego instruktorem jest ktoś kto wg PTR ma -15k$ profitu?!
    starless - Full Tilt Poker - Online Poker Player Overview

    Dla mnie to jest ważne bo tomson nagrał bardzo wiele filmów.

    Proszę o wyjasnienie...

    Nie jest to żaden atak, po prostu jak mam w coś _zainwestować_ to chciałbym żeby to wszystko było profesjonalne. Bo gracza z -15k$ profitu to ja sam z siebie będę potrafił zrobić i bez oglądania filmów
    pr1nnyraid - Full Tilt Poker - Online Poker Player Overview

    to jego filmy tez do smietnika? .

  8. #68
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    nie no tutaj widac ewidentnie ze tylko na 500-1000 go wydymali a na praktycznie wszsytkich innych stawkach ma super wyniki

  9. #69
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    134
    Cytat Zamieszczone przez rauf1928 Zobacz posta
    Będzie więcej filmów Full Ring?
    s

  10. #70
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    wiem ze betfriends zmienil swoje linki itp itd wiec czy reflink do betfriends na unipoker jest aktualny?
    150 ipoints to tak naprawde ok. 12 DoNów 5$ wiec szybko mozna to wyrobic i miec dostep